0

Oho, wkraczamy w najciekawszą fazę, czyli wzajemne dementowanie się bajkopisarzy!

0

@Magicc89PL Canut twierdził, że Barça te pieniądze za odszkodowanie dla Holandii spłaciła. Nie wiem, czy miałby interes, żeby tu zmyślać.

1

Jeszcze dziś, a może nawet jutro. :P

0

@headhuntersFCB Tak idzie „ewolucja” mediów:

2001 – news o tym, kogo powołano

2021 – news o tym, kto jutro może być powołany

2041 – news o jutrzejszej zapowiedzi tego, kto mógłby być powołany pojutrze

2061 – „Kogo powołał Tromba La Bomba? To ON za tym stoi [FOTO]”, czyli tekst o tym, kto napisał zapowiedź tekstów zapowiadających ewentualne powołania z galerią zdjęć tego pismaka

0

@tom9001 Czyli jak zwykle znacząca część „doniesień” pismaków nadaje się do podcierania d..., z której zostały wzięte.

2

@Jestjakjest Bo on na treningu był i to tam miał ponoć szlag go trafić.

0

@juliacicha Jak dla mnie gorzej brzmi brak odmiany, zwłaszcza że to słowo bardzo proste. Taki mamy język.

2

@juliacicha W Dosze. ;)

4

Jest już w Barcelonie sekcja e-sportu? Bo tylko tam chyba coś jeszcze z niego będzie. Nie do wiary.

0

@tom9001 Nie wierzę, że sprawa rozbija się o milion euro, nie róbmy sobie jaj. Albo w ogóle takiej klauzuli nie ma, albo jest bardziej skomplikowana, albo jest znacznie wyższa, albo po prostu panowie z Kataru mają w trąbie zawierane umowy.

Stawiam na to, że ta klauzula jest dużo wyższa.

2

Nie jest Wam trochę głupio „przedrukowywać” takie pierdoły? Olmo? Sterling? Za piękne oczy Laporty czy za jego słodkie sny? Bo waluty chyba brak.

4

Czyli chyba nie jest to jednak takie proste. Mam nadzieję, że Laporta nie ma „słodkich snów”, bo już swego czasu miał i wiadomo, jak wyszło...

1

No, 48 godzin to już większy konkret niż stara dobra „kwestia godzin”. :P

0

Doha się odmienia, „w Dosze”. Dynamo zresztą też się odmienia...

0

Czyli nie jest uzgodnione, nie róbmy sobie jaj. To „jedynie” to przecież klucz.

2

Jeden milion, dziesięć milionów, co za różnica... Uwielbiam tych pismaków. :P

4

Haha, nieźle musiał być zakręcony, jak gdzieś tam dostrzegł de Jonga, który był wtedy bliżej bramki niż on sam. Ale grunt, że to nie jest tutaj najważniejsze. :P

4

@GeneralXavi Na ławce może siedzieć po prawdzie nawet zawodnik z jedną nogą w gipsie, co za różnica? Miejsca już i tak nikomu nie zajmuje, nikt do Kijowa za niego nie poleci.

0

@forest Być może tam jest (chociaż wątpię). Inna rzecz, że tu nie było żadnej transakcji, gość jest wyrejestrowany, a federacji raczej nie obchodzi, czy to z powodu błędu klubu, agenta, zawodnika, powodzi czy trzęsienia ziemi. Wyjątkowo nieszczęśliwie to się ułożyło.

4

W sumie przydałaby się tabela. ;)

A tabela jest taka:
1. Dynamo 10 pkt, br. 12–1
2. Benfica 9 pkt, br. 10–4
3. Barça 4 pkt, br. 3–8
4. Bayern 0 pkt, br. 0–12

Mimo wszystko i tak jakieś iluzoryczne szanse na 2. miejsce są, choć bardzo naciągane. Trzeba by wygrać i z Benficą, i z Bayernem, a do tego jeszcze Benfica musi zapewne przegrać z Dynamem, bo gdyby nawet zremisowała, to Barça ma z nią... 0:4 z pierwszego meczu, więc bezpośredni bilans już ekstremalnie trudno wyciągnąć na plus.

