Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule007 Gdy to pisali, jeszcze nie wiedzieli, że z tą kartką dla niego to błąd realizatora. Chociaż w sumie tyle kłapał do sędziego w tym meczu, że i z tym mogłoby mu się uzbierać... Był dość niezrównoważony wczoraj, tak bym to nazwał.
0
@JaCules1211 Miał zmienić Depaya po 10 minutach gry? Serio?
1
@Elvisek Ale popatrz, że teraz często liniowi wyczekują do końca akcji (bo VAR), zamiast podnieść od razu. Może i w tym przypadku tak było? Tego się nie dowiemy.
0
@horang I nawet gdyby to wszystko było prawdą, to co? Jeszcze niedawno w 8/10 takich meczów modliliby się o uniknięcie łomotu. Mają z czego się cieszyć.
Nie rozumiem zresztą doliczania anulowanych akcji...
2
@denis9401 Nawet jeszcze gorzej, bo to sześć kartek w 17 meczach. Złapał też dwie żółte w Lidze Mistrzów, jedną żółtą w swoim jedynym w tym sezonie meczu w Barcelonie B, a nawet czerwoną w młodzieżówce Hiszpanii. Łącznie dziewięć kartek w 28 meczach.
Zdecydowanie jest nad czym tu myśleć.
0
Tak jak nie rozumiem hasła „kontrolowaliśmy mecz” przy porażce, tak samo nie za bardzo rozumiem „dominacji” w meczu, w którym oddaje się jeden strzał w bramkę rywala. To jednak trochę mało, zwłaszcza że Granada jednak się odgryzała (taka Mallorca był jak dla mnie dużo, dużo od nich słabsza).
0
@Xonar Ale Xavi nie mówi, że Dembélé zostaje, tylko że liczy na to. Allegri powiedział wprost, że Morata zostaje i nie ma tematu. Chyba że aż tak się wygłupia.
0
@Krystian1588 Mogą, ale nie muszą.
0
@Yoshi94 Niby tak, chociaż i tego, że się zrzekł, to nikt nie potwierdził oficjalnie i pewnie nie potwierdzi. ;)
2
@tbas Ale wtedy sami musieliby pewnie ujawnić te prawdziwe zarobki. Na tym właśnie żerują pismacy – mogą sobie wymyślać liczby z kosmosu, bo co im zrobisz?
2
@Robo0o To niechą piszą, że zrzekł się części płaconej przez Barcelonę, inaczej się robi galimatias i każdy podaje, co chce.
0
@xparix Ale po się spieszyć z czymś takim? Świat już trochę stoi na głowie. Rozumiem, żeby to były „brejking niusy” ale to nie jest.
0
Redakcjo kochana, to po co wrzucacie to najpierw na Tiki-takę, skoro i tak wiecie, że napiszecie o tym osobny tekst? Nabijanie klików i komentarzy bez skrupułów.
3
Co jeden, to inne liczby i doniesienia serwuje. Słyszałem już o opłacaniu przez Aston Villę 65%, 70%, 85%, a teraz 100% pensji Cou. Jutro ktoś poda, że jednak opłacają 150% jego pensji, a inny go przelicytuje i walnie 200%. Banda błaznów.
1
@Ferrantorres91 Zwykle kluby do takich opowieści w ogóle się nie odnoszą, bo to często Pudelek.
5
Czy w jakiejś bliższej perspektywie uda się wreszcie Barcelonie kupić, sprzedać lub wypożyczyć kogokolwiek bez zamieszania z formalnościami?
0
@Patryczek1426 Nie no, ale kilka miesięcy przerwy przy takim złamaniu to byłby jednak cyrk. Ktoś tam chyba na ślepo rzucił cokolwiek, byle się klikało.
0
@zadafcb Orteza ortezą, ale to nie jest mimo wszystko gra w szachy, tylko intensywne starcie fizyczne.
4
Nie no, to już chyba skrajny optymizm. Życzę mu tego, ale bardzo wątpię.
3
„Na tym etapie każdy może już trafić na każdego”.
Chyba jednak nie. Przed sezonem RFEF podawała, że najpierw będą dolosowywać drużyny z niższych lig do drużyn z Primera División, czyli Girona, Sporting Gijón i Atlético Baleares nie będą mogły trafić na siebie.
Edit: I to się zresztą potwierdziło.
0
O, serial „Barcelona uważa, że...”, odc. 693.
0
@wroclawskifan Grunt, żeby mu jej całej nie popsuli. ;)
0
Już się trochę pogubiłem – klub podawał, że Araujo złamał kości śródręcza, a ci tutaj nagle, że palce. Przecież to są dwie różne rzeczy.
0
@Pawel1985 Oni wszyscy brali czynny udział w masakrowaniu na klubu, z którego byli wypożyczeni? To był chyba największy „hit” całego związku Cou z Barçą, te jego dwa gole w historycznej katastrofie.
0
Na miejscu takiego Peñi zawijałbym się stamtąd. Tylko pewnie i jemu by nie pozwolili...
0
@Greenalley Nie obniżyli?
2
@PJ777 Gdybyśmy mówili „kontuzjotwórczy”, to nie byłoby wątpliwości. ;)
11
@Litman Kiedy wreszcie zaniknie to błędne użycie słowa „kontuzjogenny”? :P
2
Coś tam się kolejność okładek pomieszała. ;)
2
„Pod koniec negocjacji to Anglicy poprosili o zawarcie w kontrakcie klauzuli obligującej Katalończyków do rejestracji zawodnika”.
Za jakich idiotów te gazety mają swoich czytelników, żeby wciskać im takie kocopoły? :P