Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@333tricampeones333 Mam nadzieję, że jeśli tak, to tylko dlatego, że po prostu nie było dotąd takiej potrzeby.
0
@anxted A to inna sprawa. Czy z winy Barcelony, czy nie, tego (jak wcześniej pisałem) na 100% nie wiemy, to na razie tylko domysły prasy. Natomiast jeśli się to skończy tak, że nie zagra nigdzie, to będzie skandal. Ale i sam Collado tą deklaracją wyszedł przed szereg.
0
@anxted Nie, nie rozumiemy się. Mógł powiedzieć „wierzę, że nie wrócę”, „sądzę, że nie wrócę”, „pewnie nie wrócę”, a on wtedy walnął tak, jakby mu to osobiście przyrzekli Laporta, Koeman i kto tam jeszcze. Chodzi mi o formę, jak to powiedział. Wyraził pochopnie jakieś tam mniej lub bardziej słuszne ambicje i życzenia, jak by to był pewnik. A nie był.
0
@333tricampeones333 Czemu w domu? Niech gra w rezerwach, póki czegoś innego nie wymyślą.
0
@anxted Jak dla mnie to nie jest ambicja, tylko pogranicze pyszałkowatości. Widocznie mamy inne podejście. Ambicję to akurat bym pochwalił.
1
@anxted Może był, może nie był, tego na 100% akurat nie wiesz ani Ty, ani ja. Ale wtedy, gdy mówił „nie wrócę do Barçy B”, nie miał żadnej obietnicy, że nie wróci. A przynajmniej nic o tskiej nie wiadomo. Tylko tyle. Trochę go wtedy poniosło.
2
@anxted „Trochę nie na miejscu” są takie deklaracje, gdy nie ma się żadnej pewności. Jak dla mnie to brzmiało wręcz jak próba wymuszenia czegoś na klubie.
Proszę o jakiś argument za tym, że został wyrolowany, bo ja takiego nie widzę.
0
@Funak A i ten „Sport” też zapewne o tym dopiero się „dowiedział”. :P
3
Uuu, to jak tak dalej pójdzie, to szybko będzie musiał skulić ogon i swoją zapowiedź „nie wrócę do Barçy B” jednak zweryfikować. Liga Mistrzów w drodze...
0
Przynajmniej zdążył mieć prezentację. A był przecież taki jeden, który w Barcelonie spędził cały sezon, a nawet się tej prezentacji nie doczekał. :P
2
Teraz pozostaje tylko pytanie, czy Koeman się cieszy, czy tak samo jak pewnie 99% z nas łapie się za głowę.
0
@mikokarla No rozumiem, ale byłbym ciężkim szoku, gdyby debiut najlepszego piłkarza świata w innej lidze nie był tematem okładki w Hiszpanii, gdzie grał przez prawie 20 lat...
0
@forest Zależy, jak do tego podejść. Lepiej wyszedł na tym Betis i to było zresztą od początku całkiem prawdopodobne. Nie dziwię się satysfakcji jego władz...
0
@paulbruno On mógłby być zawodnikiem Barçy na papierze nawet od 78 lat, tylko co z tego, skoro był dla niej dostępny przez kilka tygodni?
0
@forest A czemu „problem” i co się nie zgadza? Jak dla mnie sprowadzenie kogokolwiek z Brazylii za 6 mln to za pół darmo. Grunt, że i Barça coś z tego ma – tylko szkoda, że nie porządnego zawodnika...
No chyba że uważasz, że 6 mln to dużo. Jak dla mnie to w obecnych realiach – a tym bardziej w ówczesnych – malutko.
0
@MarioVeB! Przecież jest w tych obliczeniach zawarty koszt sprowadzenia go przez Betis z Brazylii. Inne wydatki miał co najwyżej na jego pensję.
0
@fenix1983 Czemu w poprzednim? W tym.
Zresztą to i tak tylko kombinacje księgowe, a czyste liczby są takie, że z trójki Barça, Betis i Atlético Mineiro najmniej na czysto ma niestety Barça.
0
@Tatazolwinia Wiesz, z drugiej strony to nie Bartomeu sprzedał go akurat za tyle, żeby to Betis wyszedł na tym lepiej finansowo. Chociaż zadania nie ułatwił. ;)
49
Jak to niektórzy tu pisali swego czasu: „świetny układ, zawodnik za pół darmo i jeszcze Betis nam go ogrywa!”. Tymczasem to Betis miał rzeczywiście zawodnika za pół darmo i jeszcze zyskał na tym więcej kasy od Barçy. :P
0
@yoli I jeszcze kasa za sprowadzenie go z Brazylii...
0
@yoli Betis dostanie 20%.
Barça zostaje z łącznym zyskiem... 5 mln, bo:
a) 6 mln poszło do Atlético Mineiro
b) 9 mln poszło do Betisu
c) kolejnych 5 mln pójdzie do Betisu
0
Czyli z Emersona zostałoby wtedy 5 mln. Cóż, każdy grosz potrzebny...
0
Mam nadzieję, że te zmienne mają ręce i nogi. Bartomeu wywalczyłby pewnie zmienne za sześciokrotny awans RB Lipsk do Ligi Mistrzów w ciągu pięciu lat, trzykrotną koronę króla strzelców Bundesligi i dwie Złote Piłki.
2
@Rhaan Tyle że notorycznie przekaz propagandowy w zaprzyjaźnionych mediach jest właśnie taki, że także odroczenie pensji nazywają obniżką...
0
@DonFerdinando Onana jest do listopada zawieszony za doping.
2
O co tak naprawdę chodzi z tym poszukiwaniem napastnika? Czy większym problemem nie jest jednak obrona, która na ostatnich 12 meczów ligowych zachowała czyste konto aż dwa razy?
0
@Tatazolwinia Jest, do listopada. Ale papier przyjmie wszystko. ;)
0
@sylwa-3 Zresztą sam Koeman dopiero co na to „przeludnienie” biadolił.
0
@Magicc89PL Albo Villę z Indii zaraz będą ci pseudodziennikarze sprowadzać.
20
@Sentrosii Jak za darmo? Kosztował Barçę 15 mln.