Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
13 milionów euro na transport samych piłkarzy?! Toż przecież gdyby taki np. Spartak Moskwa doszedł do jakiegoś półfinału Ligi Europy i miał wydawać tyle pieniędzy na sam transport, to chyba z 1/3 budżetu by na to zeszło. Coś tu jest chyba pomylone.
0
@Nemeczek79 Właśnie niestety nie zaśmieci, bo to nie w gazetach, tylko na portalach. ;)
2
Zdaniem Conrado Moreno nic w Sewilli o tym nie wiedzą, a zdaniem Paolo Cozzy Interu nie stać na tygodniówkę potężnego Luuka.
Matko moja, jaka karuzela wymysłów i dyrdymałów, raz tylko na jakiś czas przeplatana czymkolwiek wiarygodnym.
1
Mój ulubiony moment, gdy jedni pismacy wymyślający bajki na poczekaniu dementują... innych pismaków wymyślających bajki na poczekaniu. :P
1
„Jeśli ktoś będzie chciał być na naszej koszulce, będzie musiał za to zapłacić” – o kurde, tę epokową myśl wcześniej przegapiłem. :P
13
Jutro „Marca” przypomni sobie o czterech dalszych piłkarzach, a pojutrze „AS” poda kolejnych pięć nazwisk, o których pomówiła sobie z Raiolą delegacja Barçy.
Za tydzień padnie już tyle nazwisk, że będzie można z nich złożyć dwie jedenastki, a do rozpoczęcia okienka zimowego poznamy personalia wszystkich 234 kandydatów mediów do wzmocnienia Barcelony.
4
Jedyny konkret, jaki płynie z tego pseudoartykułu, to pięć punktów straty do Atlético...
1
@taris Ale też prawda jest taka, że skoczkowie nieraz sami nie wiedzą, co poszło dobrze, a co źle, póki nie zobaczą skoku na powtórce. Kopacz jednak widzi i kojarzy trochę więcej. ;)
1
@Dawde97 Niestety zostaje chyba tylko Barça TV+.
5
W zasadzie gość potwierdza tylko to, że kluby pokroju Barçy śledzą dziesiątki, jeśli nie setki zawodników.
Taki Torres był pewnie 79. na liście priorytetów, ale później pismacy zawsze mogą opowiadać o tym, że ktoś jest/był „w orbicie zainteresowań Barcelony”. Przypuszczam, że śledzą też i niejakiego Kacpra Kozłowskiego – jest pewnie 381. na liście potencjalnych życzeń...
1
Romero nie tylko to zapowiedział, ale jeszcze w listopadzie niemal zwołał mu konferencję, na której miał ogłosić zakończenie kariery. Pewnie to właśnie od Romero sam Agüero dowiedział się, że ma takie plany. :P
Pan pismak strasznie się od jakiegoś czasu mota...
0
Skoro spotkali się w poniedziałek, to szansa na to, że zaplanowali to spotkanie w zeszłym tygodniu jest całkiem spora. :P
Czasem naprawdę nie mają o czym pisać, bo kija wiedzą.
0
Ogłosi to na tej samej konferencji, którą według bajkopisarza Romero miał zwołać już w listopadzie?
1
Ktoś w ogóle transmituje w Polsce to potężne partidazo?
0
Ile jeszcze można się jednoczyć i co to u licha znaczy? Teraz nie są zjednoczeni? Chyba nawet Niemcy nie zjednoczyły się w 1990 tak bardzo, jak potrzebuje tego teraz Barça, przynajmniej tak wychodzi z tego pomeczowego pitolenia gracza X czy Y...
0
@HypeR Ale Parejo nie jest Katalończykiem. ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Bartomeu miałby podburzyć dziesiątki osób i doprowadzić do wszczęcia dochodzenia przez policję? To faktycznie nadal musi
być mocarny, zwłaszcza że ten dziennik nijak mu nigdy nie sprzyjał.
0
@HypeR „H” na pewno nie, bo nie ma takiej głoski w katalońskim, więc to raczej coś między „dż” i „dź”. Ale ta zbitka „tgl” mnie przerosła. ;)
0
Jak to nazwisko w ogóle się czyta?
0
@masik86 Jak by to powiedział Piqué: „zarządzanie”. ;)
0
@Tridente2015 Więcej – on w zasadzie powiedział to tak, że wymienił Barçę tylko dlatego, że po prostu ta nazwa przyszła mu do głowy...
25
Szkoda było czasu na tłumaczenie tych pierdół, przecież to jest rubryka kabaretowa, i to z naprawdę mało wyszukanym dowcipem...
7
@Sau_Ron Nie wierzę, że tego nie robią, to jest pewnie standard... w Chojniczance czy Stomilu. Chyba że jest już w Barcelonie aż tak źle, że nawet transfery robi się na ślepo bez analizy przydatności obecnego składu...
2
„Wydało się, że w przerwie meczu z Bayernem powiedziałeś w szatni, że niektórzy nie wiedzą, co to znaczy grać dla Barcelony. To prawda?”.
Gdyby się wydało, to przecież nie musiałby pytać, czy to prawda. :P
Tak pewnie wymyślił sobie jakiś pismak i to jego fantazje się „wydały”.
0
@Herbert *nie podjął
0
@DonFerdinando Gość sprawia wrażenie, jakby w wieku 22 lat występował już „za zasługi”, a przecież w zeszłym sezonie grał w zasadzie jako plan C z braku laku...
0
„Otwarta tajemnica” to po polsku „tajemnica poliszynela”, tak dla jasności.
Resztę szkoda komentować, chłop nie wykaraska się z tego, choćby nie wiadomo co.
3
Nie no, ale tym razem potężny Luuk już ukąsi. Na bank!
1
@cescblaugrana95 Wiele wskazuje na to, że pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy, nie widać za bardzo potencjału.
Za parę lat będzie walczył o miejsce w składzie Getafe czy Elche. O ile w ogóle odejdzie z Barcelony, bo ta ma od paru lat problem z pożegnaniem wychowanków, którzy przebili się do pierwszej kadry, ale nie robią postępów. Gorzej – czasem władze klubu i tzw. otoczenie ma do nich stosunek wręcz nabożny, jak do pana kapitana SR...
0
@AxelF Oby chociaż tyle, zawsze to „trochę” ofiar mniej.