Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shortik Tylko to nie jest wyłącznie problem kleru – podobne debaty i podobne problemy są w krajach totalnie odwróconych od jakiegokolwiek kleru, jak np. Czechy. Nie jest to takie proste niestety.
0
Trudno nawet powiedzieć, która kwota jest bardziej z czapy – żądania Rosella czy życzenia rządu...
0
@Lucassito Tylko tam głównie chodzi o machinacje z fikcyjnym dzieleniem umów, żeby uniknąć kontroli wewnętrznej, jakieś podejrzane odszkodowania i prowizje itp., a nie ogólną niegospodarność.
1
Skoro już dziś piszą „fichado”, chociaż nie jest „fichado”, to co napiszą jutro, jeśli się potwierdzi? „Más fichado” czy równie oryginalne „Traoré culé”?
0
@Marcin91fcb Podobno 25 mln funtów.
1
@BARCA1899Messi No nie wiem, w ostatnich tygodniach to nie było go chyba tylko raz z powodu mniej lub bardziej prawdopodobniej sraki...
47
Teraz już każdy przyjazd pana Dembulansa na trening będzie ogłaszany osobno czy jak?
2
@Martwy Może to, że zawodnik Barcelony nie zagra w jednym z meczów reprezentacji, hmm?
0
@SirChuck Jakoś Umtitiego przyjął na wypłakanie się...
4
Tytuł na wyrost, dr Marcos w ogóle nie odniósł się do decyzji Fatiego, tylko przedstawił jakiś czysto teoretyczny wywód o hipotetycznym anonimowym przypadku medycznym. Chociaż nawet ciekawy.
1
@MrCental To też niekoniecznie tak działa. ;)
1
@Klaudix To skąd się wzięła burza wokół tego, czy Messi mógłby grać za darmo czy nie?
16
@wojtasfcb Bo i pewnie ten termin wymyślili pismacy, tak jak 13 innych wcześniej.
0
@escarabajo To jest gość z Beko, Ali Koç.
3
Przepraszam, ale „dzielił i rządził” znaczy jednak trochę coś innego. ;)
3
@Comentateiro Miejmy nadzieję, że Fati będzie miał kiedyś więcej szczęścia do zdrowia, bo na razie to trochę rozważania typu „jak zielono byłoby zimą w parku, gdyby nie spadały liście z drzew”...
1
@Reden Nie wiem, czy zasługiwałby nawet na ten wykrzyknik. ;)
0
Tak właśnie według tamtejszych pismaków wygląda ultimatum. :P
0
@Rhaan To co powiedziałbyś o drużynach z grającym trenerem? Tam to amigosi do kwadratu. :P
1
Wyjdzie jakiś szczegółowy zapis tych rozmów znad kotleta? Coś tam pewnie kelnerzy podsłyszeli, a pewnie miejscowa opinia publiczna już przebiera nogami na te fascynujące opowieści...
0
@norbo80 To nie wiem. Kojarzę tyle, że są bardzo zróżnicowane zależnie od przeciwnika.
0
@norbo80 Nie, bywają nieraz o połowę tańsze, jak nie bardziej.
1
@AxelF Bliżej był pewnie techniczny, ale oni też czasem dłubią w nosie albo zajmują się piętnastoma innymi sprawami.
0
@sokot To powinien mieć to w trąbie, skoro się za takiego sam nie uważał. Proste.
0
@Gomess Pewnie ostatni raz to w tym frajersko wypuszczonym meczu w Vigo. Ale wcześniej to chyba on sam już nie pamięta.
2
@MarcelNJ11 @CuleLbn Ale przecież on nie mówił o tym meczu. :P
3
„Od czterech lat dyskutuje się o weteranach, a ja cztery lata temu miałem 28 lat”.
Tej logiki Alby nie pojmę. Skoro cztery lata temu nie poczuwał się za weterana, to dlaczego przyjął to do siebie?
0
@AxelF Nie no, ale umieranie Alby to poziom nieosiągalny chyba już nigdy dla Busquetsa. ;)
Co do kartki przy sytuacji z Ezem, to racja, też jestem zdumiony, jak tego nie mógł widzieć ani główny, ani liniowy. Przy tej akcji z Albą to ja do reszty nie wiem też, jak główny mógł się nabrać.
2
@equwesta To jedyne, co ostatnio mu wychodzi... Takie pajacowanie to zakała futbolu, fuj.
28
Gdyby ten mecz nie był ogólnie taki słaby, to w najgorszym byłaby pewnie pajacerka Jordiego „Wszyscy Mnie Nienawidzą” Alby.
Nie dość, że sam wpadł na chłopa, to jeszcze ten chłop za to dostał kartkę z d..., trener wyleciał na trybuny, a sam Alba pogubił się przez moment, za co ma się złapać z „bólu”. :P