0

@Patry10 Teoretycznie niby odrzucają już plany zamknięcia ligi czy stałych członków. Tyle że właśnie to zamknięcie się na resztę miało być jednym ze źródeł sukcesu Superligi...

W praktyce tak czy tak pogłębią się różnice finansowe między nielicznymi „możnymi” i wszystkimi pozostałymi, czyli ogromną większością. Nie za bardzo też rozumiem, w jaki sposób pomysłodawcy Superligi liczą na to, że taki przykładowy trzeci poziom SL przyciągnąłby większe zainteresowanie i pieniądze niż np. dzisiejsza Liga Europy.

1

@Doren01 Z całym szacunkiem, ale guzik prawda. Już za czasów czarno-białej telewizji FC Barcelona była marką większą, niż wskazywałyby na to zdobywane tytuły... Tu w ogóle nie ma o czym mówić, jakiś śmieszek sobie pitoli i tyle.

0

Ten gość w ogóle pracował kiedykolwiek przez minutę czy jest skończonym niewyżytym darmozjadem na łasce brata, któremu „coś” w życiu wyszło?

I kim on w ogóle jest, żeby zasługiwał na trzy słowa wzmianki w jakichkolwiek mediach?

48

Przydałby się tu jakiś sensowny i klarowny artykuł wyjaśniający to, co brak rejestracji kontraktu oznacza w praktyce i dla danego zawodnika, i dla klubu, jak to tak naprawdę działa.

1

@Sekstet2009 Ta przewaga w żadnym momencie sezonu nie była wyższa niż 6 pkt.

3

@Chlebek23391 Przynajmniej daje to szansę na polemikę z argumentami sędziego. Teraz nawet tych argumentów nie znamy....

0

@tbas Otóż to, coś nie słychać jakoś o wyciągnięciu konsekwencji w samym klubie. Widocznie dopiero po wykorzystaniu wszystkich dróg odwołania...

0

A co na to Los Angeles Galaxy?

0

Powiem tak – rozumiem jeszcze, że piłkarze czy sztaby mówią takie rzeczy na gorąco, bo mogli rzeczywiście nie widzieć dokładnie, czy rzut wolny był z właściwego miejsca, czy trochę dalej. Ale jeśli ktoś się wykłóca, gdy może zobaczyć już powtórkę, to wstyd i żenada.

1

Zdjęcie tygodnia, chyba tylko cygara zabrakło. :)

0

@tamer Pewnie tak długo obmyślali ten potężny plan i dopiero teraz ruszą z biletami...

1

Trzymam kciuki, ale pożyjemy – zobaczymy.

2

A miały niby być podgrzane kulki, żeby uniknąć cyrku z terminarzem. :P

0

@zombie Akurat w Hiszpanii traktują to nawet jeszcze bardziej poważnie i nazywają to „mistrzostwem zimy”. ;)

1

Tak szczegółowej relacji z życia osadzonych nie mamy nawet z historii aresztowanych w Norymberdze. Może ktoś to łyka, ja tak średnio.

Swoją drogą żeby trafić na kumpla w jednej celi to też spory wyczyn. :P

1

@ViscaBarca123 Dziękuję! Zapomniałem, że to jest rozpisane w regulaminie.

0

@Faro A czemu na trybunach? :)

0

Jeśli występ oceniony na 6,5 to „występ na bardzo wysokim poziomie”, a nota 5 to przeciętna, to ile wyniosłaby za dobry występ? 5,5?

A jeśli 6,5 to już bardzo wysoki poziom, to jak nazwać występ na 8? Wyśmienity?

1

@FrankliN7 Nawet są, bo grają je od dobrych 30 lat, jak nie dłużej. :P

1

Widocznie tak jak Barcelona też mają w klubie Departament ds. Odwołań i po prostu muszą się czymś wykazać. :P

9

@brd42 Pieprzy od rzeczy, mówiąc wprost. Wideoweryfikacja obejmuje też rozstrzygnięcie, czy faul mieści się w granicach czerwonej kartki. Nie ma nic do rzeczy, czy najpierw chciał dać żółtą, czy nie.

2

Przecież Laporta dopiero co mówił, że zarejestrują Gaviego po sezonie. Po co te media w kółko mącą?

0

@cold_play Nie ma jak go tu dać, bo... nigdy nie sędziował meczu Realu. Sam jest z Madrytu.

0

@natanvip To tym mniej roboty ze sprawdzeniem tego mają przecież same kluby – X razy mniej nazwisk do sprawdzenia...

0

@sokot To ja podziwiam Twoją ufność w ich znajomość takich przepisów. ;)

1

@sokot Zespół może nawet i nie wiedział, może nawet i sama zawodniczka nie wiedziała, że kara z innego klubu się przenosi. Ale na tych wyżej postawionych szkoda słów.

0

@Malibu Mimo wszystko Barça zagrała znaczoną kartą, choćby i reszta rozgrywki była OK. Niestety.

2

@Vito9 Niby gdzieś tam w jakiejś bazie RFEF nie było wzmianki o tym zawieszeniu. Ale Sevilla zrobiła jeszcze większą głupotę – o ile Geysa Ferreira zmieniła potem klub, to ta zawieszona z Sevilli gra w niej... cały czas i wszyscy zapomnieli, że wyleciała z boiska w ostatnim ich meczu poprzedniego PK. :P

0

Ciekawe, jaki jest światowy rekord skali zwycięstwa wypuszczonego walkowerem, bo ktoś tu mocno się „postarał”.

Oby odpowiedzialni ponieśli konsekwencje, bo jak nie, to skończy się tym, że odczują je tylko Bogu ducha winne koleżanki Geysy. A chyba nie o taką „sprawiedliwość” chodzi.

0

@dawid230188 Na początku nie pisałeś, po co ankieta, tylko po co artykuł i sam mnie tym zmyliłeś. ;)

Ja tak samo nie rozumiem, po co w takim razie robić np. ankietę, czy dobrze, że zawodnik X odszedł za kwotę Y, bo też ani tego nie cofniemy, ani nie mamy na to wpływu i nic to nie zmieni, czyż nie?

Nie widzę żadnego powodu, żeby o tej kartce nie dyskutować, Ty jakieś powody widzisz. Ja się z tymi powodami nie zgadzam zupełnie i w sumie mamy już jasność stanowisk. Twoje uważam za dość dziwne... i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?