Zresztą w sumie nie zaszkodziłoby też napisać wynik samego meczu z Dynamem. :P

1

@Remi1899 Tym bardziej wydaje mi się, że może faktycznie nie wolno go ponownie zarejestrować w Barcelonie w tym samym sezonie. Ale to może mylny trop.

Pismacy z Hiszpanii rozwalają mnie co rusz swoim „profesjonalizmem”. Nieraz mają zerowe pojęcie o różnych sprawach proceduralnych i regulaminowych, większość naszych dziennikarzy sportowych zjadłaby ich na śniadanie. Potrafią „nagle” odkryć rzeczy albo oczywiste, albo takie, które były jasne po otwarciu byle regulaminu.

1

@Yoshi94 Ale jednego do tej pory nie rozumiem – dlaczego Demira nie zgłosili do rezerw, z których mógłby i tak być brany na mecze pierwszego zespołu? Teraz jest trochę w kropce, nie gra prawie w pierwszym zespole (i trudno było się spodziewać, że będzie wiele grał), a w rezerwach nie może. Ktoś tu czegoś chyba nie przemyślał.

0

@david89 Na razie udało się strzelić potężnego JEDNEGO GOLA w pięciu meczach wyjazdowych. W sierpniu w Bilbao. To jest nie do wiary.

0

@s0nar Ile jeszcze? Ten wywiad ukazał się wczoraj. :P

1

Gdyby podsumować doniesienia na temat tej sprawy, wygląda to na jakąś solidną kombinację mniej lub bardziej niezrozumiałych historii:

– Collado deklaruje, że nie wróci do Barçy B, być może ktoś w klubie mu to obiecał,
– nie przebija się do pierwszej kadry, Koeman go nie chce,
– szukają wypożyczenia, ale Collado ponoć wybrzydza i koniecznie chce grać w LM,
– nic z tego nie wychodzi, przyczyn pewnie nie poznamy,
– w ostatniej chwili załatwiają mu Sheffield United, które niewątpliwie nie gra w LM,
– w zasadzie wszystko jest załatwione, ale ktoś tam coś zawala (klub, agent, sam zawodnik?) i jest wyrejestrowany z Barçy B, a nie może być zarejestrowany w Anglii, bo koniec okienka wybił

Cyrk na kółkach.

1

@JohnB Być może mają tam takie przepisy, że ten sam zawodnik nie może być zarejestrowany po raz drugi w tym samym klubie w ciągu tego samego sezonu. A Collado był już w tym sezonie zarejestrowany w Barcelonie, mimo że kija z tego miał.

Innych przypuszczeń nie mam. Wygląda na to, że plotka, jakoby Piqué chciał go ściągnąć zimą do Andorry, nie wzięła się znikąd, jakieś ziarno prawdy może w tym jest.

0

Kun to się ledwo pod napisem w „MD” zmieścił, chyba wstawili go dwie minuty przed wysłaniem do druku...

0

@MatiFCB2000 Nie mam przekonania, czy Messi, ten pismak albo ktokolwiek w tamtych stronach w ogóle zna coś takiego jak autoryzacja wywiadu. Tego wynalazku poza Polską prawie nie ma – i w sumie całe szczęście. Skoro ktoś coś powiedział lub czegoś nie powiedział w wywiadzie, to później nie ma co tego „ulepszać”, bo komuś własne słowa jednak nie pasują...

0

@totalcrack Może, tylko słowa o nim tu nie ma.

0

Po liczbie mnogiej w tytule („poplecznicy”) spodziewałem się mimo wszystko, że miał jakiegoś innego „patrona” poza Koemanem. A tu chyba figa. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?