Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rentek To oni w sumie jeszcze na gimnazjum się nie załapali. ;)
0
@Rentek Czyli w jakim wieku są dla Ciebie boomerzy? Przecież kilkadziesiąt lat temu też nie było gimnazjów. ;)
0
@Recha_0684 Opcje bywają różne. Można zjechać ze stoku narciarskiego na szynach kolejowych, można śmigać po lodowisku bez łyżew. A takiej „jakości” jest mniej więcej odwołanie, jakie zaprezentowała tu Barça.
0
@Recha_0684 Jeśli zamierzają iść z odwołaniem przedstawiając takie same argumenty, no to jednak jest to pośmiewisko („cały świat” to już przesada, swoją drogą).
0
@Aragorn33 No nie, dostali dwa za czerwoną z powodu zapasów. Za czerwoną po dwóch żółtych mogliby dostać jeden, za czerwoną po brutalnym wślizgu np. cztery, za czerwoną po spoliczkowaniu sędziego jeszcze więcej.
0
@Eto'o9 R10 Otóż to. Myślał, że to prędzej Barcelona nałoży jakąś karę wewnętrzną za tę głupotę (a już zwłaszcza w świetle zawieszenia Lewego), a tu takie fikołki.
0
@Aragorn33 Nie, dostali dwa za czerwoną.
1
@Czarny_ck Drużyny z ligi.
1
@Aragorn33 Dostał też dwa. Trzeci dostał za czerwoną kartkę.
0
@gaucho104 Nie no, Lewandowski dostał dwa mecze za ten gest, a jeden z automatu za czerwoną. Tak czy tak trochę śmiech.
7
Z całym szacunkiem, ale treść odwołania napisana w gabinetach Barcelony ośmiesza klub. Brednie nie z tej ziemi, „akcja miała miejsce w sporze o piłkę”. :P
0
Co to znaczy „według Marki”? Takie kwoty powinny być jawne, zresztą prędzej czy później i tak wyjdą w sprawozdaniach finansowych samych klubów.
11
@karci0 Jest przyszłą teściową Gaviego. :P
7
@verdant Chociaż tutaj trudno mówić o jakichś wybitnie skomplikowanych informacjach. Miała czerwoną w ostatnim meczu pucharowym i w zasadzie na tym cała „zawiłość” się kończy. To nie było mimo wszystko pięć czy dziesięć lat temu.
Sama zawodniczka musiała raczej pamiętać, że wyleciała z boiska, ale też nie musi znać regulaminu. Inni są od tego, żeby sprawdzić ewentualne dyskwalifikacje całego składu, a już zwłaszcza nabytków.
5
@DonCarletto Albo w poszukiwaniu nowych złóż ropy. ;)
0
@KlonaZepan Przynajmniej już w tym sezonie Depay nie zdobędzie mistrzostwa z Atlético za pensję z Barcelony, jak zrobił to Suárez. :)
0
@MateuszDoniec Przypuszczam, że chodzi o to, że Barcelona rozważa, czy oddać go akurat konkretnie do Atlético, ale na pierwszy rzut oka to brzmi tak, jakby Barcelonie miało pasować przejęcie przez Atlético jego pensji. No trudno wtedy, żeby miało nie pasować. ;)
0
„Nie wiadomo jak na razie, czy Atlético przejmie z kolei całość wynagrodzenia Memphisa, ale Manu Carreño twierdzi, że jest to operacja, która bardzo pasuje Barcelonie”.
A to jest jakiś klub na świecie, któremu mogłoby NIE pasować, że pożyczający przejmuje pensję zawodnika? Jakoś dziwnie chyba ułożone to zdanie. :P
13
„Procent poprawnych decyzji arbitrów jest dużo wyższy niż procent tych złych”.
No to jest akurat oczywiste. Trudno, żeby większość decyzji była zła, skoro ogromna większość dotyczy tego, komu... przyznać aut. Gdyby i takich decyzji nie podejmowali w większości dobrze, trzeba byłoby to zaorać.
0
@Gall Nawet gdyby był pionkiem (a pewnie był), to i tak złapał Pana Boga za nogi. A jeśli był grającym, to do tego znalazł frajera – szkoda, że niestety z Barçą w tle.
7
Z jednej strony potraktowali go jak śmiecia, z drugiej strony będzie to „śmieć” całkiem bogaty, bo i tak złapał Pana Boga za nogi.
0
@Sewren122 Nie no, z tym, że chłop wygra tę kasę przed sądem, nikt chyba nie miał wątpliwości. Odpalając go w ten sposób Laporta chciał jednocześnie pozbyć się gościa i odroczyć należności.
1
„Musimy mieć mniej sędziów VAR, wystarczy 5 czy 6, żeby bardziej ujednolicić kryteria”.
Tak, ciekawe, co to zmieni, skoro sędziowie VAR to przecież ci sami nieudolni sędziowie z gwizdkiem, tylko raz biegają po boisku, a raz siedzą w kanciapie przed ekranem.
Od mieszania herbata nie stanie się slodsza, jeśli nie zmienią ani cukru, ani mieszających.
0
„Nie można napisać, by Barcelona mecz kontrolowała” – nie musicie, już Busquets to powiedział. :)
1
Te newsy są tak wtórne, że głowa mała. Gdzieś z piętnasty praktycznie z tym samym przekazem.
1
No pewnie, Bellerín „jest gwarancją w obronie”. Chyba gwarancją tego, że jeśli jest w pierwszym składzie, to Barça formalnie nie gra w dziesięciu. :P
2
@Czarny_ck Sevilla może jeszcze wygrać Ligę Europy. ;)
2
@PePeMasta Otóż to. Dopiero od ćwierćfinału nie ma żadnych ograniczeń.
0
@Qbic17 A jak mieli na razie zdobyć więcej? :P
Czy i w Barcelonie nie mówi się o trypletach przed zdobyciem jakiegokolwiek trofeum? W sumie podobne fantazje.
0
@xavi890 Wiesz, z 90% drużyn poza Hiszpanią nie ma wyznaczonych czterech kapitanów i jednak kogoś tam wskazują w razie potrzeby. To bardziej miejscowy zwyczaj.