Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DejMian111 Jeśli tak, to raczej „doraźne” albo „na krótką metę”. Krótkoterminowe to nie byłoby ono żadną miarą. ;)
32
W jaki sposób pan Font chciałby potraktować 50-letnią umowę z CVC jako „krótkoterminowe rozwiązanie”? Dość intrygujące.
0
@Deraxium Dembulansem.
3
Taksówką, samochodem czy rowerem?
0
@Emhyr Przesunięte, bo grają reprezentacje.
0
@Scross I na 99% będą, więc tym bardziej nie rozumiem tej zabawy.
1
@normasubiektywna Laporta twierdził, że muszą wykupić Griezmanna, jeśli zagra co najmniej 50% meczów. Chyba chodziło o ten sezon. Oby wiedział, co mówi, bo akurat ten warunek jakiś kosmiczny nie jest.
1
@czesctuam Tam to do dziś pewnie opijają swój transfer dekady, bo chyba takim była dla Borussii jego sprzedaż...
3
Ale kto jeszcze da się nabrać na „usługi” pana Dembulansa? Przecież on powoli wypisuje się z zawodu piłkarza. Chiny, Katar, USA...?
0
Jaki sens ma utajnianie teraz, czy i ile zapłacił Xavi za opuszczenie Kataru, skoro i tak klub kiedyś będzie musiał to podać?
0
@El dominatore Na tego to już słów nie mam. Busquets przynajmniej sprawia wrażenie kogoś inteligentnego, Alba za to wygląda na „czułego chuligana”.
1
@Coutinho007 Ale wtedy przecież nie wszedłby na boisko, bo zaraz była przerwa. Z igły widły.
8
@4Fabregas4 Popieram, nie mam pojęcia, skąd taka burza. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby uchwycili jakieś słowa Coutinho do Barjuana, ale tu nic takiego nie ma. Afera godna miejscowych pseudomediów.
0
@El dominatore Jaka panienka, z sędziami wykłóca się o każdą pierdołę średnio 73 razy w meczu. Co prawda 72 razy nie ma racji, ale co tam. :)
1
@zaiks Cieszę się, że mogę pomóc. :)
1
@Riverand No co, podyka się. :P
1
@Scross Nie. Polecam oryginał, Mickiewicz pisze „mierz siłę na zamiary, nie zamiar podług sił”. To jest takie samo nieporozumienie, jak z „kończ waść, wstydu oszczędź”.
1
@Krystian1588 Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy w tym sami. Zawsze trochę lżej...
1
@zaiks To właśnie mierzy. „Mierzyć siły na zamiary” to znaczy, żeby sobie stawiać cele ambitne, nawet ponad możliwości.
0
@Andy83 Prawie wszystko – w Kijowie to głównie on przedłużył szanse na wyjście z grupy. Ale poza tym...
2
Była w tym meczu po stronie Barçy jeszcze jedna niepokojąca sprawa.
Sześć kartek to pół biedy, zdarza się. Tylko z tych sześciu kartek tylko... jedna była za walkę o piłkę. Dwie były za opóźnianie gry, dwie za dyskusje z sędzią (zresztą jak zwykle o nic), jedna za padolino w polu karnym.
Coś z tym trzeba zrobić. Busquetsowi już w niektórych meczach kompletnie odbija, z jego gadaniny do sędziów w jednym tylko meczu można spisać kilkustronicową broszurę. Gada i gada w jakiejkolwiek sprawie, przeważnie zresztą kompletnie bez racji. Niech mu ktoś wytłumaczy, że opaska kapitana to nie jest przepustka do bezmyślnego kłapania dziobem zawsze i wszędzie. Całe szczęście, że zdarzają się sędziowie, którzy od razu dają znać, że tej gadaniny słuchać nie zamierzają i mają ją w trąbie (np. Clement Turpin).
1
@R_da_Souza_Faria I paradoksalnie coś w tym mimo wszystko jest. Aż trudno uwierzyć, że przy tylu straconych punktach można jeszcze sporo wywalczyć.
1
@Krycha1899 Oddał im czas, który zabrali Celcie ter Stegen i de Jong.
11
Przynajmniej nie padło sakramentalne „byliśmy lepsi”.
1
@Kinginiesta Źle nie zagrał, ale jak dla mnie niewiele lepiej niż w iluś ostatnich meczach, w których zawiesił poprzeczkę naprawdę nisko.
4
@Kinginiesta Wręcz kosmicznie.
0
@Moov Nie dziwię się, że grali jeszcze szóstą minutę, skoro w samym czasie Barça dostała dwie kartki za opóźnianie gry i trzecią za padolino w polu karnym.
2
Xavi wsiada do taryfy. [@Herbert]
1
Ale jak klub B wypożyczający zawodnika od klubu A ma mu szukać klubu C? Co to za dziwoląg?
1
@Vintee Częściowo pewnie ma, ale bardziej to już produkcja własna tych potężnych umysłów „dziennikarstwa”. Zresztą... cyrk się kręci, Barcelona w kółko na ustach wszystkich. A czy źle, czy dobrze, jeden czort. Tak pewnie niektórzy w klubie myślą.