Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dzefrej234 To w styczniu, przy kolejnym okienku. ;)
2
@Flyingbetoniarka I ja też lubię, ale ten i wiele podobnych wnosi kompletne zero. Pracownik klubu jest w siedzibie klubu – po prostu brejking nius. ;)
0
I jak tu nie mówić, że Tiki-taka bywa totalnym śmietnikiem...
0
@mekston I były takie oferty? Chyba nie. Zresztą wtedy Bartomeu miałby jeszcze bardziej przerąbane, bo nie po to trzymał go na siłę, żeby później przejść do historii jako ten, który wypuścił Messiego z Barcelony. Niezależnie od tego, czy za darmo, czy nie.
0
@mekston A, tak, przepraszam, zapomniałem, że było wtedy wydłużone. Podał to, że jednak zostaje, bo nie chce się sądzić z klubem, dopiero we wrześniu.
1
@Mroziu Koeman wrócił do Barçy w sierpniu, a Pjanicia załatwiono w czerwcu...
0
„Holenderski szkoleniowiec nie prosił o sprowadzenie Miralema Pjanicia, gdy obejmował funkcję trenera FC Barcelony ”.
Nic dziwnego, skoro Pjanić został zaklepany przez Barcelonę dwa miesiące przed przyjściem Koemana. :P
0
@mekston Podał to do wiadomości już po zakończeniu okienka, przynajmniej publicznie.
0
@mekston Ja nie mówię, czy był wolny, czy nie był, bo tego nie rozstrzygniemy bez znajomości szczegółów kontraktu. Ale sytuacja była taka: Messi uważał, że jest wolny, a klub uważał, że nie jest. Jak wtedy miałby ktoś złożyć na poważnie ofertę za kogoś, kogo status nie był nawet jasny?
0
@mekston Tylko po co ktoś miałby wykładać pieniądze za transfer wolnego zawodnika, za jakiego wtedy Messi się uważał?
1
„W internecie można już było przeczytać wcześniej treść rzekomego burofaksu, jednak był to sfałszowany dokument”.
A skąd wiadomo, że i ten nie jest?
0
Skąd niby „MD” odnalazło nagle papier sprzed ponad roku? W tym samym śmietniku, co ten koleś, który wystawił na licytację chusteczkę Messiego z konferencji po odejściu, czy znalazł się w klubie jakiś sprzedajny dziad?
7
@HavertzKai Przecież to chodzi o próbę odejścia Messiego w zeszłym roku. :P
0
Uwielbiam te bajdurzenia pismaków, którym tego typu „top secret newsy” sprzed tygodni opowiedziała najpewniej noga od biurka Laporty albo przechodząca wtedy 100 metrów dalej sprzątaczka.
0
Trudna sprawa. Swoją drogą AFE chyba przeoczyło, że jeśli przełożą te mecze na niedzielę, to... też nie będzie zachowany odstęp 72 godzin, tylko w drugą stronę. ;)
0
@Qba2113 Chyba żartujesz. Pjanić zagrał w Barcelonie 30 razy, łącznie koło 1300 minut.
1
@FvZ89 Nie o to chodziło Rząd holenderski ujednolicił stosowanie wyłącznie „the Netherlands” zamiast „Holland”. Z naszej perspektywy nic się nie zmieniło. Zresztą długa forma zawsze brzmiała „Królestwo Niderlandów”, a krótka „Holandia”.
Niestety nasze kochane media trochę swego czasu namieszały.
4
@paulbruno Zdaje się, że trzeba byłoby odpalić Betisowi 20% niezależnie od tego, kiedy by do niego doszło.
0
@bielnikk Co jak co, ale Mina był jednak w Barcelonie trochę dłużej...
0
@Fake69 Jak dla mnie klub powinien dbać o to, żebyśmy znali prawdę, bo ta cała masa mniej lub bardziej wyssanych z palca wersji uderza też pośrednio w wizerunek samego klubu. A jak na razie Laporta kontynuuje wyśmienite zwyczaje „transparentności” znane z czasów Bartomeu.
2
@Barca1992 To jakiś błąd. Miał być 11 września.
0
@Sortello Masz rację, zapomniałem, że miał kontrakt do 2021, a nie do 2022. Inna sprawa, że oddanie go za bezcen do jednego z głównych rywali w lidze pokazuje skalę beznadziei i desperacji zarządu JMB.
1
A ja tak szczerze naprawdę mu życzę, żeby się wybił jeszcze na jakikolwiek przyzwoity poziom, jeśli już miałby zostać w Barcelonie. Tak po ludzku.
I mam nadzieję, że już zrozumiał, czemu prawie ostatnio nie grał.
0
@Barca1992 „Sevilli z Barceloną”. ;)
0
@Tridente2015 A taki Fabian Drzyzga urodził się we Francji. I co, nie do końca jest Polakiem? ;)
0
@Fake69 No to szkoda, że w tych oficjalnych komunikatach nikt tego nie podaje...
0
@adukla Swoją drogą ciekawe, co z pensją Suáreza w Atlético, czy Barça dalej mu płaci, czy już nie, i ile w ogóle płaciła.
46
Za 152 lata poznamy ostateczną wersję wydarzeń. To samo z Griezmannem, co jeden pismak, to inny przekaz.
3
@ForcaMilosz Chyba nie do końca, z „25” w Madrycie ma grać Camavinga.
2
@szymonekk Po zakupie Braithwaite'a to akurat cały świat przestał grać w piłkę i Nazario średnio był już potrzebny. ;)