2

@ranger3120 Pewnie przywozi klucze portierowi. :)

0

„Rzekomo jest bliską osobą dla Dembélé i jego otoczenia”.

Przypuszczam, że to mityczne „otoczenie” liczy sobie według pismaków tak z 200 osób. Jeśli rzeczony pan Marcel nawet w takim kręgu się nie mieści, to wcale tak bliską osobą może nie być. :P

0

@Elvisek Ale to o noc po meczu chodzi. ;)

0

Chłopie, zajmij się swoją robotą. W takiej Anglii czy innych Niemczech szef ligi wypowiada się w mediach jakieś 15 razy rzadziej od Tebasa, a ten łazi po mediach co rusz...

17

Tyle szczegółów, a nawet nie dowiedzieliśmy się, czy oglądał ten mecz w telewizorze czy na laptopie. Wstyd, panie Miguel, popraw się pan...

0

@slayer Niepotrzebnie to przerysował, typowo w swoim stylu. Bo co do oceny samego zachowania pana z Sewilli to chyba trudno dyskutować. Szkoda tylko, że uwagę przykuwa też sam Alba, aktor ze spalonego teatru (mówi się tam jeszcze?).

0

@Donio Boleć musiało, tylko:
1) nie dostał „prosto w dziób”, „z całej siły” też nie bardzo, nawet się porządnie do tego rzutu nie zamachnął,
2) zaczął ryczeć i łapać się za twarz z wyraźnym opóźnieniem,
3) jak można z czegoś takiego się przewrócić,
4) „jak inni się łapią za twarz dostając w kostkę, to jest ok” – akurat Alba nieraz pokazywał właśnie to.

2

@Matte34 Nie no, ale przyaktorzył żenująco. Widocznie przez ten ułamek sekundy doszedł do wniosku, że sędziowie są na tyle tępi, że musi dodać od siebie, żeby Koundé dostał czerwoną.

Alba to jest taki typ grajka, że gdyby trzeba było, to nos by mu krwawił po uderzeniu w łydkę.

0

@Fake69 Oni są przecież „światowym punktem odniesienia”, co prawda w kręceniu beki z nich, ale jednak. :P

2

Raczej „oficjalnie”, jeśli już, przecież to nie jest news „MD”. ;)

0

Mam wrażenie, że czytam to co miesiąc. O ile oczywiście Dembélé w ogóle jest na chodzie...

0

815. podejście pismaków do sprowadzenia Aubameyanga do Barcelony. Może niech zajmą się lepiej pośrednictwem w handlu piłkarzami? W ich fantacjach całkiem dobrze sobie z tym radzą. :P

1

Czasem jednak warto podać, kto i po co pytał, bo pewnie sam z siebie tego nie powiedział...

9

A szumu wokół niego tyle, jakby zagrał już ponad 200...

4

Te wygibasy pismaków zawsze są urocze.

Schemst wygląda zwykle tak: najpierw Barça „jest przekonana”, że kogoś chce, po paru dniach pojawiają się „niespodziewane trudności” (np. brak pieniędzy), a niedługo dowiadujemy się, że tak w zasadzie to co do pana x są spore wątpliwości, czy... w ogóle jest potrzebny.

Trudno przecież oczekiwać, że jakiś pismak przyzna się, że cała sprawę wyssał z palca albo ubarwił do granic. Leci, leci kabarecik...

2

Więcej – musi to już tylko „przyklepać” Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Katalonii. A jeśli przyklepie, to wejdzie w życie od 23 grudnia, teoretycznie tylko na 15 dni.

0

Nie no, ten przepis to jakiś żart. Rozumiem, że intencja jest taka, żeby nie było na boisku za dużo zawodników z rezerw (więcej niż czterech). Ale to jest robione od d... strony.

U nas nikt nie wpadłby chyba na taką głupotę, żeby np. zakończyć mecz Ekstraklasy, gdy jedyny młodzieżowiec dostanie czerwoną i nie wprowadzi się na siłę innego z ławki, byle liczba się zgadzała...

0

@Kwiatek67 Romano stawia tutaj chyba zakład z podpórką, takie solidne 1X. :P

0

@Elczupakabra Nie no, to po prostu Staszek. ;)

0

@sevs Część jest dla karnetów (nie ma się co oszukiwać), część jest z tradycji, część zostawia decyzje innym. Tak czy tak frekwencji na tym poziomie nie rozumiem.

3

@Magicc89PL Mimo wszystko to jest demokracja, a jedną z jej cech – najczęściej – jest też wolność wyboru, czy chce się brać w niej udział czynnie, w tym głosując. Nawet jeśli ta frekwencja budzi zażenowanie.

0

@hazo428 Nie, ponoć z jakichś powodów się nie dało.

0

@DamianBarcaCule No nie, w praktyce najwyżej trzech – lato 2020, zima 2021, lato 2021. Trudno, żeby chciał odejść w okienku, w którym przyszedł (?!), albo od razu w następnym.

0

@JohnnyBarca Przepraszam, oczywiście. Ale tak czy tak brzmi, jakby siedział w Barcelonie od dekady. ;)

4

Dodam tylko – bo niestety nie dowiemy się tego z artykułu – że Barça B jest na 8. miejscu, traci 10 pkt do lidera z Albacete i 3 pkt do miejsca dającego grę w barażach o awans.

2

Dość zabawnie brzmi jednak, że Neto „już od kilku okienek transferowych chciał odejść”, skoro jest w Barcelonie dopiero od dwóch i pół roku. ;)

0

@NicoGonzalez Niestety. Gość z zarządu odpowiedzialny za Espai Barça jakoś tam niejasno tłumaczył, że tak jak Real nie da się zrobić, ale niewiele z tego kojarzę i rozumiem. Opanował sztukę Laporty – mówienia wiele, ale żeby nie powiedzieć prawie nic. ;)

0

Ten enigmatyczny punkt – zmiana generalnego planu miejskiego – ciekawi mnie najbardziej, bo kwota niemała, a brzmi jak duperelka.

0

@NicoGonzalez Faktem jest, że i na samym Camp Nou było już mnóstwo wielkich imprez, łącznie z mszą papieską. Tyle że to było w czasach, gdy stanem murawy nikt się nie przejmował tak, jak dziś.

0

@NicoGonzalez Na razie plan jest taki, że imprezy pozasportowe chcą robić raczej w nowym Palau. O tyle problematyczne, że tam wejdzie jednak jakieś trzy razy ludzi mniej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?