1

@Gienek Dokładnie tak, teraz startuje Volta a Catalunya...

0

@masik86 Być może to wyjątek potwierdzający regułę...

0

@Los_Dawidos Co jak co, ale zorganizować miejsce na motocykle jest X razy łatwiej niż dla samochodów, dlatego zdębiałem. :)

0

Tam jest teraz zakaz jazdy motocyklem czy o co chodzi w ostatnim akapicie?

0

@blakkudium Chociaż to jeszcze się nawet czasem trafia. ;)

5

@HarveySpecter To raczej Ty powinieneś podać argumenty, że tak nie jest. :)

0

@HarveySpecter Més też nie jest hiszpańskie. ;)

9

Im więcej doniesień o tej szemranej sprawie, tym bardziej tęsknię za starą dobrą „Kwestią godzin”. :P

0

Ten gość rozmawia z mediami chyba częściej niż z własną rodziną. Nie ma też chyba w całej Hiszpanii ani jednego piłkarza, który paplałby choćby w połowie tak często, co Tebas. Cyrk i pajacerka.

1

@Cypi$ Gdyby tak było, to również na 100% byśmy o tym wiedzieli wcześniej, bo w tym nieszczęśliwym kraju wszystko wycieka w sekundę. Chyba że akurat nastąpił cud i to nie ten przypadek.

1

To jest kwintesencja „demokracji” – La Liga zrzesza 42 kluby, a tu sobie taki Tebas jednoosobowo wycofuje całą organizację z innej organizacji, bo akurat tak sobie tego dnia postanowił. :)

1

„Stawianie na młode talenty w domu jest solidne”.
Przepraszam, ale nie pojmę. :)

1

@oddychaj Przecież trzy drużyny awansują z Segunda División, z czego dwie bezpośrednio. :)

2

Też mi historia, kiedy RFEF współpracuje całkiem otwarcie z innym reżimem, a nie tam jakimiś „pośrednikami”. „Tak ten świat złożony jest”, jak śpiewa pewien piosenkarz z Lublina...

10

Inna sprawa, że na razie trudno mieć pewność, czy te raporty nie powstały wczoraj. ;)

23

„Nowy format zapewni wygenerowanie blisko 4 miliardów euro więcej niż mundial w Katarze” – na tym można zakończyć analizę przyczyn rozbuchania finałów MŚ do 104 meczów. :)

1

@tomek1656 Niby do przyszłego roku, ale coś tak czuję, że jak zwykle zgłosi się jako jedyny i z braku innych kandydatów zostanie na kolejne lata z automatu. :)

1

Czy ten pajac nie może zrozumieć wreszcie, że robiąc z siebie medialnego celebrytą i komentując dosłownie wszystko, sam dokłada nie cegiełkę, ale ciężarówkę cegieł do tego cyrku?

2

@JarekS Poznaliśmy tylko jeden konkret – w lipcu czeka na dziecko. :)

11

W sumie potwierdził to, co wielu z nas przypuszczało – załatwił sprawę odejścia i rozwiązania kontraktu, wiążąc to z Kings League. Ma chłop jednak łeb na karku. ;)

37

Zaraz tow. Muniak czy inny śmietankowy wojownik zażąda walkowerów za wszystkie mecze Gaviego z „6” na plecach. :)

0

@syngoku1 Minął Ci już niestety czas na edycję, a szkoda, bo po poprawkach może dałoby się z tego coś zrozumieć. :P

2

Obawiam się, że to szambo może przyćmić nawet ewentualne – i przecież całkiem prawdopodobne – mistrzostwo Hiszpanii.

Odpowiednie osoby w klubie powinny raz a dobrze wyjaśnić publicznie, za co ten pachołek dostawał tyle kasy. I jak to jest, że nie było tego w sprawozdaniach finansowych.

Kto uwierzy w takie wyjaśnienia, ten uwierzy, byleby były. A nie jakieś oświadczenia na Twitterze, że „my, culés, nie damy się i w ogóle będzie cacy, a tak właściwie to sprawa wypłynęła z wrogich kręgów”. Wiele to nie daje, niestety, co najwyżej pogłębia syndrom oblężonej twierdzy.

3

Nie „Barcelona broni się”, tylko El Presidente pisze swoje osobiste przemyślenia z własnego konta na Twitterze...

0

@Piknik22 To są w ogóle jakieś jaja. W pierwszej drużynie i tak zagrał więcej minut niż w rezerwach, a przecież nie grał prawie nic. :P

4

Shiffrin pobiła rekord Stenmarka, a nie Stenmark. To facet, wielki szwedzki alpejczyk.

1

Najważniejsze, że jutro niejaki Pablo Torre znów zagra zero minut w pierwszej drużynie, nie grając też w drugiej, a na konferencji Generał powie, że „jaka szkoda, że tak to jest”. :P

6

O, powraca jedna z moich ulubionych sekcji rozrywkowych im. Arsene'a Wengera, czyli „jak to Barcelona mogła sprowadzić pół Europy, a połowa z tej połowy była tego bardzo bliska, tylko się nie udało”. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@talizmo Sam nie wiem, jak to sobie poukładać. Mimo wszystko łudzę się, że to „tylko” przykrywka dla wyprowadzania pieniędzy z klubu. Tylko trudno uwierzyć z drugiej strony w to, że proceder wyprowadzania pieniędzy przyklepywałoby tylu prezydentów naraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?