Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL Może tak, chociaż było jakoś zabawnie, że w jeden dzień mówił niby „tylko Barça”, a dzień lub dwa później był już ponoć dogadany z Interem. ;)
0
@Magicc89PL To chyba Onana odpuścił, na to wygląda. W ogóle dziwna sprawa, dużo o nim pisali i nagle cisza przez wiele, wiele dni...
5
„Mistrz debiutuje w rozgrywkach, które chce ponownie wygrać” – no nie do końca, raczej „rozpoczyna udział”, „rozpoczyna grę”. Debiutuje się raz, a Barcelona debiutowała w Pucharze Króla ponad 100 lat temu...
0
@Janek_7 Dobrze to i może zagrał, ale gdzie dobrze, a gdzie świetnie, dwie różne historie...
0
@Nedio Może nie mówić nic. ;)
0
Rozumiem entuzjazm Xaviego, ale jak on może na serio opowiadać takie banialuki jak „świetny mecz Puiga” z Mallorcą? :P
0
A gdzie Laporta ogłosił transfer Hålanda, coś przegapiłem?
0
@Malibu Zagrał wyraźnie ponad 100, chyba że liczysz tylko ligę.
1
Jeszcze się okaże, że warunki wypożyczenia niekoniecznie były jednak takie, jak podawano oficjalnie. ;)
0
@JarekS Skoro dla nich „crackiem” jest też Sergi Roberto, to trzeba założyć, że jest to widocznie pojęcie baaardzo szerokie. ;)
0
@maciach W sumie masz rację, jakiś postęp jest. ;)
2
Dość szokujące. Żeby jeszcze wziąć się za trenowanie rożnych, to już w ogóle byłyby cuda...
0
@Muhitos Nie no, większy młynek niż na Camp Nou to potrafią zorganizować w Radomiu, Płocku czy Kielcach, bądźmy poważni. ;)
6
Głównie bezpieczne krótkie podania, chaotyczne doskoki do rywala w „pressingu” przypominające gonienie za piłką na oślep na WF-ie i od czasu do czasu jakieś ciekawsze zagranie, które zwykle nie wnosi nic konkretnego do przebiegu gry.
Tak kojarzy mi się pan Rysio i wczorajszy mecz tylko mnie w tym utwierdził.
0
@MessiIniestaRonnie Z której redakcji?
1
Poniedziałek będzie tak samo kluczowy, jak wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela od iluś tygodni...
2
Jak odetną dopływ wody, to z kranu nic nie leci...
Nie no, czasem poziom tych „newsów” to dno i kilometr mułu.
0
O, jeden ze zwyczajowych schematów pismackich opowieści:
1) Barcelona jest przekonana, że pozyska gracza X,
2) Barcelona dogadała się już z graczem X, potrzeba tylko porozumieć się z jego klubem,
3) gracz X jest już bardzo blisko, ale jego transfer zależy od pozyskania przez jego obecny klub gracza Y,
4) gracz X jest jeszcze bliżej Barcelony, ale problemem są jego żądania płacowe,
5) Barcelona nie jest w zasadzie przekonana do tego, czy gracz X w ogóle jest jej potrzebny,
6) w zasadzie ten transfer i tak nie był możliwy, bo zależał od 15 innych transferów, a tak w ogóle to i ten drugi klub zmienił zdanie i w sumie sam piłkarz X też
3
@Barca1922 Przedwczoraj był o nim tekst:
http://www.fcbarca.com/103104-sport-zyciowa-szansa-przed-estanisem-pedrola.html
2
@mint Kiedyś się mówiło, że trzymają go, bo jest też tani. Coś mi się zdaje, ze ten argument jest nie na miejscu...
2
@lukas10 Sam o tym kilka razy mówił („nie można odejść z Barçy, jeśli cię nie wyrzucają”, czy jakoś podobnie), poza tym chyba widać, że nigdzie nie poszedł...
2
@Midast Tyle że formalnie to nie jest chyba możliwe.
0
Ale skąd to wszystko mają i skąd my mamy mieć niby pewność, że to autentyk? Dziennikarstwo hiszpańskie to jeden wielki ściek i tyle.
0
Po prostu Staszek. :)
0
@slayer Ale tak też jest prawidłowo, różnica zależy wyłącznie od tego, gdzie położysz akcent. Chociaż brzmi trochę staroświecko. ;)
1
@Campeon87 Haha, taki to mamy język, że można to zdanie przeczytać na dwa zupełnie różne sposoby. :P
0
@blue_shark Do tanga trzeba dwojga...
0
@TonySoprano Niezaprzeczalnie, ale przekaz z klubu był w zasadzie do końca jednoznaczny – Messi wróci z Ameryki i podpisze. Nie uwierzę, że nagle coś się zmieniło z godziny na godzinę.
0
@hazo428 Nie o to nawet chodzi, tylko raczej o to, że z Messim do samego końca ktoś robił nas w bambuko.
13
@Pustelnik Dlatego właśnie publikują to dziś, bo to też jaja, a 1 kwietnia Hiszpanie obchodzą bardziej 28 grudnia. ;)