Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@12Cule34 Jeśli dobrze liczę, są trzy warianty na wyjście z grupy Polski razem z Argentyną:
a) w obu meczach pada remis
b) Polska przegrywa różnicą najwyżej trzech goli oraz Arabia remisuje z Meksykiem
c) Polska przegrywa oraz Meksyk wygrywa i odrabia do Polski różnicę bramek oraz Polska ma lepszy bilans fair play od Meksyku.
Każdy wynik w meczu Polski z Argentyną inny niż remis, gdy w meczu Arabii z Meksykiem nie będzie remisu, wyklucza automatycznie albo Polskę, albo Argentynę.
2
@Sttrikerr Nie, decyduje najpierw ogólny bilans bramek. Mecze bezpośrednie decydują najpierw na EURO.
1
Iran na razie nie spełnia oczekiwań Generała. :P
0
@cris2706 No nie, za machanie paluszkiem dostał dwa mecze, a nie trzy.
0
@Worny W każdym dosłownie meczu? To ja takiego jeszcze nie widziałem. ;)
0
@Worny To takich, którzy grają przyzwoicie „każdy mecz”, chyba historia futbolu jeszcze nie widziała.
0
@Mateusz19961889 No ale to chyba nie „większość dzisiejszych kibiców” dokonała tego wyboru, nie?
0
Taki Beckenbauer chyba by się w grobie przewracał, gdyby nie to, że nadal żyje. :P
0
@zuang1995 Bo u nas środowisko sędziowskie jest dość otwarte. W takiej Hiszpanii sędziowie mają syndrom oblężonej twierdzy z jednoczesnym przekonaniem o swojej wszechpotędze.
2
@Ali3231 Były doniesienia medialne o jakimś rzekomym kuriozalnym zapisie, że klauzula co prawda wynosi 100 mln, ale Dembélé miałby dostać z tego... połowę, gdyby ktoś ją wpłacił.
2
@Chlebek23391 Całkiem możliwe, że tak właśnie podchodzi do tego Piqué. :P
6
Już nawet kij z tym, czy coś zatajono czy nie. Samo to, że Piqué odgrywał tak znaczącą rolę w układaniu rozgrywek, w których sam brał udział, budzi niesmak i siłą rzeczy rodzi wątpliwości.
Teraz niech robi, co uważa, ale jako czynny zawodnik...?
1
No to przecież dopiero co mówił, że brakuje mu też zwycięstwa w Lidze Europy. ;)
0
@ZIBI88 No, czyli jednak nie tylko jedna bramka z Interem by wystarczyła. :P
0
@ZIBI88 Jak to wyliczyłeś? Barça i Inter miałyby wtedy po tyle samo punktów i równy bilans bezpośredni.
1
@Matheo23 Jest na liście.
0
A skąd niby sędzia wziął się w przerwie w szatni Barcelony? Czy przez ścianę usłyszał, że to do niego?
0
@jamaica_bart W przypadku pierwszej kartki bardziej razi niekonsekwencja pana Gila M., ale to nic nowego.
4
@Kismeth Lewandowski wskoczył na chłopa bez patrzenia na piłkę, której do tego nie miał szans zagrać. Nie wiem, jak można tego bronić.
1
Póki sędziowie nie będą musieli publicznie uzasadniać swoich decyzji co do uznania lub nieuznania gola (w protokole, przez mikrofon, jakkolwiek), cyrk będzie trwał.
Naprawdę nie mam pojęcia, jakimi argumentami miałby bronić się señor Manzano przy bramce dla Osasuny. I niestety nijak się tego już nie dowiemy.
„Jawnośc i przejrzystość” w wydaniu FIFA/IFAB/LaLiga poraża swoim blaskiem.
1
@Bobo25 Co jak co, ale ostatnich 30 lat historii UEFY to 30 lat notorycznych ustępstw wobec „możnych i bogatych”. O tym też zapomnieć nie można.
Walka o kasę pod wieloma różnymi przykrywkami i tyle.
1
A ja myślałem, że to spotkanie w cztery oczy, a nie w jakieś 568 oczu. :P
2
@Jeankor88 Liczą się bezpośrednie, ale dopiero po rozegraniu obu (albo wszystkich między drużynami z równą liczbą punktów, jeśli chodzi o więcej niż dwie drużyny).
0
@MateuszDoniec Rozumiem, ale dziennikarz nie pytał, czy zagra, tylko czy może zagrać. I na to odpowiedź mogła być tylko jedna. Widocznie zbyt logicznie czasem podchodzę do języka. ;)
0
@MateuszDoniec Gdyby jechał „symbolicznie”, to nie byłoby go w składzie. Tak czy tak to pytanie jest dziwne.
Nie mogę się zresztą cały czas nadziwić, skąd wzięło się przekonanie mediów, że ostatni mecz Piqué ma za sobą, bo nadal nie kojarzę żadnej takiej deklaracji ani jego samego, ani Xaviego, ani kogo tam jeszcze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czasem ci pismacy to naprawdę cymbały – Piqué jest w składzie na Osasunę, a tu gość pyta, czy może zagrać z Osasuną. Nie, jedzie jako ambasador klubu. :P
21
@tutajBagno Było pożegnanie z Camp Nou, tak jak sam Piqué zapowiadał.
0
@Tridente2015 Oby tak było. I tak zresztą „kontrowersje” z przeszłości ma bardziej w innej sferze...
0
@Tridente2015 Sam widzisz – już był wtedy w szkółce Realu. :)
Ogólnie brzmi to dość groteskowo. Widocznie nie miał możliwości, zanim trafił do Madrytu, tylko trochę się sam zamotał z przekazem.