Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@greymid Sprawa jest w sądzie. Znając tempo miejscowego wymiaru sprawiedliwości, zobaczy te pieniądze gdzieś w 2047 roku.
0
@Krystian1588 Sprawa jest w sądzie i od bardzo dawna czeka na faktyczne rozpoczęcie.
0
@Sortello Bardziej myślę o islamie niż Arabach samych w sobie. Jak uważasz.
0
@MatiFCB2000 Coś w tym może być, ogólnie w tamtej kulturze kłamstwo i inne tego typu historie niekoniecznie są czymś godnym potępienia, nieraz wręcz przeciwnie...
0
Jak rozumiem, rzecznik Al-Sadd według pana Miguela łże jak pies, że kontaktów nie ma. Chyba że Xavi robi wszystko na własną rękę bez oferty dla Katarczyków z Barcelony.
1
@Pawlak1992 Być może, ale zrobiono trochę z tego DNA bożka.
0
Gorszy bilans w LM ma też Beşiktaş (2–8).
0
Gdy w kontekście Barçy u pismaków pada „wszystko wskazuje na to, że...”, to znak, że coś może pójść nie tak. Z ostatnich spraw niejaki S. Roberto też już podpisał nowy kontrakt. Tyle że fakty temu przeczą. Nie mówiąc już o dziesiątkach innych dawniejszych niemal pewnych historii. Zalecam szczególną ostrożność.
0
@kakusus Dostał mniej niż nota wyjściowa, bo nic szczególnego nie zdziałał, ale za to ma na koncie kilka beznadziejnych wykopów.
1
To jest złoto. Pismacy już 298 razy podpisali Xaviemu kontrakt z Barceloną, Laporta w zasadzie studzi emocje, Al-Sadd utrzymuje, że negocjacji, a nawet kontaktów, jeszcze nie ma, a według „Marki” te negocjacje, których niby jeszcze nie ma, idą w dobrą stronę.
I bądź tu mądry. :P
Już czekam na wzajemne dementowanie się pseudopismaków co do tego, czy Xavi ma jakąś specjalną klauzulę odejścia do Barçy czy nie. A tak naprawdę niemal wszyscy kija wiedzą i wróżą ze szklanej kuli.
6
@Laza Dlaczego ma nabrać pokory? To właśnie on pokazuje mentalność, której w ostatnich tygodniach czy wręcz miesiącach zbyt mało było w Barcelonie.
„Zawsze idę po trzy punkty” kontra Koemanowe „jeśli zagramy tak, jak w ostatnich trzech meczach u siebie, w których zrobiliśmy dobrze wiele rzeczy, będziemy mogli wygrać”. Co wybierasz?
0
@greymid Ale naprawdę myślisz, że Pjanić tłumaczy się całemu światu z powodu tłumaczenia red. Cichej na polskim portalu? ;)
0
Tytuł rzuca na kolana, na to nikt jeszcze nie wpadł! :P
2
@Seniorex Mam wrażenie, że ten polew bierze się głównie stąd, że pismacy zrobili z tego nieszczęsnego DNA jedyne kryterium wyboru trenera dla Barçy.
0
@Wyjadaczmasla Owego człowieka. ;)
20
Tekst kompletnie o niczym.
1
@batoosz Jeden czort, tak czy tak chodzi o ten sam odcinek frontu. ;)
10
Panie Generale, trzeba naprawdę wstrząsnąć sztabem medycznym, bo to już się cyrk robi.
1
@arasz1819 Dobry „risercz” na FCBarca.com ma „Sport”, skoro pisze tekst, który „bardziej wygląda jak zebrane przemyślenia forumowiczów”. :P
0
„Nigdy nie dominowała w pełni, a jej najlepszym osiągnięciem było przejmowanie kontroli na 20-30 minut”.
Co za bezczelne oszczerstwa i pomyje! Przecież sam Koeman, Busquets, Alba i inni złotouści tyle razy mówili o „kontrolowaniu” przegrywanych meczów...
Takiej podłości nie znała historia ludzkości!
0
Jak rozumiem, w tym wszystkim jest też kasa za wykupienie Koemana z reprezentacji Holandii?
0
@ACRAB95 Ktoś musi, mają obowiązek wysłać kogoś na rozmówkę.
2
Kolejny, co kontroluje PRZEGRANY mecz. Zaraza jakaś.
0
@Kidd Tam jest wyjazd na dwupasmówkę, więc wątpię, żeby ktoś się odważył atakować ich po opuszczeniu terenów klubu. Zresztą tam już od tego jest policja.
Nie zdziwiłbym się, gdyby w Polsce taką sprawą zajęły się organy dyscyplinarne PZPN i Ekstraklasy. W Hiszpanii prędzej spodziewam się jakichś śmiesznych kar za minimalną krytykę świętych arbitrów...
0
@Azi Równie szybko toczy się chyba machina wymiaru sprawiedliwości wokół językowego „egzaminu” Suáreza ;)
0
@BarcaSupporter Za Koemana skakali wokół Puyola i niektórych innych wyjeżdżających?
0
@Kidd Nie, taki stan „ochrony” wyjeżdżających ze stadionu piłkarzy, trenerów i gości musi się zmienić i akurat na to Laporta zdecydowanie ma wpływ.
Swoją drogą dziwię się, że nie ma medialnej burzy po tym, jak tysiące ludzi stały przed wejściami jeszcze w czasie pierwszej połowy. Nie ma szans, że oni wszyscy przyszli na ostatnią chwilę.
„Es lo que hay”, w sferze organizacyjnej niestety mniej lub bardziej też.
0
@Lucassito Jeśli już, to Espai Barça jest bardziej projektem Rosella. Bartomeu miał w tym udział, to prawda, miał też udział w tym, że wszystko będzie opóźnione o wiele lat.
2
On naprawdę jest zadowolony z gry Barçy przeciw Realowi i w sumie to był tylko pech! Słucham go, słucham, i czasem widzę mentalność Getafe czy innego Cádizu. „Dzięki wsparciu z trybun postawiliśmy się Realowi”...
0
Nie rozumiem. Jest w składzie, a nie wiadomo, czy pojedzie?