Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no, ale tym razem potężny Luuk już ukąsi. Na bank!
1
@cescblaugrana95 Wiele wskazuje na to, że pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy, nie widać za bardzo potencjału.
Za parę lat będzie walczył o miejsce w składzie Getafe czy Elche. O ile w ogóle odejdzie z Barcelony, bo ta ma od paru lat problem z pożegnaniem wychowanków, którzy przebili się do pierwszej kadry, ale nie robią postępów. Gorzej – czasem władze klubu i tzw. otoczenie ma do nich stosunek wręcz nabożny, jak do pana kapitana SR...
0
@AxelF Oby chociaż tyle, zawsze to „trochę” ofiar mniej.
7
Za pierwszą bramkę ter Stegen ponosi z pewnością mniejszą winę niż Mingueza czy Piqué, ale też nawet ne podjąłby minimalnej próby bycia w tej sytuacji kimś więcej niż postronnym obserwatorem.
0
Pozostaje mieć nadzieję, że w samej La Masii akurat to się nie działo. Tylko ta nadzieja jest dość licha, bo dlaczego w jednym środowisku miałby robić te wszystkie plugawstwa, a w innym nie? Tak czy inaczej brak słów.
0
@MatiFCB2000 Wiem, tylko czasownika brakowało. ;)
0
@MatiFCB2000 To nadal czegoś brakuje w tym zdaniu. ;)
„To powoduje we mnie bardzo ważny konflikt” albo nawet „poważny konflikt”.
1
@sAuVe Tak, pismacy są od podnoszenia nastrojów kibiców, jasne!
0
Szczerze – nie za bardzo mnie to tłumaczenie przekonuje, czy ten mecz jest konfliktem? :P
Raczej chodzi o to, że ten mecz wywołuje u niej sprzeczności, sprzeciw.
2
@kejdzi Do dziś nie rozumiem tak łatwego pozbycia się Digne'a.
0
@mkord A, przepraszam, tego komentarza nie widziałem. To jednak trochę przestrzeliłem, widocznie zbyt wielu innych Puciów kojarzę. ;)
0
@mkord Jest w czołówce, chyba że z jakimś innym pomyliłem.
0
@HarveySpecter Bo z grubsza jest, podobnie jak Puyol/Pujol/Puiol.
0
A dopiero co pismacy opowiadali, ile to klubów przekonało się do oferty tej trójki „buntowników”. No, potężną liczbę sojuszników zgarnęli. :P
8
„Choć kiedyś obejrzeliśmy coś takiego na temat rywala przed ważnym meczem” – te doniesienia brzmią jak opowieści jakiegoś kopacza z czołówki III ligi polskiej, ręce nie mają gdzie opadać...
0
Panie Puć, przestań pan już donosić pismakom! :P
0
@tomasthc W Europie też zbyt mało strzela? :P
2
Kij z Monachium, ten „cud” zdarzy się pewnie w Lizbonie i Barça awansuje z dwiema strzelonymi bramkami w sześciu meczach. :P
15
@raben24 A gdzieś tutaj Piqué to podważa?
0
@Dawid_J Poprzedni zarząd rozdawał długoletnie kontrakty na prawo i lewo, nawet Braithwaite wyszarpał w tym specyficznym momencie 4,5-letnią umowę...
0
W Anglii chyba trochę więcej ludzi zna francuski niż w Hiszpanii, może na to liczy. ;)
0
@Donio Sporo racji, ale błagam z tą „kontuzjogennością”. ;)
1
Dziś o Hålandzie jeszcze tylko pod przykrywką felietonu, ale nie minie pewnie nawet tydzień, a pismacy katalońscy będą znów „na serio” donosić o jego rychłym i prawdopodobnym nadejściu. Co ci ludzie mają w głowach i dlaczego aż tak tam pusto? :P
0
@Pstryk Trudno sprzedać cudzego zawodnika, Potężny Luuk jest przecież tylko na wypożyczeniu. ;)
1
Stoiczkow, na litość Boską, tak to jest po polsku...
1
„Alejandro Blanco, przewodniczący Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego: Trasa Barcelona - Pireneje będzie postępować wraz ze wsparciem większości”.
Trasa? To po prostu nazwa kandydatury, Barcelona-Pireneje 2030. ;)
1
@Gall Parę miesięcy temu bodaj Michał Gajdek wyliczył, że w samym okienku letnim media wiązały z Barçą prawie 90 grajków. ;)
3
Do rozpoczęcia okienka pismacy zdążą podać jakieś 57 nazwisk...
0
@Kismeth No niestety. Zwłaszcza że do odpowiedzialności karnej nie mogliby być raczej za to pociągnięci. Wykonali zamówienie i tyle.
0
To nad czym głosowali w sierpniu, gdy tych 38 klubów poparło umowę z CVC, skoro teraz mają głosować znowu? Myślałem, że już po ptokach.