0

„Druga żółta kartka musi być bardziej wyraźna niż pierwsza”.

Co to jest za samowolka i wymysł hiszpańskich mistrzów gwizdka? Takie same przewinienia powinny być traktowane tak samo w Hiszpanii, Gwatemali i Bhutanie.

0

@Yoshi94 Mogła przeszkadzać, tu się akurat nie upieram, że sędzia nie powinien przerywać gry. Tak to rozeznał, bo jednak akcja toczyła się gdzie indziej.

1

@Yoshi94 Przecież trafił piłką w zawodnika przy piłce, to jest czystej wody niesportowe zachowanie. A „napomnienie” to w Przepisach Gry synonim żółtej kartki.

1

@Kettger 7. miejsce też samo w sobie pucharów nie daje. :P

0

@Bartula Art. 12 Gra niedozwolona i niewłaściwe postępowanie, niesportowe zachowania karane napomnieniem:
„przewinienie przeszkadzające w prowadzeniu lub przerywające korzystną akcję”,
„jeżeli zawodnik, który znajduje się na polu gry lub poza nim, rzuca przedmiotem lub go kopie (inny niż piłka) w przeciwnika, lub rzuca przedmiotem lub go kopie (włączając piłkę) w zawodnika rezerwowego drużyny przeciwnej, zawodnika wymienionego, zawodnika wykluczonego, osobę funkcyjną, lub jednego z sędziów lub w piłkę meczową, gra jest wznawiana rzutem wolnym bezpośrednim z miejsca, gdzie przedmiot uderzył/uderzyłby osobę lub piłkę”.

0

@Bartula Ta z rogu? Nie kojarzę, żeby ktokolwiek złamał tam przepisy, nie mówiąc o tym, że nikt nie przerwał tam korzystnej akcji rywala.

2

@Simusamu10 Pytanie, czy ta druga „wpływała na grę”, bo tylko wtedy sędzia musi przerwać. Ja jestem bardziej ciekawy, skąd ona w ogóle się tam wzięła, bo tego chyba nie było w telewizji widać.

3

@tbas Gdyby jeszcze taki tutaj zaszedł...

2

Odwoływanie się od kartki Busquetsa trąci wręcz żenadą i wstydem. Ktoś porywczy mógłby dać mu w twarz za taką akcję.

2

@MACIEK 22 Nie no, bezpłciowy Busi? W pyskowaniu sędziom o każdą pierdołę ustępuje tylko Albie. :P

1

Co do terminarza – pełna zgoda, to jakieś nieporozumienie. Gorzej z tym, że i z Granadą, do której było tyle czasu, zaprezentowaliście panowie solidną kupę (Piqué akurat był jednym z niewielu wyjątków).

3

„Wydaje mi się, że nie graliśmy dzisiaj źle”.

To kiedy będzie rzeczywiście źle? Gdy bramkarz rywali nie spoci się przez 90 minut? Ludzie, obudźcie się z tego mentalnego marazmu, bo tam wygląda na to, że może dwóch czy trzech gości jest wkurzonych, a reszta podchwyciła Koemanowe „jest, jak jest”.

2

„Nie mam nic do zarzucenia drużynie” po potężnym jednym celnym strzale do przerwy. :P

0

Mam nadzieję, że zmiany statutu to m.in. dostosowanie procedur wyborczych do realiów trzeciej dekady XXI wieku i takiego cyrku jak z poprzednimi wyborami czy niedoszłym głosowaniem ws. wotum nieufności już nie będzie.

0

@Mizander Nie, jeden czy drugi piłkarz ma psi obowiązek stawić się przed kamerę. Po prostu.

0

@normasubiektywna Mam wrażenie, że Koeman w ogóle nie brał go pod uwagę i może nawet traktował go jak kukułcze jajo. Choć nie zdziwię się, jeśli agent rzeczywiście też coś namieszał. Wygląda na to, że wszystkie strony dorzuciły cegiełkę do tego zamieszania.

0

@normasubiektywna Nic mnie nie zdziwi, chociaż po prostu nie mam pewności, bo jedni pismacy donosili, że niby taki zapis ma, a inni, że będzie sobie musiał wywalczyć miejsce w pierwszej drużynie w okresie przygotowawczym. A oficjalnie coś o tym było?

0

@normasubiektywna Miał mieć, ale czy faktycznie miał? Być może ktoś mu to obiecał ustnie, ale trudno mi uwierzyć, że ktoś zapisałby to w umowie. Bo co, gdyby się okazało, że jednak na to nie zasługuje?

74

@Barcelonista94 Ale jak ma dać mu grać, skoro nie jest zgłoszony do rozgrywek?

0

@4Fabregas4 Mimo wszystko nie wyssał hiszpańskiego z mlekiem matki.

0

@Maniche20 Tak jak nie popieram pojazdu po Koemanie, to tutaj widzę populizm czystej wody. Tak jakby nie można było powiedzieć, że skrzypek fałszuje, póki samemu nie gra się na skrzypcach...

1

@jk_21 Tylko dlaczego sam Koeman od iluś dni podkopuje morale drużyny?

1

„W tej chwili znajdujemy się w dynamice, która nie jest najbardziej pozytywna. Zawsze trzeba próbować zmienić taką dynamikę”.

Czy tłumaczenie tego jako „dynamikę” ma sens? Nikt tak po polsku nie mówi, w zasadzie zwykle nie wiadomo, o co chodzi. Tu z grubsza chodzi pewnie o „sytuację”.

1

Koeman w ciągu dwóch tygodni udzielił więcej wypowiedzi dla mediów niż Messi w 10 lat. :P

1

@adukla Na pewno dawał więcej zaangażowania. No i jednak był sprowadzany trochę z desperacji, a nie na specjalne życzenie trenera...

0

@czarek1988 No tak samo jak Ty. ;)
Nie kojarzę nawet cienia przecieków, bo niemal każdy uznałby to za absurd z powodu „świętej amortyzacji”.

2

@czarek1988 Przepraszam, ale w zimowym okienku nie było w ogóle tematu Pjanicia. Przecież dopiero co przyszedł.

1

W zasadzie to jest news tego rodzaju, że nie może się nie potwierdzić, bo kiedyś Koeman na pewno odejdzie. Tydzień, dwa, rok, dekada, jeden czort. :P

0

Mam nadzieję, że to jest tylko rozmówka pomeczowa, bo tam ze zmęczenia piłkarze opowiadają różne cuda na kiju i inne mądrości. ;)

Swoją drogą jak dla mnie Barça pozbierała się (jeśli tak to nazywać) dopiero pod koniec pierwszej połowy. Szału ni ma.

0

@ArcziArtt Los szybko i brutalnie „wynagrodził” Koemanowi biadolenie na zbyt szeroką kadrę. A to było ledwie miesiąc temu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?