0

@DejMian111 Jeśli tak, to raczej „doraźne” albo „na krótką metę”. Krótkoterminowe to nie byłoby ono żadną miarą. ;)

32

W jaki sposób pan Font chciałby potraktować 50-letnią umowę z CVC jako „krótkoterminowe rozwiązanie”? Dość intrygujące.

0

@Deraxium Dembulansem.

3

Taksówką, samochodem czy rowerem?

0

@Emhyr Przesunięte, bo grają reprezentacje.

0

@Scross I na 99% będą, więc tym bardziej nie rozumiem tej zabawy.

1

@normasubiektywna Laporta twierdził, że muszą wykupić Griezmanna, jeśli zagra co najmniej 50% meczów. Chyba chodziło o ten sezon. Oby wiedział, co mówi, bo akurat ten warunek jakiś kosmiczny nie jest.

1

@czesctuam Tam to do dziś pewnie opijają swój transfer dekady, bo chyba takim była dla Borussii jego sprzedaż...

3

Ale kto jeszcze da się nabrać na „usługi” pana Dembulansa? Przecież on powoli wypisuje się z zawodu piłkarza. Chiny, Katar, USA...?

0

Jaki sens ma utajnianie teraz, czy i ile zapłacił Xavi za opuszczenie Kataru, skoro i tak klub kiedyś będzie musiał to podać?

0

@El dominatore Na tego to już słów nie mam. Busquets przynajmniej sprawia wrażenie kogoś inteligentnego, Alba za to wygląda na „czułego chuligana”.

1

@Coutinho007 Ale wtedy przecież nie wszedłby na boisko, bo zaraz była przerwa. Z igły widły.

8

@4Fabregas4 Popieram, nie mam pojęcia, skąd taka burza. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby uchwycili jakieś słowa Coutinho do Barjuana, ale tu nic takiego nie ma. Afera godna miejscowych pseudomediów.

0

@El dominatore Jaka panienka, z sędziami wykłóca się o każdą pierdołę średnio 73 razy w meczu. Co prawda 72 razy nie ma racji, ale co tam. :)

1

@zaiks Cieszę się, że mogę pomóc. :)

1

@Riverand No co, podyka się. :P

1

@Scross Nie. Polecam oryginał, Mickiewicz pisze „mierz siłę na zamiary, nie zamiar podług sił”. To jest takie samo nieporozumienie, jak z „kończ waść, wstydu oszczędź”.

1

@Krystian1588 Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy w tym sami. Zawsze trochę lżej...

1

@zaiks To właśnie mierzy. „Mierzyć siły na zamiary” to znaczy, żeby sobie stawiać cele ambitne, nawet ponad możliwości.

0

@Andy83 Prawie wszystko – w Kijowie to głównie on przedłużył szanse na wyjście z grupy. Ale poza tym...

2

Była w tym meczu po stronie Barçy jeszcze jedna niepokojąca sprawa.
Sześć kartek to pół biedy, zdarza się. Tylko z tych sześciu kartek tylko... jedna była za walkę o piłkę. Dwie były za opóźnianie gry, dwie za dyskusje z sędzią (zresztą jak zwykle o nic), jedna za padolino w polu karnym.

Coś z tym trzeba zrobić. Busquetsowi już w niektórych meczach kompletnie odbija, z jego gadaniny do sędziów w jednym tylko meczu można spisać kilkustronicową broszurę. Gada i gada w jakiejkolwiek sprawie, przeważnie zresztą kompletnie bez racji. Niech mu ktoś wytłumaczy, że opaska kapitana to nie jest przepustka do bezmyślnego kłapania dziobem zawsze i wszędzie. Całe szczęście, że zdarzają się sędziowie, którzy od razu dają znać, że tej gadaniny słuchać nie zamierzają i mają ją w trąbie (np. Clement Turpin).

1

@R_da_Souza_Faria I paradoksalnie coś w tym mimo wszystko jest. Aż trudno uwierzyć, że przy tylu straconych punktach można jeszcze sporo wywalczyć.

1

@Krycha1899 Oddał im czas, który zabrali Celcie ter Stegen i de Jong.

11

Przynajmniej nie padło sakramentalne „byliśmy lepsi”.

1

@Kinginiesta Źle nie zagrał, ale jak dla mnie niewiele lepiej niż w iluś ostatnich meczach, w których zawiesił poprzeczkę naprawdę nisko.

4

@Kinginiesta Wręcz kosmicznie.

0

@Moov Nie dziwię się, że grali jeszcze szóstą minutę, skoro w samym czasie Barça dostała dwie kartki za opóźnianie gry i trzecią za padolino w polu karnym.

2

Xavi wsiada do taryfy. [@Herbert]

1

Ale jak klub B wypożyczający zawodnika od klubu A ma mu szukać klubu C? Co to za dziwoląg?

1

@Vintee Częściowo pewnie ma, ale bardziej to już produkcja własna tych potężnych umysłów „dziennikarstwa”. Zresztą... cyrk się kręci, Barcelona w kółko na ustach wszystkich. A czy źle, czy dobrze, jeden czort. Tak pewnie niektórzy w klubie myślą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?