0

@Umberto Chyba był już zarejestrowany w Barcelonie B, bo gdyby nie był, to przecież mogliby go zarejestrować teraz, na rundę wiosenną. Tylko go wyrejestrowali w ostatni dzień okienka letniego, żeby odszedł na wypożyczenie. Zresztą nieraz mówiło się w tych różnych doniesieniach, że nie mogli zarejestrować go ponownie.

0

@catalanian09 W sumie jakieś dwa tygodnie temu ten czy inny pismak donosił, że wszyscy się już dogadali, dopięte na 95% i zostały szczegóły. :P

3

Nie no, Juventus nie jest przekonany, Atlético nie jest przekonane, ostatnia prosta jak się patrzy!

1

@Luccas Mogą przyjąć ewentualne odejście Haalanda z niezadowoleniem, ale jednocześnie spokojnie, czyż nie? :)

0

@Luccas Nie widzę sprzeczności.

0

@Remi1899 Superpucharu, wygrali przecież z Barçą po dogrywce w zeszłym roku.

0

@Ramon Wiadomo, tylko pytanie, czy mieli całkowitą pewność, że ze wszystkim zdążą. Jak widać, nie udało się i chłop trafił w próżnię.

0

@Umberto Ale mógłby. Już kiedyś były jaja z którymś zawodnikiem, co to mu Bartomeu obiecał przeniesienie do pierwszego zespołu, a coś tam później nie wyszło (nie przypomnę sobie teraz, o kogo chodziło).

0

@Umberto Swoją drogą takie obietnice też są trochę nieszczęśliwe. Klub zmieni np. trenera i co wtedy? Dlaczego nowy trener miałby akceptować te czy inne obiecanki zarządu, z którymi nie miał nic wspólnego?

0

@Magicc89PL Temat Club Brugge upadł w pierwszej połowie sierpnia, więc gdzie tam do końca okienka... Problem pojawił się z Sheffield United i tu nie znamy pełnej prawdy, kto zawalił. Nie zdziwię się, jeśli kilka stron naraz (klub, zawodnik, agent).

Oczywiście za długo to trwało i za to rzeczywiście odpowiada sam Collado. Ale nie wiemy, czy odpowiada też za to, że wyrejestrowano go z Barcelony z powodu jego zaniedbania. Wątpię.

0

@Magicc89PL Niestety tego akurat nie wiemy do końca i chyba już się nie dowiemy.

0

@Lukdedomb Wczoraj było o tym, że został przeniesiony do juvenilu. I o tym w tym tekście jest. O Barcelonie B nic nie było.

0

@Lukdedomb A gdzie coś takiego tu przeczytałeś?

0

„Uważasz, że Real Madryt wygrał zasłużenie? Boli cię ramię?”.

Ta zbitka to złoto. :P

4

@Nazija Ale on nie jest piłkarzem pierwszej drużyny. W ogóle nie był w tym sezonie zarejestrowany, bo było wiadomo, że nie wróci przed wiosną.

2

Skąd oni wiedzą takie rzeczy i kto jest kretem?

0

@DonVincenzo Wiem, wiem, jak zwykle błądzą we mgle. :P

0

@DonVincenzo Tylko jak mogą przesunąć go do juvenilu, gdy wrócił niby do Austrii? Pismacy znowu dają czadu i ne wiadomo tylko, który bardziej zmyśla. :P

4

Mają zapewnione PO 6,8 miliona euro.

0

@R_da_Souza_Faria Przecież źródło zawsze jest podane. ;)

0

@FafitFCB Bardziej „orwła”!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

O czym jest ten tekst? Gość chciałby przyjść do Barcelony, a dla Barcelony nie ma takiego tematu.

Aż głupio byłoby dać to do „Kwestii godzin”, a co dopiero pisać osobny tekst o takich pierdołach.

6

@MarioVeB! A nie zapomniałeś przypadkiem, że ten format ogłoszono w lutym 2019, gdy nikt jeszcze nie wiedział, kto będzie który w lidze i kto zdobędzie Puchar Króla?

2

Ostatni akapit to kwintesencja błądzenia we mgle hiszpańskich „dziennikarzy”. Każdy podaje kompletnie co innego. :P

3

To już nawet nie są doniesienia, że zawodnik X jest łączony z Barceloną, tylko że... „nie byłoby zaskoczeniem”, gdyby X ponownie zaczął być łączony z Barceloną. :P

Wiadomo, że pismacy hiszpańscy od lat pukają w dno od spodu, ale takiego kabaretu jeszcze nie widziałem!

1

@bielnikk Niestety za to jego „solidne rzemiosło” trzeba prawdopodobnie słono płacić, niewspółmiernie do korzyści. Do tego w kręgach klubowych jest otoczony jakąś niepojętą aurą legendy, chyba tylko dlatego, że jest z La Masii i w tamtym czasie nikt inny w zasadzie się nie przebił.

2

Zamyka się coś na 100% albo wcale. Na 99% to Levante nie wygra w tym roku mistrzostwa Hiszpanii.

7

Trochę chyba za dużo ostatnio gada. W sobotnim meczu też tyle kłapał do sędziego, że byłem przekonany, że właśnie za to dostał kartkę (której jednak... nie dostał).

4

@robimen12345 Ale tak po prawdzie to jest bardzo, bardzo rzadkie gdziekolwiek. Zawsze chociaż jeden czy dwóch wypada w zasadzie w każdym większym klubie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?