3

Nie no, ale tym razem potężny Luuk już ukąsi. Na bank!

1

@cescblaugrana95 Wiele wskazuje na to, że pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy, nie widać za bardzo potencjału.

Za parę lat będzie walczył o miejsce w składzie Getafe czy Elche. O ile w ogóle odejdzie z Barcelony, bo ta ma od paru lat problem z pożegnaniem wychowanków, którzy przebili się do pierwszej kadry, ale nie robią postępów. Gorzej – czasem władze klubu i tzw. otoczenie ma do nich stosunek wręcz nabożny, jak do pana kapitana SR...

0

@AxelF Oby chociaż tyle, zawsze to „trochę” ofiar mniej.

7

Za pierwszą bramkę ter Stegen ponosi z pewnością mniejszą winę niż Mingueza czy Piqué, ale też nawet ne podjąłby minimalnej próby bycia w tej sytuacji kimś więcej niż postronnym obserwatorem.

0

Pozostaje mieć nadzieję, że w samej La Masii akurat to się nie działo. Tylko ta nadzieja jest dość licha, bo dlaczego w jednym środowisku miałby robić te wszystkie plugawstwa, a w innym nie? Tak czy inaczej brak słów.

0

@MatiFCB2000 Wiem, tylko czasownika brakowało. ;)

0

@MatiFCB2000 To nadal czegoś brakuje w tym zdaniu. ;)
„To powoduje we mnie bardzo ważny konflikt” albo nawet „poważny konflikt”.

1

@sAuVe Tak, pismacy są od podnoszenia nastrojów kibiców, jasne!

0

Szczerze – nie za bardzo mnie to tłumaczenie przekonuje, czy ten mecz jest konfliktem? :P
Raczej chodzi o to, że ten mecz wywołuje u niej sprzeczności, sprzeciw.

2

@kejdzi Do dziś nie rozumiem tak łatwego pozbycia się Digne'a.

0

@mkord A, przepraszam, tego komentarza nie widziałem. To jednak trochę przestrzeliłem, widocznie zbyt wielu innych Puciów kojarzę. ;)

0

@mkord Jest w czołówce, chyba że z jakimś innym pomyliłem.

0

@HarveySpecter Bo z grubsza jest, podobnie jak Puyol/Pujol/Puiol.

0

A dopiero co pismacy opowiadali, ile to klubów przekonało się do oferty tej trójki „buntowników”. No, potężną liczbę sojuszników zgarnęli. :P

8

„Choć kiedyś obejrzeliśmy coś takiego na temat rywala przed ważnym meczem” – te doniesienia brzmią jak opowieści jakiegoś kopacza z czołówki III ligi polskiej, ręce nie mają gdzie opadać...

0

Panie Puć, przestań pan już donosić pismakom! :P

0

@tomasthc W Europie też zbyt mało strzela? :P

2

Kij z Monachium, ten „cud” zdarzy się pewnie w Lizbonie i Barça awansuje z dwiema strzelonymi bramkami w sześciu meczach. :P

15

@raben24 A gdzieś tutaj Piqué to podważa?

0

@Dawid_J Poprzedni zarząd rozdawał długoletnie kontrakty na prawo i lewo, nawet Braithwaite wyszarpał w tym specyficznym momencie 4,5-letnią umowę...

0

W Anglii chyba trochę więcej ludzi zna francuski niż w Hiszpanii, może na to liczy. ;)

0

@Donio Sporo racji, ale błagam z tą „kontuzjogennością”. ;)

1

Dziś o Hålandzie jeszcze tylko pod przykrywką felietonu, ale nie minie pewnie nawet tydzień, a pismacy katalońscy będą znów „na serio” donosić o jego rychłym i prawdopodobnym nadejściu. Co ci ludzie mają w głowach i dlaczego aż tak tam pusto? :P

0

@Pstryk Trudno sprzedać cudzego zawodnika, Potężny Luuk jest przecież tylko na wypożyczeniu. ;)

1

Stoiczkow, na litość Boską, tak to jest po polsku...

1

„Alejandro Blanco, przewodniczący Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego: Trasa Barcelona - Pireneje będzie postępować wraz ze wsparciem większości”.

Trasa? To po prostu nazwa kandydatury, Barcelona-Pireneje 2030. ;)

1

@Gall Parę miesięcy temu bodaj Michał Gajdek wyliczył, że w samym okienku letnim media wiązały z Barçą prawie 90 grajków. ;)

3

Do rozpoczęcia okienka pismacy zdążą podać jakieś 57 nazwisk...

0

@Kismeth No niestety. Zwłaszcza że do odpowiedzialności karnej nie mogliby być raczej za to pociągnięci. Wykonali zamówienie i tyle.

0

To nad czym głosowali w sierpniu, gdy tych 38 klubów poparło umowę z CVC, skoro teraz mają głosować znowu? Myślałem, że już po ptokach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?