Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zaiks Ale też i zdanie samego Pedriego nie powinno mieć większego znaczenia, to jest jeszcze – z całym szacunkiem – żółtodziób, który o zużyciu swojego organizmu nie może mieć jeszcze za dużo do powiedzenia.
0
Ojej, biedny Matheus, nawet w Palmeiras obecny trener nie poznał się na „nowym Busquetsie”, bo zagrał tam dotąd jakieś 60 minut...
0
@AmigoBlancos Nie mam przekonania, czy Koeman doczeka tego potężnego meczu. :P
17
W zasadzie trudno nazywać takie zachowania inaczej niż dziczą. Ale trudno też pojąć, że ochrona bardziej tego nie pilnuje. Kopacze z większości klubów Ekstraklasy byliby lepiej chronieni przy opuszczaniu stadionu niż piłkarze, trenerzy czy goście honorowi Barçy.
Wstyd. Wiele jeszcze zostało Laporcie i jego ekipie do poprawy.
0
@Borneo Jak zwykle jedni i drudzy opowiadają bajki po meczu. ;)
5
Bardzo dziękuję za solidne podsumowanie, wiele ważnych spraw. Inna rzecz, że sami socios mają to w ogromnej większości w trąbie i zdają się na to, co przegłosują inni. Cóż, uroki demokracji.
1
„Mieli dwie szanse. [...] My chcieliśmy wyrównać, więc zostawialiśmy więcej miejsca, dlatego mieli więcej okazji”.
To jest złoto. Mieli według Koemana dwie szanse, ale po strzeleniu pierwszej bramki mieli... więcej okazji. Jedna to więcej niż jedna? :P
7
Tak czasem słucham niektórych piłkarzy Barçy i mam wrażenie, że oni brzydzą się kontratakiem samym w sobie. „Zarówno w ofensywie, jak i w defensywie”. Jak by to było coś wręcz nie fair. Jedni grają w piłkę, a drudzy nie, bo kontra to nie jest gra w piłkę. Ręce opadają...
1
@MrPGG O widzisz, do głowy mi nie przyszło, że patrzy wstecz, licząc te spotkania, bo to trochę bez sensu. Nie rozumiem tej jego wypowiedzi zupełnie.
2
„Nie wiem, skąd w ludziach ten brak wiary”.
Ciekawe, ciekawe? Może z ostatnich tygodni czy wręcz miesięcy deprecjonowania i demotywowania swoich podopiecznych?
„Mamy bardzo ważny tydzień z trzema domowymi meczami”.
Z Realem, z Alavés, a ten trzeci...?
0
@maciek16 Co prawda, to prawda, ale przebudowa Camp Nou, gdyby rozpoczęła się w 2020, nie byłaby przyspieszona, tylko... opóźniona. I to grubo, bo o trzy lata. Być może pierwotne założenia były trochę z czapy, a później było już tylko gorzej.
0
@normasubiektywna Innych w zasadzie nie przebudowuje. Oprócz Camp Nou wszystkie inne (na czele z nowym Palau) będą budowane od zera.
1
@maciek16 Nie ma bata, że biurokracja była aż tak uparta, żeby blokować to przez sześć lat. Nie zrozumiem nigdy, żeby klub z taką pozycją w swoim mieście nie był w stanie nic na to poradzić.
0
@Breakdrowser Według pismaków tam panują niemal arktyczne mrozy i niby dlatego to odpada. :P
0
Tak szczerze to też nie umiem sobie tego wyobrazić. Laporta pewnie tak naprawdę... też nie. Nie ma na tyle miejsca.
0
@Pablit Tego to już do końca nie wiemy, ale i bez tego niewątpliwie ten de Jong był wtedy ważniejszy. Gierki wokół Collado swoją drogą, sam do końca nie jest bez winy.
1
@Pablit No co jak co, ale wtedy priorytetem rzeczywiście było domknięcie sprawy potężnego Luuka niż Collado.
0
@Hiroshima No właśnie akurat on o wygraniu LM nie gada. Gadają pismacy.
2
Potężny news, epokowe wydarzenie! Prezydent Tysiąclecia!
1
@Elvisek No akurat oni są całkiem kompetentni w wielu sprawach co do bezpieczeństwa stadionów.
2
@Fenelon Ja sam to bardziej nie rozumiem transferu Griezmanna niż tych dwóch panów. Przecież Griezmann dopiero co, rok wcześniej, wypiął się na Barçę.
2
Josep „Pandemia” Bartomeu.
0
Uwielbiam, jak kopacze używają zwrotu „według wszystkich”. ;)
0
@Elvisek Na zgromadzeniu to akurat też był jakiś mały procent z tych, którzy mogli być. ;)
0
@FCB24 No nie wiem, ja ten kontakt widział najpóźniej przy drugiej powtórce. Trafił w piłkę, ale też trafił Fatiego w okolice kostki lewej stopy.
1
Na czym polega „kontrowersyjność” tego karnego, to ja nie mam pojęcia.
5
Tak szczerze to przez 90% meczu trybuny były tak cicho, że prawie było słychać trzepot skrzydeł tych gołębi z bufetów. :P
1
Przecież dopiero co Laporta opowiadał, że nie wszystkie miejsca będą pod dachem. Ech, nawet z takimi „detalami” bywają „niedopowiedzenia”. ;)
0
Czyli Koeman potwierdził doniesienia pismaków, że to nie on będzie decydował, czy Dembélé będzie zabierany na mecze, tylko klub. Nie mam przekonania, czy to do końca normalne i prawidłowe. Niezależnie co myśleć w tym momencie o Francuzie.
1
*darzyłbym sympatią