3

Jak zwykle należy traktować te doniesienia pismaków z solidnym przymrużeniem oka, bo większość z nich kija wie na ten temat i musi zmyślać.

4

Gościu jest – łagodnie mówiąc – niestabilny emocjonalnie, ale może jakaś klepka mu tam jednak w mózgu przeskoczyła...

2

„Nawet po kilku godzinach, gdy emocje już opadły, piłkarze byli zdania, że nie wszystko jeszcze stracone i możliwe jest nawet powalczenie o mistrzostwo”.

To co oni tam kilka godzin w szatni siedzieli czy jak? :P

1

Taki tekst to i każdy z La Bamby mógłby napisać, bo ani się tego nie da potwierdzić, ani obalić, a i do samych wniosków każdy mógłby dojść sam. :)

1

@prodigy Inna sprawa, że selekcja „newsów” do Tiki-taki jest ostatnio coraz częściej wręcz żenujący, jakby sobie Redakcja wyznaczyła normę wpisów na dobę, choćby były o nowej karmie kota brata wujka szwagra gracza X...

0

W tym meczu zabrakło tylko karnego i samobója, bo tak to było niemal wszystko: kosmiczny gol Alby, bramka głową Gaviego niemal bez wyskoku, a tu jeszcze kibic na murawie. :P

2

Trochę nie rozumiem jego logiki. Przecież tak czy tak w najbliższej przerwie w grze VAR mógłby interweniować w tej sprawie, czy by leżał, czy nie.

Chyba że Carrasco uznał, że nie tylko Manzano jest daremny w tym meczu, ale i ci z kanciapy VAR-u przegapią to nadepnięcie. W sumie nie jest to wykluczone...

1

@El dominatore Uderzony został, ale na pewno nie tak, jak pokazywał. Cóż, głębokie tradycje...

1

„Endrick udzielił wywiadu na wyłączność Sportowi”.

Znając hiszpańskie media, jutro wywiad „na wyłączność” z nim opublikuje „Mundo Deportivo”. :P

1

To akurat byłby ciekawy temat na ankietę – co teraz z nim robić, gdy jednak został?

1

Mimo wszystko aż takiej olewki igrzysk się nie spodziewałem. ;)
Wiadomo, epoka Javiego Hernándeza się skoczyła i zasadniczo nikt tam po medal nie jedzie, ale igrzyska to jednak igrzyska. Gdzieś tam pewnie na 47. stronie ktoś coś wspomni.

1

@YtreX To też nie ma znaczenia dla UEFY.

0

@Adi123456789 @YtreX Chodzi o listę B, to nie ma nic wspólnego z Barçą B.

4

A gdzie chłopie opublikowałeś wasz słynny pseudoaudyt? Siebie warci jesteście, i jedno, i drugie powinno być ujawnione w pełni.

0

@kaamil1910 I w czym się nie zgadzacie? Koledze @karolek981 po prostu to rozwiązanie nie za bardzo się nie podoba, jak rozumiem. Ale chyba taka była niestety cena, że Aubameyang przyszedł do Barcelony akurat w taki sposób.

0

„Kierowca Ayuso na nowym torze Madryt-Jarama” – żeby była jasność, tu chodzi o prezydent Wspólnoty Madrytu, która „testowała” tor Jarama po przebudowie.

4

@normasubiektywna Niestety wyjaśnianie pewnych dziwnych spraw trwa dość długo, a sama ekipa Bartomeu miała naprawdę dużo czasu na przygotowanie się. Trudno też nie mieć wrażenia, że nawet mimo przedwczesnego odejścia JMB udało się zyskać na czasie dzięki panu Tusquetsowi...

1

Bogactwo bogactwem, a później trzeba czekać na Luuka Skywalkera i Duńskiego Nazario. Oby wreszcie coś się naprawdę ruszyło.

1

@arasz1819 Sprawa karna Rosella w ogóle nie miała związku z Barceloną, więc tym bardziej JMB mógł czuć się dość spokojny...

1

@barteq Sam koncept to jeszcze zrozumiem, ale po co za każdym razem zabierać dwóch bramkarzy na ławkę, to już nie. Ile razy zdarzyło się w historii futbolu, żeby w jednym meczu byli potrzebni trzej bramkarze? Raz na pięć milionów meczów czy jeszcze rzadziej?

0

@Wizz777 Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy będą walczyć o prawa pracownicze pana Ousmane'a – agent, związki, kto tam jeszcze – tylko nie on sam. :)

1

„Compañeros” przetłumaczyliście na „towarzysze”, serio? :P

1

Aż jestem zszokowany, że chociaż przy takiej okazji „Mundo Deportivo” nie zaśmieciło tak świetnej okładki jakimiś transferowymi fantazjami i pierdółkami. Czyli się da!

1

To już naprawdę nie można darować sobie takich „njusów” i po prostu poczekać? Serwery nowe, ale pogoń za klikami jak była, tak jest...

0

@catalanian09 Te dwa zdania („Dzięki temu Barça wyrówna...” i „W sezonie 2018/19 również przeprowadziła ich trzy”) najlepiej byłoby w ogóle połączyć w jedno, byłoby przejrzyściej, a nie widzę powodu, żeby w ogóle je rozdzielać.

0

@Doniu814 Grzywna za niewypełnienie obowiązku, po prostu. :)

0

@czarek78 Pytają go, to odpowiada. Proste. Lepiej tak, niż gdyby w każdym wywiadzie mówił o tym samym coś innego.

1

@FioletoweOczy „Sport” już to ogłosił wczoraj, więc klub nie ma wyjścia. :P

0

@Naturopata To i może tak, ale powraca, powraca, powraca i powraca w tych plotkach, jak się już wystrzelają z innych wymyślonych opcji. ;)

1

Ten chłop jest według pismaków barcelońskim planem B od jakichś 17 okienek, aż się niedobrze robi. Czekam jeszcze na Williana i Alexisa Sáncheza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?