0

@Pablit Została zdementowana przez kogo, przez innych pismaków?

3

@Bobo25 Nie zamykają się na żadną z opcji. :P

0

@Jacob94 Tak wyszło głównie przez Tusquetsa. Kto kazał mu aż tak długo zwlekać z ustaleniem daty wyborów, że jeszcze trzeba było ją przesunąć jeszcze dalej? Pechowo wyszło, ja sam nie miałem przekonania, czy to wotum nieufności w ogóle jest potrzebne, skoro Bartomeu i tak odchodzi kilka miesięcy później.

1

@Greenalley Nie, ale to Emerson był tu „ostatnią instancją” i uważam, że gdyby ustawił się właściwie, bez większych problemów skasowałby tę sytuację. On był kluczowy, ta asysta nie zwala raczej z nóg. Oczywiście koledzy nie pomogli, ale ich bierność nie była według mnie decydująca, bo dało się jeszcze temu wszystkiemu zaradzić. Emerson nie zrobił tu nic oprócz ułatwienia rywalom zdobycia gola.

0

@DonFerdinando Przede wszystkim dziwne, że tylko trzech w tym murze stało.

0

@sokot Nie zauważyłem, żeby go „skopał”. Pozostanę przy swoim zdaniu, przecież nie będę Cię zmuszał do niego.

0

@ramon59 Decydujący błąd popełnił jednak jak dla mnie Emerson, bo on w kluczowym momencie krył powietrze i patrzył tylko na piłkę, jakby zupełnie rozkojarzony, choć kierunek podania był dość oczywisty.

0

@sokot Oczywiście, że był pierwszy. Ale też przy wślizgu musi zdawać sobie sprawę, że może przy okazji trafić rywala. I trafił. A to, że tamten był spóźniony, nie oznacza, że automatycznie nie ma faulu.

0

@sokot Wybił piłkę prawidłowo, ale co z tego, skoro po ułamku sekundy wziął w kleszcze nogę rywala? Miał pecha i tak wyszło. Kartki bym nie dał, tu już sędzia przesadził.
Natomiast ogólnie sędziowanie przeciętne, sędzia zbyt pobłażliwy.

Edit: Wstawka o Realu jest na tyle żenująca, że daruję sobie dalsze rozwinięcie.

0

@sokot Nie zawsze dotknięcie piłki w pierwszej kolejności oznacza prawidłowy wślizg.

0

@Kosteq73 Nie zdziwiłbym się, gdyby w Ekstraklasie tak zrobili. W Hiszpanii ta banda sędziowska uważa się za najlepszą w dziejach kosmosu i trudno się zwykle tego spodziewać. Pewnie jakaś droga odwoławcza jest.

0

@Kosteq73 Być może, tylko problem w tym, że tym faulem Busquets uniemożliwił w zasadzie sprawdzenie tego spalonego. Trochę pech.

0

@sokot Faulował. To nie jest dozwolona w futbolu forma odbioru piłki.

0

@Kosteq73 Dlaczego niezasłużonej? Faul taktyczny.

2

@Vempers Zagrał 118. Ale ten setny to gdzieś dopiero w lutym lub marcu tego roku.

0

@Jacob94 Tyle że ta komisja nie miała rządzić przez cztery miesiące, ale to swoją nieudolnością tak skrajnie wydłużyła swoją bytność.

0

„Wszystko jest na dobrej drodze, mam słodkie sny”...

0

Roberto mówi, że Messi powiedział drużynie o odejściu sam, ale pismacy wiedzą lepiej i miał im to przekazać Busquets. Ech.

1

@Catalanian1991 Co do tego akurat pismacy też się kłócą...

0

To jest już kabaret pismaków, żeby się kłócili między sobą nawet o długość kontraktu. :P

0

@SzahMatt „Wyniki sportowe wszystkich sekcji Barcelony”. Tu nie chodzi tylko o piłkę.

0

Ten jegomość to chyba z bunkra wysłał ten list, bo pewnie właśnie tam ukrywać się będzie przed wymiarem sprawiedliwości...

0

@greymid Na szczęście jakieś resztki tej władzy w rękach socios jeszcze zostały, choćby wotum nieufności, referenda czy zapomniana już sprawa zablokowania zmiany herbu. Barça ma przynajmniej w miarę „normalne” wybory, bo w Realu to komedia, wymogi dla kandydatów wzięte z sufitu...

2

@parpe Nie mam pewności, czy mówiono wtedy o tym, że tylko do listopada.

0

Jeszcze zdążą zmniejszyć liczbę widzów do zera, w końcu to dopiero za dwa dni..

0

@RafaPL Całe szczęście. Tyle że po prostu nie byłoby EURO w tym roku, więc kalendarz międzynarodowy byłby ogólnie chudszy.

1

@icon3520 Chciałbym tylko przypomnieć, że jest COVID i terminarz meczów międzynarodowych też się posypał. Kiedy mieliby więc grać eliminacje do MŚ?

0

@Laza Nie no, autor akurat się podpisał. ;)

1

Co to za news z Coutinho, skoro i tak przy każdej wzmiance można stwierdzić dokładnie to samo – są chętni, ale nie mają na opłacenie jego pensji. Nudy, nudy, nudy, zmieniają się tylko nazwy klubów, które „chciałyby, ale nie mogą”...

3

@ElPonczato „Codziennie mam słodkie sny, kiedy myślę o ich rejestracji”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?