Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Koeman potwierdził doniesienia pismaków, że to nie on będzie decydował, czy Dembélé będzie zabierany na mecze, tylko klub. Nie mam przekonania, czy to do końca normalne i prawidłowe. Niezależnie co myśleć w tym momencie o Francuzie.
1
*darzyłbym sympatią
0
Ha, ha, Lewandowski w Madrycie, odc. 910475. ;)
0
@MarioVeB! W takim razie pozostaje mi pogratulować władz Madrytowi, widocznie tam łatwiej.
0
@MarioVeB! Ale sześć lat? Litości. Biurokracja biurokracją, ale to świadczy o tym, jak marna musiała być siła przebicia klubu we władzach miasta, gdy Barça jest przecież znaczącym źródłem dochodów dla miasta i jednym z jego magnesów.
W tym roku miał być koniec prac, a w zasadzie nie ma początku. Wyburzenie Mini Estadi to jest pikuś w skali projektu, budowa stadioniku na kilka tysięcy ludzi – z całym szacunkiem – też. Przebudowa Camp Nou miała ruszyć w 2017.
0
@Koriolan Atlético pewnie też, Cerezo do dziś nie może się go nachwalić. A nie, tam nie ma socios...
0
Tak, tak, to jest tylko wina miasta i oczywiście Świętej Pandemii, że prace na Camp Nou nie ruszyły przez bitych sześć lat od referendum ws. Espai Barça. Panie Bartomeu...
11
@Vaven Podpina się po wszystkie sukcesy Rosella, to i z porażkami powinno być tak samo...
1
@slayer Zarówno proniepodległościowych, jak i antyniepodlwgłościowych, bo to przecież sprawa polityczna!
17
Ale to przecież wszystko przez pandemię, panie Bartomeu, czyż nie?
1
Czy są jeszcze jakieś inne poważne kluby, w których ktoś cieszyłby się z odejścia piłkarza za darmo, bo „zaoszczędzono na pensji”?
0
Ale kto powiedział, że Moriba chciał zostać, ale agenci mieli inne plany? Pan Llorens siedzi w mózgu Moriby?
2
@Jakchcesz Na 99% stwierdziłby, że to „nagonka polityczna”. Zarówno zwolenników, jak i przeciwników niepodległości Katalonii. Nie wiem, po której stronie stoi prokuratura, Mossos itd., ale tym się nieraz już wykręcał. Ręce nie mają gdzie opaść.
0
Zanim doczytam resztę, jedno podstawowe pytanie: czym taki Real różni się pod względem prawnym od Barçy, skoro Bartomeu podpiera się tym, że w innych klubach „akcjonariusze przywrócili równowagę poprzez podwyższenie kapitału lub udzielenie pożyczek przez swoich akcjonariuszy”?
Jak dla mnie to tani kit dla naiwnych.
1
@Barcelonista94 Jeśli „prośba o maksymalne zaangażowanie” to główny punkt tego „planu”, to aż się boję, jakie są bardziej szczegółowe założenia według tych pseudodziennikarzy. ;)
To jest niewiarygodne, jak bardzo mają swoich czytelników za debili. Przecież my tutaj byśmy się turlali ze śmiechu, gdyby „Przegląd Sportowy” walnął na okładkę „supertajny” plan Czesława Michniewicza na kolejne tygodnie, oparty na „prośbie o maksymalne zaangażowanie”. A tam to normalka. :P
6
Nie no, dopisek „confidencial” do arcyprzebiegłego planu Koemana rozwalił mnie. :P
Jak dobrze, że jest „Sport” i dzięki niemu znamy już pierwszy punkt planu stulecia. Jutro pewnie opublikują dalsze przecieki: „Koeman podkreślił, że jesteśmy Barçą, a El Clásico to szczególny mecz dla wszystkich culés”. Taki spryciarz!
8
Pandemia, pandemia, pandemia... Chyba tylko w Katalonii była i chyba tylko FC Barcelonę dotknęła.
Przez pandemię robiłem wałki z Pjaniciem, Matheusem czy innym Douglasem.
Przez pandemię dałem sobie wejść na głowę z pensjami.
Przez pandemię opłacałem farmy trolli i dziennikarzy spijających mi z dzióbka.
Przez pandemię nie umiałem przez tygodnie rozwiązać umowy z Setiénem i zarejestrować Koemana jako trenera.
Przez pandemię trzeba było ratować Camp Nou przed minikatastrofą budowlaną.
Przez pandemię latami nie ruszyłem na serio z Espai Barça.
Przez pandemię...
Idź pan w cholerę.
