Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sepek Widzisz, właśnie wielu ma co do jego zaangażowania w trakcie meczu zupełnie inne zdanie, czego za bardzo nie rozumiem. Bywa tak, bywa siak, a zwykle nijak nie bywa, bo chłopa nie było...
0
@Lucassito Nie wydaje mi się, że chodzi o to, że Dembélé nie chce przyjąć warunków Barçy. Chodzi raczej o skrajnie sztywną (ostatnio też po prostu agresywną) postawę obu panów, a jednocześnie nie wiadomo, czego tak naprawdę pan Dembélé chce.
Nie słyszałem, żeby Mbappé czy Haaland albo ich przedstawiciele mieli takie podejście i jeszcze prezentowali jawnie konfrontacyjną postawę w mediach. Dyplomacja pana Sissoko najwyższych lotów. Nie słyszałem też, żeby PSG czy Borussia oczekiwały jasnej deklaracji, czy ci dwaj zostają, czy odchodzą. Nie widzę porównania.
0
@Lucassito Pajacowaniem jest raczej to, że oni rżną głupa, jakoby dopiero czekali na negocjacje, tak jakby klub nic mu dotąd nie oferował. Jeszcze ten agent nastroszony jak kogucik, dawno takiego aparata nie widziałem. Od tygodni klub dostaje od Dembélé i jego agenta sprzeczne komunikaty, jakby od schizofrenika.
Czy to nie jest jednak pajacowanie?
0
@MasonStorm Na razie jest wiadomo dokładnie to samo, co tydzień, dwa, trzy i pięć tygodni temu, a nawet pół roku temu...
1
Minęła północ, rzekome 841. ultimatum wobec pana Ousmane'a wygasło, cały świat wstrzymał oddech w oczekiwaniu na „la decisión” i...?
Czyżby jednak czas na 842. absolutnie ostateczne ultimatum?
2
@Zielu2001 Nie, w Las Rozas pod Madrytem, w ośrodku szkoleniowym RFEF.
2
@normasubiektywna Ale to nie było w Barcelonie. Superpuchar Hiszpanii rozgrywają w Las Rozas. O dziwo – nie w Arabii...
0
@analitykTaktyki Nie zdziwię się, gdy nadal będzie w Barcelonie za pięć lat, i to z opinią legendy i cracka, niczym Sergi R.
0
„Uważasz, że piłkarze grają tam, gdzie chcą?”.
To jakieś pytanie dekady. O co chodzi?
1
Przepraszam, ale ja nie uznaję w swoim słowniku piłkarskim tego, że ktoś jest „niekwestionowany” i „niepodważalny”. Może ten czy inny piłkarz być kluczowy, fundamentalny, ale dla mnie przynajmniej gracza niekwestionowanego nie ma i nie będzie. I nie mam tu na myśli konkretnie Busquetsa, tylko kogokolwiek.
Dziwię się trochę, że Xavi idzie w tę stronę. To naprawdę może zwichrować spojrzenie na rzeczywistość.
2
@Woland10 Coś w tym pewnie jest, bo czy bajeczki o Christensenie nie sprzedają się lepiej od bajeczek o Lacroixu?
0
Czyli mamy już w sumie oficjalne stanowisko klubu (bo nie wierzę, że Xavi mówi od siebie coś innego).
0
@MatiFCB2000 Ale słyszałeś to kiedykolwiek gdzieś indziej poza Hiszpanią? Trochę lat już żyję, a jeszcze o „Kowalskim w dynamice Wisły Płock” nie słyszałem. ;)
0
@MatiFCB2000 A Ty rozumiesz, co to znaczy, ale tak na serio? Bo ja nie, u nas się takiego zwrotu nie używa. Chyba, że pytasz nie na serio. ;)
0
Trzeba jakieś inne tłumaczenie znaleźć na „pozostanie w dynamice pierwszego zespołu”, bo po polsku to nic nie znaczy i brzmi zabawnie. :)
3
„El Mundo” bywa czasem skrajnie antykatalońskie, ale to wszystko akurat by mnie nie zaskoczyło...
3
@1899Seba1899 Stare powodzenie mówi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, bo inna już płynie w niej woda...
2
„Niestety jest teraz kontuzjowany, co nie działa na jego korzyść, ponieważ nie pojawiają się przez to oferty z innych drużyn”.
Oj, obawiam się, że nie tylko dlatego ofert brak...
9
Tak, tak, a on sam miał podjąć ostateczną decyzję jeszcze w grudniu. Panowie pismacy, nie pogrążajcie się.
1
@Woland10 Tak patrząc, to większość piłkarzy raczej się cofa.
Skądinąd artykuł trochę jak z propagandówki, pewnie to wszystko prawda, ale robić z tego okładkę to już trochę żart.
0
@Woland10 Między poprawieniem a pogorszeniem czegokolwiek jest jeszcze inna „drobna” możliwość – brak zmian. :)
1
@Magicc89PL Obawiam się, że Balotellemu jakoś bardzo to nie przeszkadza. I tym bardziej obawiam się, że to podobny przypadek...
0
„Barcelona uważa, że Dembélé mógł już podpisać jakiś rodzaj umowy z Manchesterem United lub Juventusem”.
Czyli innymi słowy: być może coś takiego lub innego z kimś podpisał, ale z tym lub tamtym. Poziom konkretu godny miejscowych „dziennikarzy”
0
@Rossalivan Zawsze mogli walnąć na okładkę imbecyla z Sewilli...
18
Świetnie, panowie z „Mundo Deportivo”, tylko dobrze wiecie, że sami do końca okienka sprowadzicie Barcelonie gdzieś z 20 zawodników. ;)
7
Mam nadzieję, że ta tabelka z porównaniem liczby minut i występów Pucia/Pucza z Xavim, Iniestą itd. da naprawdę do myślenia. Czasem mam wrażenie, że niektórzy w ocenach przyszłości Rysia zatrzymali się rok lub dwa lata temu.
0
A to ja naiwnie myślałem, że socios głosowali nad gotowym już porozumieniem, a nie tak trochę w ciemno...
1
@Zawsze_Wierny Jak to kiedyś pisałem przy tekście o zainteresowaniu Barcelony Kacprem Kozłowskim – pewnie faktycznie to zainteresowanie jest i Kozłowski jest gdzieś na 473. miejscu na liście priorytetów Barcelony. :)
7
@Archie Zawsze też mnie bawi, gdy ktoś rzeczywiście się wybił i nagle ktoś „przypomina” sobie po kilku latach, że ten gracz był kiedyś tam bardzo blisko klubu X. :P
0
@Marcinss10 W Hiszpanii czerwona to czerwona i nie rozróżniają bezpośredniej od tych za dwie żółte. Pauzuje się tak czy tak.