Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rk To chyba jednak jest desperacja, żeby zaoszczędzić chociaż na jego pensji do końca sezonu. Tylko nie rozumiem, co dalej, bo przecież nie przedłużają chyba tego kontraktu na serio z przyczyn sportowych...
8
Całe szczęście, że powiedzieli mu, że „Beşiktaş to ważny klub w Turcji”, bo jeszcze by nie wiedział. :P
2
Potężny Luuk miał w kwadrans... trzy kontakty z piłką. Niby można było się spodziewać, ale litości...
1
@JarekS Nasi pismacy mają przynajmniej jeszcze zwyczaj powoływania się na „anonimowe źródła” itp., a ci w Hiszpanii to w takie duperele się nie bawią. :P
0
Może chociaż z tym red. Romero trafi, bo od miesięcy strzela raczej kapiszonami, i to na oślep...
0
@lucca87 Jedno drugiego nie wyklucza, po prostu chodzi o to, że trzeba byłoby wydać tyle natychmiast, a nie rozłożone w czasie.
6
Nie dziwię się, przecież ten jego pseudoaudyt zaprzeczył istnieniu jakiejkolwiek podejrzanej sprawy, a sam Bartomeu zawsze mówił, że nie było żadnej afery. Tym bardziej nie mógł mieć z nią nic wspólnego. :P
0
Oczywiście „najlepiej poinformowani” pismacy już ileś tygodni temu przedstawiali to jako „fakt dokonany” i „brakuje tylko podpisu”.
0
@Chlebek23391 Nie dziwię się, czasem sam nazywam przez pomyłkę Gerarda Romero Gerardem... Moreno. :P
0
@Chlebek23391 Mówisz raczej o Romano. Romero miał kiedyś dużo trafnych wieści, ale od jakiegoś czasu został prawdopodobnie oderwany od medialnego koryta i strzela na oślep.
10
I tak właśnie ten cyrk medialny się toczy – jedni bajkopisarze z pełną powagą dementują innych bajkopisarzy. Leci kabarecik.
1
Ciekawe, czy Xavi o tym wie.
6
Z panem redaktorem Romero to ja dałbym już sobie spokój, chłop się kompletnie pogubił od jakiegoś czasu...
0
Co za bzdety, tekst „MD” ma niby wyjaśniać, „co się stało, że nagle prezydent klubu okazał Koemanowi publiczne wsparcie”, a przecież tutaj nie pada nic, co faktycznie od meczu z Benficą się zmieniło. :P
2
To samo przeczytamy później o listopadzie, grudniu, styczniu, lutym...
1
@marcin62 Przypuszczam, że to jest ostatni wpis tutaj o Moribie na długi czas, bo w sumie po debiucie to już nie ma o czym pisać.
0
@Barca_Big_Moment Do LE to dopiero z 5. miejsca się wchodzi, ewentualnie z 6. ;)
26
A ten znowu KONTROLOWAŁ MECZ przy stanie 0:2. Co prawda po przerwie „nie udało się strzelić”, ale „ogólnie zagraliśmy dobrze, a przeciwnicy nie byli w stanie już strzelić nam gola”.
Ręce opadają, panie Koeman. Tu naprawdę trzeba się stuknął młotkiem w głowę! To nie jest Deportivo Alavés, żeby połowę zakończoną wynikiem 0:0 uznawać za dobrą, bo rywal nie zdołał strzelić kolejnych bramek. Jak można kontrolować przegrywany mecz, do ciężkiej cholery, co to za bełkot?!
0
@Bogan „Mam słodkie sny...” ;)
0
@KrychaFCB Tak w zasadzie to i 7. miejsce samo w sobie na Europę by nie wystarczyło. ;)
4
Tak, i właśnie dzisiaj akurat ktoś to podsłyszał, po kilku dniach. Zaraz nagle „przypomni się” coś innemu pismakowi, tylko już poda dokładną treść „wymiany zdań”. Ech, ci bajkopisarze. :P
0
Po ostatnim przeglądzie przewidywanych składów, gdy żadna gazeta nie wytypowała, że Koeman wystawi trójkę środkowych obrońców, nic mnie już tu nie zaskoczy. Zresztą się nie dziwię, bo też by mi to nie przyszło do głowy...
1
@anxted Kij z tym, najważniejsze, żeby jeden stoper był lewonożny, a drugi prawonożny, to są pryncypia futbolu. :P
3
Przepraszam, ale jak można pominąć to, że przy pierwszej bramce Piqué stał jak kołek? Chociaż nie, w zasadzie się ruszył, ale tylko tak, żeby ten strzał przypadkiem go nie trafił. Garcia dał się ograć jak junior, ale czemu tego uderzenia nie próbował blokować właśnie Piqué?
0
Przepraszam, ale ktoś kiedykolwiek po przyjściu Agüero do Barçy traktował go jako „ważnego piłkarza”? Chyba faktycznie tylko Koeman i red. Martínez.
4
Nawet jego Koeman zajechał!
8
@normasubiektywna Z całym szacunkiem, ale Pedri jest na tyle niedoświadczony, że jego prywatne zdanie co do własnej kondycji fizycznej nie powinno mieć tu większego znaczenia. To nie jest Messi, który ma za sobą 20 lat gry i czuje znacznie lepiej reakcje swojego organizmu.
Oczywiście cieszę się jego ambicją, ale ktoś tam chyba trochę się pogubił.
0
Pożegnania nadszedł czas, to już ewidentne z przebiegu konferencji. Zwłaszcza, że Koeman znowu fenomenalnie motywuje swoich piłkarzy.
1
@Wizz777 Tym bardziej, że taki po prostu jest futbol – czasem brakuje tego, czasem innego... Tyle że Koeman tak średnio poważa tych, których ma do dyspozycji. ;)
1
@Wizz777 „Bo kontuzje”, takie Koeman ma od pewnego czasu wytłumaczenie na wszystko. Aż do absurdu.
I jeszcze znowu coś opowiada o kilku kontuzjowanych zawodnikach, których brakuje mu w ataku. Kogo? Dembélé rzadziej gra niż nie gra od kilku lat, więc chyba nie o niego chodzi. Może potężny Kun?