1

@dzefrej234 To w styczniu, przy kolejnym okienku. ;)

2

@Flyingbetoniarka I ja też lubię, ale ten i wiele podobnych wnosi kompletne zero. Pracownik klubu jest w siedzibie klubu – po prostu brejking nius. ;)

0

I jak tu nie mówić, że Tiki-taka bywa totalnym śmietnikiem...

0

@mekston I były takie oferty? Chyba nie. Zresztą wtedy Bartomeu miałby jeszcze bardziej przerąbane, bo nie po to trzymał go na siłę, żeby później przejść do historii jako ten, który wypuścił Messiego z Barcelony. Niezależnie od tego, czy za darmo, czy nie.

0

@mekston A, tak, przepraszam, zapomniałem, że było wtedy wydłużone. Podał to, że jednak zostaje, bo nie chce się sądzić z klubem, dopiero we wrześniu.

1

@Mroziu Koeman wrócił do Barçy w sierpniu, a Pjanicia załatwiono w czerwcu...

0

„Holenderski szkoleniowiec nie prosił o sprowadzenie Miralema Pjanicia, gdy obejmował funkcję trenera FC Barcelony ”.

Nic dziwnego, skoro Pjanić został zaklepany przez Barcelonę dwa miesiące przed przyjściem Koemana. :P

0

@mekston Podał to do wiadomości już po zakończeniu okienka, przynajmniej publicznie.

0

@mekston Ja nie mówię, czy był wolny, czy nie był, bo tego nie rozstrzygniemy bez znajomości szczegółów kontraktu. Ale sytuacja była taka: Messi uważał, że jest wolny, a klub uważał, że nie jest. Jak wtedy miałby ktoś złożyć na poważnie ofertę za kogoś, kogo status nie był nawet jasny?

0

@mekston Tylko po co ktoś miałby wykładać pieniądze za transfer wolnego zawodnika, za jakiego wtedy Messi się uważał?

1

„W internecie można już było przeczytać wcześniej treść rzekomego burofaksu, jednak był to sfałszowany dokument”.

A skąd wiadomo, że i ten nie jest?

0

Skąd niby „MD” odnalazło nagle papier sprzed ponad roku? W tym samym śmietniku, co ten koleś, który wystawił na licytację chusteczkę Messiego z konferencji po odejściu, czy znalazł się w klubie jakiś sprzedajny dziad?

7

@HavertzKai Przecież to chodzi o próbę odejścia Messiego w zeszłym roku. :P

0

Uwielbiam te bajdurzenia pismaków, którym tego typu „top secret newsy” sprzed tygodni opowiedziała najpewniej noga od biurka Laporty albo przechodząca wtedy 100 metrów dalej sprzątaczka.

0

Trudna sprawa. Swoją drogą AFE chyba przeoczyło, że jeśli przełożą te mecze na niedzielę, to... też nie będzie zachowany odstęp 72 godzin, tylko w drugą stronę. ;)

0

@Qba2113 Chyba żartujesz. Pjanić zagrał w Barcelonie 30 razy, łącznie koło 1300 minut.

1

@FvZ89 Nie o to chodziło Rząd holenderski ujednolicił stosowanie wyłącznie „the Netherlands” zamiast „Holland”. Z naszej perspektywy nic się nie zmieniło. Zresztą długa forma zawsze brzmiała „Królestwo Niderlandów”, a krótka „Holandia”.

Niestety nasze kochane media trochę swego czasu namieszały.

4

@paulbruno Zdaje się, że trzeba byłoby odpalić Betisowi 20% niezależnie od tego, kiedy by do niego doszło.

0

@bielnikk Co jak co, ale Mina był jednak w Barcelonie trochę dłużej...

0

@Fake69 Jak dla mnie klub powinien dbać o to, żebyśmy znali prawdę, bo ta cała masa mniej lub bardziej wyssanych z palca wersji uderza też pośrednio w wizerunek samego klubu. A jak na razie Laporta kontynuuje wyśmienite zwyczaje „transparentności” znane z czasów Bartomeu.

2

@Barca1992 To jakiś błąd. Miał być 11 września.

0

@Sortello Masz rację, zapomniałem, że miał kontrakt do 2021, a nie do 2022. Inna sprawa, że oddanie go za bezcen do jednego z głównych rywali w lidze pokazuje skalę beznadziei i desperacji zarządu JMB.

1

A ja tak szczerze naprawdę mu życzę, żeby się wybił jeszcze na jakikolwiek przyzwoity poziom, jeśli już miałby zostać w Barcelonie. Tak po ludzku.

I mam nadzieję, że już zrozumiał, czemu prawie ostatnio nie grał.

0

@Barca1992 „Sevilli z Barceloną”. ;)

0

@Tridente2015 A taki Fabian Drzyzga urodził się we Francji. I co, nie do końca jest Polakiem? ;)

0

@Fake69 No to szkoda, że w tych oficjalnych komunikatach nikt tego nie podaje...

0

@adukla Swoją drogą ciekawe, co z pensją Suáreza w Atlético, czy Barça dalej mu płaci, czy już nie, i ile w ogóle płaciła.

46

Za 152 lata poznamy ostateczną wersję wydarzeń. To samo z Griezmannem, co jeden pismak, to inny przekaz.

3

@ForcaMilosz Chyba nie do końca, z „25” w Madrycie ma grać Camavinga.

2

@szymonekk Po zakupie Braithwaite'a to akurat cały świat przestał grać w piłkę i Nazario średnio był już potrzebny. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?