1
@zaiks I to na swoim poletku. ;)
0
@ElKamil Co prawda, to prawda. Chociaż Laporta pokazał już przez kilka ostatnich miesięcy, że sam uwierzył w jakieś fantasmagorie i chyba faktycznie liczył na sprowadzenie Neymara. A to wcale nie było aż tak mało absurdalne w porównaniu z bajkami o Hålandzie.
Wychodzi na to, że i przekazu z klubu też nie można traktować do końca serio.
1
Oj, taka deklaracja to cios dla „Mundo Deportivo”, „Sportu” czy innych parodystów pióra i klawiatury. Chociaż w sumie... za dwa dni o tym zapomną i zaleje nas nowa fala Hålandów „blisko Barçy”. ;)
19
W liczby nie wchodzę, bo nie będę się wygłupiał, że wiem więcej niż Laporta czy Bartomeu, ale jedno zdanie mnie rozbawiło: „We wnioskach Bartomeu i spółka podkreślają, że to właśnie oni uruchomili proces negocjacji obniżki zarobków, który zakończyła Komisja Zarządzająca”.
Człowieku, ale to przez ciebie i wasz cudowny zarząd trzeba było aż takie obniżki negocjować, bo po prostu było z czego schodzić! Śmichy chichy z PSG, a to właśnie kochany Bartomeu wywindował płace w kosmos.
19
Teraz to dopiero zacznie się taśmowa produkcja pseudonewsów z Newcastle w tle. Typuję, że do najbliższego okienka pismacy powiążą z nimi tak z 70 piłkarzy. :P
1
Dopiero pisali, że Dembélé grał. Uwielbiam miejscową pseudoprasę. :)
0
@wroclawskifan I nie byłoby na to szans przy obecnym systemie sprzedaży i tym, że niektórym socios z karnetami nie chce się zwalniać miejsc do wolnego obrotu. Sami nie przyjdą, a innym nie dadzą szansy...
0
To dajcie znać, jak odpowie. Brejking nius na miarę miejscowych pismaków i degrengolady Tiki-taki.
0
@Lucullus Wiesz, no ja jednak – być może frajersko – zakładam, że organizacje współodpowiedzialne za tworzenie Przepisów Gry same najlepiej wiedzą, jakie miały przy tym intencje. Skoro w taki sposób szkolą sędziów i piłkarzy, i jednocześnie sami odpowiadają za organizację gry w piłkę nożną, no to jednak do nich należy decydujące słowo.
Absolutnie skandalu w całej tej sytuacji nie widzę, to jest grube nadużycie. Skandal czy hańba to byłaby jak dla mnie wtedy, gdyby nie dostrzegli piłki pół metra za linią bramkową czy walnięcia kogoś w paszczę. Sytuacja jest po prostu skomplikowana i kontrowersyjna, a niektórzy (oczywiście nie mówię o Tobie) najchętniej tych sędziów powiesiliby na najbliższym drzewie. Kosmos.
Natomiast ogólnie, jak być może już pisałem w tym wątku, wolałbym takie przepisy, żeby zawodnik na pozycji spalonej był karany za każdym razem, choćby i ten przeciwnik podał mu piłkę w zębach. Jedynym wyjątkiem, jaki bym zostawił, to wykorzystanie zagrania przez przeciwnika w niedozwolony sposób ręką.
Również dziękuję i pozdrawiam!
1
@Lucullus Czyli pan Marciniak, Kolegium Sędziów PZPN, ludzie odpowiedzialni za szkolenia w FIFA i UEFA błądzą? Jeśli tak, to trudno, widocznie są w dupie. Tyle tylko, że to oni, a nie @Lucullus ani @Herbert tworzą, egzekwują i interpretują Przepisy Gry.
0
@Lucullus Ale nie mógłby odgwizdać spalonego przed zagraniem Garcii, bo wtedy jeszcze Mbappé nie odnosił korzyści z piłki, która do niego nie dotarła. Gdyby przykładowo Garcia wybił tę piłkę w aut, to zaczynaliby grę od wrzutu, bo też nie byłoby spalonego. Mbappé skorzystał z zagrania Garcii, a nie Hernandez.
Polecam jeszcze krótki materiał szkoleniowy o takich właśnie sytuacjach, ja chyba lepiej już tego nie wytłumaczę:
0
@tbas Są tacy, którzy sobie powtarzają, że mężczyzn wybiera się dlatego, że są mężczyznami, więc trzeba zrobić tak, żeby wybierać kobiety tylko dlatego, że są kobietami. Cyrk.
1
@WiernyCuleBarcy1895 Dlatego tym bardziej czekam na szczegóły tej jeszcze nowszej koncepcji, bo zostało pięć dni i socios compromisarios mają poprzeć to w zasadzie w ciemno.