0

@Pawel1985 „Na celowniku znalazły się teraz treningi pierwszej drużyny”.

1

@pluszek Niewolnicy nie zatrudniają swoich panów...

0

Jakiś obertrener, co to za wynalazek? Za mało stołków?

Rozumiem, że „jest, jak jest”, ale bez przesady. Pewnie jeszcze wsadzą tam „syna własnego ojca”, pana Jordiego C.

0

To już chyba rzeczywiście KOniec...

1

@Flyingbetoniarka Drugi wytrych to „sezon przejściowy”. ;)

0

@Barca445 Co prawda, to prawda. Nawet za zwycięstwo w LE jest mniej pieniędzy niż za wyjście z grupy LM, jeśli dobrze pamiętam.

0

@Rajek99 Z drugiej strony... jeszcze więcej rywali do przejścia w LE.

0

@kejdzi Pecha ma sporo, ale to, jak w ostatnich tygodniach wręcz zniszczył morale drużyny, jest niewytłumaczalne i niedopuszczalne. Pomijam już nawet wszelkie kwestie taktyczno-motoryczne, ten aspekt psychologiczny to jakiś dramat. Zresztą to dopiero od jakiegoś czasu.

1

@Flyingbetoniarka Jak tak słucham Koemana w ostatnich tygodniach, to mam wrażenie, że ta p r z e b u d o w a nie jest środkiem, tylko celem samym w sobie.

30

„Potem praktycznie do 60 minuty meczu kontrolowaliśmy przebieg meczu”.

Nigdy tego nie zrozumiem. Jak można pitolić o kontrolowaniu przebiegu meczu, który się PRZEGRYWA? Jeśli o taką kontrolę chodzi, to najlepiej strzelić sobie samobója w 15. sekundzie i później „kontrolować przebieg meczu” aż do bólu.

4

Grunt, że zapłacił za wstęp do muzeum na Camp Nou.

0

Pozostaje?! To kiedykolwiek był?

0

Nie ma nic o „wyciągnięciu wniosków” i innego „seguimos trabajando”, trochę jestem zawiedziony...

0

@Zielony55 Panie, gdzie tam dwa lata, jak Koemanowi ledwie 13 miesięcy na ławce stuknęło. ;)

2

@DonAndrzejos Ogólnie, bo jakim cudem dałby radę wprowadzić 23 nastolatków w Barcelonie w rok? ;)

0

@koraldinho49 Ale dlaczego to miałoby być w ogóle w kontrze do kogoś czy w porównaniu z kimkolwiek innym?

1

@AdiKingu96 Chociaż to po części dlatego, że socios z karnetami nieraz są leniwi i nie chce im się zwalniać miejsc do otwartej sprzedaży, gdy wiedzą, że nie przyjdą.

7

„Rywal Realu reprezentuje niezbyt uznany kraj, a jego prezesem jest były sowiecki agent”.

Myślę, że jednak bardziej chodzi tu o kraj nieuznawany, czyli Naddniestrze.

2

@equwesta Rozumiem, tylko mimo wszystko byłyby to wybory nadzwyczajne, a ten odwołany zarząd startowałby z piętnem tego, że coś poszło nie tak, skoro musiał ustąpić. Łatwo wtedy bić propagandowo w taki zarząd, choćby nawet na oślep.

0

@equwesta Formalnie przeszkód nie kojarzę, ale jak by to wyglądało?

0

@equwesta Chodzi o groźbę przedwczesnej automatycznej dymisji zarządu. Obecna kadencja wygasa w 2025.

1

To ja się spodziewałem, że absolutnym priorytetem będzie dostosowanie na przyszłość wyborów do takich sytuacji, jak w zeszłym roku, a tu... prawa człowieka i rozszerzenie kodeksu etycznego. No cóż.

Mam też nadzieję, że Barça raczy opublikować aktualną anglojęzyczną wersję statutu, skoro chce być „klubem globalnym”. Obecnie na stronie klubu wisi tylko nieaktualna wersja z czasów... Rosella.

3

„Różne zdania co do zapisów kontraktowych w Barcelonie”, odc. 793.

3

@Kismeth Bardziej przypuszczam, że zgodnie z przepisami nie ma prawa być na tej konferencji.

3

Ci to są bajkopisarze niemożliwi. Aż dziw, że bez potężnego atutu grania wcześniej w Barcelonie mogli zostać jej trenerami (i zdobywać trofea!) tacy goście, jak Helenio Herrera, Udo Lattek, Bobby Robson, Louis van Gaal czy Frank Rijkaard...

Ja już sam nie wiem, czy to jakiś fetysz katalońskich pismaków, czy faktycznie panuje w dzisiejszej Barcelonie doktryna „świętego DNA”, doprowadzonego do absurdu.

1

„Oficjalnie” brzmi jednak dość zabawnie. ;)

22

„W przypadku Martíneza problemem ma być właśnie fakt, że nigdy nie pracował w Barcelonie”.

No to jest argument, który po prostu zwala z nóg swoją błyskotliwością. Jeszcze brakuje tego, żeby nie zatrudniać piłkarzy bez doświadczenia w Barcelonie. ;)

0

@Luccas Ja tę piłkę pewnie po prostu bym zostawił. Było oczywiste, którędy idzie akcja. Ale gdyby ją wkopał do bramki, to przynajmniej nikt by tego nie uznał. :P

0

@BARCA1899Messi Nie musiał też celować akurat w zawodnika rywali, miał z dziesięć innych miejsc do wyboru. W zasadzie mógłby też po prostu ją zostawić.

0

@Bartula W którym miejscu się nie pokrywa, co się nie zgadza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?