Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czarek1988 No tak samo jak Ty. ;)
Nie kojarzę nawet cienia przecieków, bo niemal każdy uznałby to za absurd z powodu „świętej amortyzacji”.
2
@czarek1988 Przepraszam, ale w zimowym okienku nie było w ogóle tematu Pjanicia. Przecież dopiero co przyszedł.
1
W zasadzie to jest news tego rodzaju, że nie może się nie potwierdzić, bo kiedyś Koeman na pewno odejdzie. Tydzień, dwa, rok, dekada, jeden czort. :P
0
Mam nadzieję, że to jest tylko rozmówka pomeczowa, bo tam ze zmęczenia piłkarze opowiadają różne cuda na kiju i inne mądrości. ;)
Swoją drogą jak dla mnie Barça pozbierała się (jeśli tak to nazywać) dopiero pod koniec pierwszej połowy. Szału ni ma.
0
@ArcziArtt Los szybko i brutalnie „wynagrodził” Koemanowi biadolenie na zbyt szeroką kadrę. A to było ledwie miesiąc temu...
2
Tak szczerze to Koeman nie dostaje na tych konferencjach jakichś przesadnie agresywnych pytań (polscy pismacy by go zjedli), a powoli traci panowanie nad sobą. Niedługo jeszcze pewnie odpowie „idźcie i sami grajcie, jak wam się nie podoba”.
2
@forest Oczywiście, że podlega.
10
„Luuk de Jong jest jedynym piłkarzem w drużynie Barcelony, który strzelił Granadzie gola w LaLidze”.
Oby snajperskie żądło potężnego Luuka znów ukłuło!
3
To Barcelona nie zwróciła Koemanowi pieniędzy za opłacenie odszkodowania dla federacji holenderskiej?!
1
@jamesbond6 Przecież García już pauzował z Getafe.
1
@oZinho Albo słodkie, jak przy myślach o podpisaniu nowej umowy z Messim...
1
„Następnie zapytano go o Erlinga Hålanda, a prezydent jedynie się uśmiechnął”.
Nie dziwię się, bo to raczej uśmiech politowania...
0
@Flyingbetoniarka Nie no, chyba już nie większość. Przynajmniej mam nadzieję. ;)
0
@Bobski Dobrze jest napisane. Chodzi o to, że jedni podają łącznie 29 tytułów (14 w hali, 15 w terenie), a inni podają tylko 15 tytułów „na powietrzu”. Tyle że przydałoby się pewnie to doprecyzować.
19
Jak to ktoś gdzieś podsumował:
ambicje pismaków = Olmo, Håland, Pogba
rzeczywistość = Luuk de Jong
1
„29-latek uważa, że gdyby z Bayernem zagrał w środku pola, nie spotkałby się z taką krytyką”.
No tak, pewnie szepnął do uszka pismaka z „ABC”. :P
Spotkał się z krytyką, bo był słaby. Tyle. Nie róbmy z tego kwadratowych jaj.
2
@Hasszz Tak szczerze to na tyle mało o ewentualnej formie Umtitiego dziś wiemy, że ja nawet nie odważyłbym się stwierdzić, czy zjada każdego, czy nie zjada nikogo...
25
Z cyklu „przypomniałem sobie po pięciu miesiącach i muszę o tym napisać”. :P
0
@don'T.R.I.P.e Trudno jednak nie pamiętać o kimś, kto cię pozwał. :P
0
@Hanok To nie był autorski tekst kogokolwiek z Redakcji, tylko jak ogromna większość „zwykłe” tłumaczenie lub kompilacja tekstów z innych mediów.
2
@Lucassito Niewygodne pytania to akurat spora rzadkość u tamtejszych pismaków. Jątrzą i zmyślają na co dzień, ale gdy już mają okazję bezpośredniej konfrontacji z zainteresowanymi, to robią nieraz w gacie.
2
@Coutinho007 Chyba po to, żeby Depay mógł dostać 5. :P
1
@Hasszz Tak szczerze to akurat dość dawno nie było okazji, żeby w ogóle na niego gwizdać, bo po prostu nie grał...
Inna sprawa, że to raczej nie o gwizdy chodzi. Przecież chyba nie jest z cukru, bez przesady. Polscy piłkarze musieliby chyba sobie strzelać masowo w łeb na miejscu tych z Hiszpanii.
3
@Tridente2015 Ja nawet nie zdziwiłbym się, gdyby „złe samopoczucie” miało inny wydźwięk w hiszpańskim niż polskim. Z drugiej strony gość tymi szamanami i innymi fochami sam na siebie bicz ukręcił...
1
A jak Piqué, jak Depay? Rzeczywiście coś im jest czy jednak tylko kac?
1
@mint To są fascynująceczssy, gdy niektórzy są w stanie dobrze sobie żyć, pisząc w 90% bajki, a w 10% fakty. ;)
1
Ale ci pismacy kombinują i przerzucają się datami powrotu Fatiego, przecież aż śmiech bierze. Nawet Koeman ich swego czasu wyśmiał.
0
W jego przypadku nie zachodzi przynajmniej groźba kuracji w rękach szamanów. ;)
2
„(...) gdyby Koeman był bardziej odważny, jak w ostatnich 25 minutach”.
Chyba rzeczywiście przysypiałem, bo nie zauważyłem...
3
@MarFan Zapewniam Cię, że Bartomeu nie dostał 100% głosów od 100% wyborców...