0

@HubertMlody Bo było. 1:1 na Słowacji i 8:0 w Barcelonie, podali wynik dwumeczu.

0

@pioz123 Nie mam niestety wrażenia, żeby wszyscy w klubie uważali zwycięstwo w LE za jakiś większy cel...

1

@FCBurnley W sumie nie wiedziałem, że to durne określenie przebiło się tez w Hiszpanii. ;)

4

@adukla To była pułapka ofsajdowa z kilkusekundowym opóźnieniem. :P

4

@Naturopata Chyba nie piszesz na serio. Znajdź gdzieś nagranie i odwiń sobie.

6

@xparix Oczywiste to jest w Hiszpanii, ale w Polsce i w wielu innych krajach pauzuje się tylko po „bezpośredniej” czerwonej, więc pytanie nie takie z czapy.

1

@Naturopata Jaki absurd? Przecież chłopa ewidentnie sprowokował, a później nadal się z nim kłócił mimo interwencji sędziego. Wstyd i żenada, przepaliły się styki.

0

@jackdaniels Za to jest automatycznie pauza, inaczej niż np. w Polsce.

0

Co wspólnego ma czerwona kartka dla Melameda z tym, że „ostatecznie głównym zagrożeniem i tak pozostawał Adama Traoré”? Przedziwne zdanie.

5

@Maker0 Podobno komuś tam z Espanyolu pokazywał, żeby zjeżdżali do Segunda División.

3

No, no, pierwszy z dwudziestu „decydujących tygodni”. ;)

1

@jamesbond6 To znam, ale to pewnie na zasadzie, że jedni mówią po katalońsku, a drudzy odpowiadają po hiszpańsku, bo w sumie czemu nie? Najwyżej czegoś tam nie zrozumieją. ;) Czesi ze Słowakami też tak gadają i wszystko gra. Jakby Laporta mówił w szatni po hiszpańsku, to padłbym ze śmiechu.

0

@jamesbond6 Przypuszczam, że większość szatni po katalońsku dziś nie mówi. Bo w sumie po co obcokrajowcy mieliby się uczyć jakoś bardziej katalońskiego? Z samej Katalonii czy Walencji jest może z 10–12 obecnych zawodników pierwszej drużyny.

2

To dla Was może niespodzianką nie była, panie dyrektorze, ale przez ileś poprzednich tygodni i miesięcy pana pryncypał Laporta zwodził nas na każdym kroku.

Nawet jeśli nie było innego wyjścia albo po prostu akurat to wyjście było słuszne, zabrakło komuś jaj, żeby powiedzieć, jak prawdopodobnie się to skończy.

2

Ciekawe tylko, czy Barcelona coś o tej liście wie, czy powstała w redakcji „MD”. ;)

1

@Azacca Mam nadzieję, że oni nie mogli tej kary jeszcze wydłużyć, bo jeśli tak, to...

2

Napiszcie, jak odejdzie, no bo co to za „news”? Portier w Ciutat Esportiva też nie odchodzi. :)

1

@wonsz_w_pomidorach To przyznaję, że zupełnie nie wiem, ale to chyba nie w Hiszpanii. Derby w każdym razie są normalnie.

1

Dajcie żyć, ledwie tydzień minął od poprzedniego...

0

@wonsz_w_pomidorach A dlaczego miałoby nie być?

0

@Kluivert_P Dlaczego miałby pauzować tylko samo co jakiś inny gracz za dwie żółte kartki za złapanie przeciwnika za koszulkę i przedłużanie wznowienia gry? Póki dają w Hiszpanii pauzę za dwie żółte kartki, to jednak Alves powinien dostać więcej.

0

Typowy dzień, w którym gazety nie mają o czym pisać – u jednych wieczyste okienko i Haaland do oporu, inni grzeją mecz, który jest... za tydzień.

Aż jestem ciekawy, czy jutro ktokolwiek gdziekolwiek upchnie medal dla Hiszpanii w snowboardzie (oprócz „L'Esportiu”, bo tam na pewno – medal zdobyła Katalonka).

1

@krzywy Tak samo uważam za niesprawiedliwe te inne przypadki. Co innego gdyby znieść automatyczne zawieszenie za dwie żółte.

4

@krzywy Dwa mecze to jak dla mnie słuszna kara. Trochę byłoby niesprawiedliwe, gdyby pauzował tyle samo co jakiś gracz za dwie „zwykłe” żółte kartki.

0

@Plama Czyli rozumiem, że realnie nie mógł liczyć na Złotą Piłkę ani w zeszłym roku, ani we wcześniejszym. Nie mam więcej pytań.

7

Zawsze nieustannie mnie ciekawi, kto jest tym otoczeniem Sergiego czy innego Busiego – kuzyni, ciotka z wujkiem, kumple z La Masii, wójt, proboszcz, kierowca PKS-u...? I jak w ogóle otoczenie może mieć jakieś wspólne zdanie, konferencje na Zoomie sobie robią?

0

@Plama To jak to jest, że grając w tym samym Bayernie wygrałby zapewne Złotą Piłkę dwa lata temu, gdyby Francuzi jej nie odwołali?

2

@escarabajo No widzisz, a tutaj niejeden traktuje Bayern jako klub drugiego szeregu, z którego każdy koniecznie chce się wyrwać, żeby cokolwiek osiągnąć w piłce. :P

0

@JohnnyBarca Co rok? Co pół roku co najmniej. :P

1

Dlaczego dowiadujemy się o tym z Brazylii, a nie od władz Barcelony? Czy mieli to utrzymać w tajemnicy i gość z Santosu się wygadał, czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?