Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Mam wrażenie, że wszystko toczy się normalnie, tylko po prostu dawniej nie było aż tylu przecieków na tak wczesnej fazie rozmów. Gdyby to było 10 lat temu, pewnie dopiero teraz mielibyśmy pierwsze pogłoski o takich rozmowach. A teraz pismacy grzeją silniki, gdy negocjacje ledwo się zaczynają (a nawet trochę wcześniej) i dzięki temu można mieć wrażenie, że klub sobie nie radzi.
Postawiłbym też parę złotych na to, że krążące przy pierwszych przeciekach kwoty są albo wyssane z palca przez pismaków (bardzo prawdopodobne) albo to po prostu bardzo wstępne propozycje, które mogą nie mieć nic wspólnego z ostatecznymi kwotami. Skala fantazjowania, dezinformacji i zwykłego chciejstwa jest we współczesnych „mediach” niespotykana w dziejach.
0
@Peciak To przepraszam, błędnie szukałem tylko po tagu „Oceny”, a tam go nie ma.
0
A oceny za mecz z Valencią będą jeszcze w ogóle? :)
0
@Borneo A, o to Ci chodzi. Ale to jest przecież oczywiste, że taki klub jak Barça ma rezerwy. Rezerwy to ma i LKS Goczałkowice.
Mnie chodziło o to, że co to za nowinka, że zawodnicy rezerw są zabierani na... mecze rezerw? Taki Tenas też został, i co z tego?
0
@Borneo Przepraszam, ale nie zrozumiałem.
0
I nie można było tak od razu? Pomysł mniej lub bardziej udany, jak kto uważa, ale ten dym z zeszłego roku to jakaś niepojęta wtopa i żenada.
1
To raczej dość normalne, „domyślna opcja”. Lepiej raczej jako news podawać, że wyciągają ich z rezerw na mecz pierwszej drużyny...
1
Pytanie, czy oni rozważają i czy coś już o tym wiedzą...
0
„Bramka na wyjeździe miała podwójną wartość w przypadku remisu”.
Nie, nie miała i trzeba już naprawdę skończyć z pisaniem tej bzdury. Liczyły się tak samo jak inne, tylko decydowało, kto strzelił na wyjeździe więcej. Tak samo jak nie piszemy, że zwycięstwa w meczach bezpośrednich liczą się „podwójnie”.
1
„Reprezentacja Hiszpanii w koszykówce rozegra jeden mecz z Ukrainą podczas obecnej przerwy” – pytanie, czy jeszcze zagra, przynajmniej w najbliższym czasie. Pierwotnie ten mecz miał być w Kijowie, później przenieśli do Kordoby. Czy w ogóle koszykarze tam dolecieli i czy w ogóle miałoby to dzisiaj sens?
Niech się trzymają, bo niestety odbudowa ZSRR przyspiesza...
0
Ile można wznawiać rozmowy? Agent zgłasza się do klubu, a tam mu odpowiadają, że zadzwonią, jak Laporta wróci z Radomia, czy jak?
3
Tiki-taka powinna być główną rubryką portalu fcbarca.pudelek.com, bo tam to zmierza...
0
@Ramon Spadek też nie byłby raczej mile widziany. A dziś Barça B ma punkt przewagi nad strefą spadkową przy jednym meczu rozegranym więcej.
0
@JASIUFCB1000 Akurat w Przepisach Gry o zasadach określania strzelców bramek nie ma ani słowa, nie ma nawet obowiązku ich odnotowywania. ;)
0
Ten kolejny już „decydujący tydzień” właśnie się kończy, czy to dopiero któryś „decydujący dzień” tego tygodnia?
0
@zeko0 Coś tam czasem słychać pewnie przez drzwi, ale w większości to na pewno bujdy wyssane z palca, historyjki, które mógłbyś wymyślić Ty, mógłbym wymyślić ja...
1
@Borneo Wątpię, żeby ktoś w ogóle rozważał wykup nazwy stadionu, którego nazwa pada w mediach pewnie ze 350 razy rzadziej niż Camp Nou.
0
@Yoshi94 Mimo wszystko między 18 a 23 jest już spora różnica. Inna sprawa, że być może uruchomił się we mnie wewnętrzny stary dziadyga, bo po prostu zbyt dobrze pamiętam czasy, gdy rezerwowych było... pięciu i naprawdę trzeba było się trenerom wysilić w selekcji składu.
Ale być może tego potrzebuje współczesna piłka, żeby zachować tempo. Z tego wszystkiego i tak najbardziej bawi mnie trzech bramkarzy zgłaszanych na ten sam mecz – może raz na milion spotkań tylu potrzeba.
0
@Destroyer_of_Worlds O, to już prędzej, żeby była też zachęta do zgłaszania juniorów.
0
@Huck A to kilka lat temu był mały wybór? W ten sposób traci na znaczeniu nie tylko to, kogo trener wybiera do pierwszego składu, ale nawet to, kogo zabiera na ławkę, a kogo odrzuca. Niedługo będą 20 sadzać na ławce. Nie wiem, może to przyszłość futbolu, ale jak dla mnie to już za dużo. Idzie się trochę na łatwiznę.
2
Z nimi to tak, jak z kolejnymi „decydującymi tygodniami ws. przyszłości Azpilicuety”, ciągle się przesuwają. :P
0
@ShawnC Póki dopuszczają na ławkę rezerwowych 682 graczy, to tak już jest. ;)
Swoją drogą futbol doszedł do jakiegoś dziwnego etapu, gdzie na ławce może siedzieć ponad dwa razy więcej rezerwowych, niż można zrobić zmian, i w ogóle więcej graczy, niż biega po boisku. Nie rozumiem tego.
0
@Pawlak1992 Tę starą schorowaną krowę nadal ktoś miałby niby chcieć kupić, bo chyba już tylko o to chodzi...
0
Pani Condis solidnie zgaszona przez Generała. :)
5
News równie „świeży”, co historia z Destem ściąganym z plaży na pożegnanie Messiego. Dno i kilometr mułu.
0
@donleoJR No swego czasu problemy z tym akurat były. Inna sprawa, że Brazylijczykom łatwiej dostać obywatelstwo Hiszpanii niż większości innych przybyszów.
0
@Kuba0605 Dlatego słabsza. :P
2
@JarekS To media sobie trochę same wymyśliły świat, w którym Xavi wyciągnie magiczną różdżkę i odmieni Puiga...
0
@fazzzi W telewizji nigdzie. Na Viaplay.