Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vito9 Jedno nie wyklucza drugiego, czyż nie ma leni i dzbanów ze sraczką?
1
@Encore To po co mieliby wydawać jakiekolwiek komunikat, żeby zmyślać? To też człowiek, każdy czasem może mieć i taki problem.
4
I co teraz mają do powiedzenia ci, którzy wylali na niego z przyzwyczajenia wiadro pomyj?
2
Najgorzej będzie, gdyby rzeczywiście akurat to była prawda, bo wtedy chłop faktycznie będzie miał pretekst, że klub go prześladuje...
2
@maroon Mam wrażenie, że to tak do końca okienka, a później jednak będą go brać na mecze. Jeśli nie, to rzeczywiście się zdziwię, bo jaki to będzie miało sens?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nie wiem, jak dla mnie przy drugiej bramce ter Stegen ruszył się wyraźnie zbyt późno, ta piłka nie leciała jakoś nadzwyczajnie dziwnie. Później została mu już tylko próba interwencji rodem ze szczypiorniaka. W swojej najlepszej formie doszedłby do tego dośrodkowania.
0
@antymadrista1 No tak, gdyby losowanie Pucharu Króla wyszło inaczej, to nawet oba mecze mogłyby być na Camp Nou.
0
@antymadrista1 Z czego jeden siłą rzeczy musiał być na wyjeździe (Arabia), a dwa wyszły tak z losowania.
0
Jest coś takiego jak łąkotka wewnętrzna, czy chodzi o przyśrodkową?
0
@FCBurnley No w sumie tak to u nas działa – póki kogoś sąd nie uzna za winnego, to przestępstwa są potencjalne. ;)
0
@Scross Oby zrobili jedno i drugie, bo inaczej wyjdzie słabo. I tak wyjaśnianie różnych dziwne spraw poprzedniego zarządu idzie dość długo i obawiam się, że wiele rzeczy może rozwikłać tylko wymiar sprawiedliwości.
1
@Virusk3 W Hiszpanii używają tego wymiennie, „triplete nacional” lub „triple corona”.
12
„[...] doszło aż do 28 kontuzji w 29 meczach, co daje niemal jeden uraz na spotkanie”.
Uff, dobrze, że to dopisali, bo ich przeciętny czytelnik by się tego widocznie nie doliczył. :P
3
@Azi Ktoś w klubie ewidentnie stracił już cierpliwość, bo gościu ewidentnie leci w kule i od tygodni, jak nie od miesięcy.
5
Grunt, że Alba nie ma konkurencji, czyli... wszystko zgodnie z wieloletnią polityką klubu. Tak jakby nie chcieli, żeby się popłakał lub obraził.
3
A, to tak wygląda według katalońskich pismaków ultimatum, że... negocjacje dalej trwają. Te gazety ośmieszają się bez cienia żenady każdego dnia.
0
@Azi Trener nie korzysta z zawodnika, do którego nie ma zaufania. Ale Xavi sam przecież mówił, że nie chce takiej sytuacji, żeby był na trybunach.
0
@Azi Ale ktoś go odesłał?
0
@Qaz123 Gdzie ta reakcja była? To był cud, że udało się w ogóle rzutem na taśmę doprowadzić do dogrywki. Ogólnie jest mały postęp w ostatnich tygodniach, ale akurat wczorajszy mecz nie jest dobrym przykładem, łagodnie mówiąc...
1
A to ciekawe, bo jak dla mnie druga połowa była chyba jeszcze gorsza, a dogrywka to już tylko na dotrwanie do karnych...
1
@MaFCB Nie dostałby, przeszłaby mu nad barkiem. Sam miałem wątpliwość na początku, ale powtórki rozjaśniły sprawę. Pewnie tylko dlatego w ogóle to analizowali, bo samo zagranie ręką to obaj sędziowie widzieli na pewno od razu.
4
Przepraszam, ale nie widzę za bardzo kontrowersji w tym karnym. Alba zaryzykował, że może przy takim wślizgu odbić piłkę ręką i... przegrał. Tyle.
0
@nammah Pojechał tak potężnie, że w zasadzie nie odniósł się do bieżących wydarzeń. :P
4
Trochę jestem zdumiony, że w takim długim oświadczeniu nie pada nawet słowo Barcelona. Cóż, być może to uniwersalny szablon oświadczenia i jeszcze gdzieś się przyda...
0
@Donio O Puiga to akurat martwią się bardzo, inaczej już dawno by się pakował.
0
@AxelF Casillas nigdy nie był szefem AFE. Przed Aganzo wiele lat szefem był Rubiales.
1
@creativeopinion Mówię ogólnie, niekoniecznie o tym konkretnym przypadku.
0
@Wyjadaczmasla Ale za co Barcelona miałaby trafić przed sąd, za niewystawianie gracza do składu? Co to ma do prawa pracy?
25
Trochę nie rozumiem zdziwienia niektórych tutaj. Przecież tak działają związki zawodowe – bronią swego do oporu, choćby był skończonym matołem.