Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna Rzecznikiem to on nie był już od miesięcy, ale zajmował później jakiś mało ważny stołek (w fundacji czy coś). W ogóle Barça nie ma chyba teraz rzecznika, nikogo nie kojarzę.
0
@SzahMatt Na razie to są głównie problemy z tym, że jak jest dostępny jeden, to nie ma drugiego i trzeciego, jak jest drugi, to nie ma pierwszego i trzeciego itd. ;)
0
Tak, znany te scenariusze pismaków bardzo dobrze. Za tydzień dowiemy się, że Barcelona jest zainteresowana, ale nie ma pieniędzy – jak w przypadku 90% innych newsów tego typu.
0
@Drzymala94 Zapewne.
1
@Drzymala94 Nie no, bez jaj. Klub o nazwie Barcelona jest tylko jeden. Espanyol nie nazywa siebie i nikt nie nazywa go Barceloną. :P
14
@MysticCat Buńczuczność, jakiej po prostu świat nie widział. Śmie chcieć wygrać i nawet o tym mówić.
To jak nazwałbyś to, gdyby stwierdził wprost, że wygrają? Hiperbuńczucznością, megabuńczucznością, ultrabuńczucznością? :)
0
Ale skąd w zasadzie te spekulacje? Tylko dlatego, że odszedł Koeman? Przecież nie on go sprowadzał.
0
@prodigy Nie no, on akurat bezsprzecznie wrócił na poprzedni stołek. :P
0
@JohnB Na razie to jest tylko intensywność na treningach. ;)
2
„Nie jestem ekspertem od piłki nożnej” – gość ma przynajmniej jakąś godność i nie rżnie głupa. I chwała mu za to.
8
Byłem przekonany, że tę funkcję niepodważalnie sprawuje niejaki Sergio Busquets, którego relacje z sędziami są niezwykle ożywione. :P
Swoją drogą nie za bardzo umiem sobie wyobrazić, co ten ktoś miałby robić. Niedługo będzie w Barcelonie kierownik ds. rozmieszczania piłek wokół boiska albo starszy specjalista od wyjazdu na losowanie Superpucharu Hiszpanii.
0
Tiki-taka, 16 listopada 2021, 08:08
„LaLiga wyraziła zgodę na rejestrację Xaviego w Barcelonie, ponieważ płatność za zwolnienie trenera z kontraktu z Al-Sadd spełnia wszystkie wymogi organizatora rozgrywek. [MD]”
http://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10938293
Rozumiem, że liga i federacja rejestrują trenera osobno czy to kolejne błądzenie we mgle marnie obeznanych z przepisami pismaków hiszpańskich?
25
„Złota Piłka dla Benzemy byłaby triumfem futbolu” – no tak, zwycięstwo Lewandowskiego czy Messiego byłoby zwycięstwem żużla na lodzie...
Jak oni czasem pitolą, to głowa mała. :P
2
Czemu „shishę”? Po prostu sziszę, to słowo mamy w polszczyźnie od setek lat. ;)
0
@azysko Dziękuję za info z pierwszej ręki. ;)
1
@Conradxc Zgadzam się. Tylko pewnie też dobrze wiemy, że to nierealne.
0
@Conradxc Wtedy i wielu piłkarzy musiałoby dostać dożywotnie dyskwalifikacje.
0
Tak blisko jak Pedri czy tak blisko jak Sergi Roberto?
4
@normasubiektywna Nie widzę większego powodu, żeby w ogóle ten przepis utrzymywać. Jest równie martwy, co 6 sekund bramkarza na pozbycie się piłki. Niemal wszyscy mają to w trąbie i ten, który tak nie robi, staje się frajerem.
0
@Qaz123 Dzięki „Sportowi” nieraz dowiadują się o tym nawet sami zainteresowani!
0
@Laksiu87 Ale co to za „smaczek”? Na każdy trening ktoś przyjeżdża jako pierwszy.
0
Ostatnie miesiące Tiki-taki najczęściej wyglądają właśnie tak – skrót pierdółek i bzdur z Twittera, czasem wręcz sprzecznych. A przerwy reprezentacyjne i okienka transferowe to już apogeum.
Czekam jeszcze na relację z zestawu dań na pierwszym przedmeczowym obiedzie Barçy pod wodzą Generała.
0
@normasubiektywna Prawda, ale często też na boisku są sobą. Ogólnie o „godności” wiele bym tu mówił, to raczej tak nie działa, zwłaszcza że piłkarze to specyficzna grupa zawodowa, w której można jechać kilkanaście lat na tym, że strzeliło się za juniora przewrotką z 16. metra albo trzy razy kopnęło prosto piłkę w ważnym meczu, a poza tym można leżeć do góry brzuchem. ;)
0
@Woland10 Nie przesadzałbym z poszukiwaniem godności w środowisku, gdzie całkiem dobrze mają się płaczki, symulanci i inni krętacze, pajacujący bez skrupułów na oczach milionów. Może Coutinho akurat tak nie ma i może to brzmi brutalnie, ale...
0
Media jątrzą i mącą czasem tak, że nie wiesz, co jest czarne, a co jest białe. Nie rozumiem tylko, jakie siano w głowie i jaki brak poczucia żenady mają ci pismacy, którzy rzekomo identyfikują się z Barçą, a mieszają i szkodzą nieraz najbardziej.
0
I o dziwo nie jest to bzdura wyssana z palca (jak dziesiątki innych rzeczy z szatni), bo akurat to jest nagrane.
1
@jaras121 Za parę lat to ruszyłby proces. :P
4
@denks1984 W takim razie pozdrawiam i cieszę się, że fragment „Barcelona miała już zdecydować, że nie liczy na Luuka i spróbuje go jak najszybciej sprzedać” byłeś w stanie odczytać inaczej niż tak, że... Barcelona spróbuje go sprzedać.
A jeśli wyjaśnisz mi mój błąd, to będę już w siódmym niebie!
3
Jak można próbować sprzedać cudzego zawodnika, co to za głupoty?
0
@Magicc89PL Ale to i tak odlot ciężkiego kalibru...