Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mesialdo87 Dlaczego?
2
Za dwa lata ruszą pewnie prace przygotowawcze, za cztery lata wbita pierwsza łopata. :P
Ale już tak serio, to niech już wreszcie to ruszy, tyle lat straconych...
1
@forest Głosowanie jest wyłącznie przez internet, ale jeśli ktoś uznał, że sobie z tym nie poradzi lub nie miałby jak, to mógł przyjść do sali konferencyjnej pod Camp Nou i skorzystać z pomocy pracowników klubu. Chodzi więc tu o frekwencję ogólną.
0
@Rewolucja123 Nie ma żadnego progu.
0
@B jak BARCA Ale jest coś gdzieś o tym w tym wywiadzie? No nie bardzo. ;)
0
@B jak BARCA Tak szczerze to sam wybrałbym jako tytuł dokładnie ten sam fragment, mimo że też się w tej sprawie z Fontem nie zgadzam (a nawet byłem bardziej za tym, żeby Messi odszedł już rok wcześniej, skoro chciał odejść).
0
@B jak BARCA I co, mieli to wyciąć z wywiadu, żeby Ci było lżej?
0
@mm_ W Hiszpanii dziennikarze nie są od zadawania trudnych pytań, tylko robienia zadymy, cyrku i dostarczania treści kabaretowych.
0
@B jak BARCA Naprawdę uważasz, że to wywiad tylko o Messim? A czytałeś go już? ;)
2
@azysko Chwila, chwila. Barça też niejako jest pod ścianą, bo jak ktoś tak jak Granada nie weźmie go teraz na wypożyczenie, to zostanie mu co najwyżej gra w FIFĘ na konsoli z Ousmanem. Granada też może stawiać warunki.
1
A pismak „Mundo Deportivo” schował się w szatni za lodówką i skrzętnie notował. To jest fascynujące, jak bardzo oni mają swoich czytelników za matołów, przecież ten pseudodziennikarz wszedł nawet do mózgu Busquetsa i podaje nam jego niewypowiedziane przemyślenia. :P
9
@BARCA1899Messi Od dziewiątej rano do dziewiątej wieczorem.
1
@FioletoweOczy „Stracić punkty”, ale „nie stracić punktów”.
0
@kaamil1910 Jeśli uważasz, że pokazuje to w tym sezonie w Barcelonie, to ja uważam zupełnie inaczej...
0
@6bakero To prawda, choć i szczyt kariery Sergiego nie trwał długo. Dest coraz częściej wygląda za to na zdziwionego życiem...
1
@masik86 Pewnie Sergi R., rozwinął się w stronę bycia średniakiem, ale za to wszechstronnym!
3
A co z tym całym cyrkiem, gdy rezerwowi siedzieli na trybunach i to w odstępach od siebie? Ktokolwiek w ogóle kiedykolwiek to odwołał, czy wszyscy po prostu zaczęli to masowo olewać?
8
Opcja została wykluczona, a wcześniej została przez was wymyślona, panie ze „Sportu”. :P
1
„Zanim trafił do Herculésa Alicante, grał także w Dama d'Elx oraz Kelme. Dziennikarz Movistar Óscar Rodríguez porównuje Abde do samolotu. Dodał również, że Herculés bardzo szybko zawarł w jego umowie klauzulę (...)”.
Rozwaliła mnie kompozycja tego tekstu, co te zdania mają ze sobą wspólnego? Wygląda to tak, jakby ktoś notował sobie ołówkiem w brudnopisie, co jeszcze sobie o nim przypomniał. ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB W Lidze Europy daje jak najbardziej, bez gry w eliminacjach.
0
@SzahMatt Jak dla mnie mogą być nawet i pięcionożni, byleby lepiej się ustawiali w obronie. A to jednak chyba ważniejsze od wyprowadzania piłki. Taki Mingueza może mieć 100% celnych podań, tylko co to daje, gdy przy wrzutkach ma buty z betonu albo kryje rywala na 10 metrów. ;)
2
Dawać wreszcie tego Oleguera, ten to ma DNA Barçy!
11
Mam nadzieję, że panowie z RFEF oprócz systemu komputerowego mają też bystry umysł i w razie czego wychwycą zawczasu ewentualne błędy. ;)
0
@Przemas8411 Rozumiem, ale nadal nie widzę powodu, żeby robić z niego idiotę i debila za każdym razem, gdy powie cokolwiek. Raz mówi rzeczy mądrzejsze, raz mniej mądre. A niektórzy są tak na niego zawzięci, że choćby całował Laportę po stopach, i tak będą mieli z nim problem, bo tak i już.
0
@Emhyr A to swoją drogą. Ale takie 80 tysięcy to będzie w tym sezonie może jeszcze raz lub dwa, o ile wcale. Codzienność jest jednak „skromniejsza”.
0
@Przemas8411 Ale co to ma wspólnego z tą konkretną wypowiedzią?
0
@Emhyr Dobrze wiesz, że obaj popadliście w skrajność. Średnia frekwencja na Camp Nou w tym sezonie jest poniżej 50 tysięcy, więc i „puste trybuny”, i 80 tysięcy to nieporozumienie. Nawet gdyby nie brać pod uwagę okresu z limitem widzów.
1
@wodztek97 W czym przejawia się tu konkretnie bycie idiotą? Mam wrażenie, że niektórzy krytykowaliby tu Tebasa nawet za to, że wsiadł do swojego auta z lewej strony, a nie z prawej...
2
13 milionów euro na transport samych piłkarzy?! Toż przecież gdyby taki np. Spartak Moskwa doszedł do jakiegoś półfinału Ligi Europy i miał wydawać tyle pieniędzy na sam transport, to chyba z 1/3 budżetu by na to zeszło. Coś tu jest chyba pomylone.
0
@Nemeczek79 Właśnie niestety nie zaśmieci, bo to nie w gazetach, tylko na portalach. ;)