1

@Azrik Tyle że... nie miał problemu z poleceniem na Boże Narodzenie do Argentyny, bo wszyscy piłkarze w klubie mają wtedy wolne. Kiedyś nawet lecieli razem z Suárezem do Urugwaju na jego odnowienie przysięgi małżeńskiej w święta.

0

Im mniej jest rasizmu, tym bardziej się z nim walczy. I trochę jeszcze innych takich przypadków jest.

1

@kondziu_gb Bardziej zastanawia, kto i w jakim celu akurat teraz „przypomniał” sobie tę historię. Tak jak kto na przykład przypomniał sobie, że 937 lat temu Piqué nie zagłosował na Xaviego w wyborach kapitanów (też taka plotka ostatnio żyła w mediach).

0

A to akurat powinno być bezwzględnie jawne.

3

Przerwa reprezentacyjna, czyli tradycyjnie „Mundo Deportivo” rozkręca transferową beczkę śmiechu. :)

0

@JacekM To Piqué jest jakimś pomazańcem Laporty?

0

„(...) teraz FC Barcelona chciałaby, aby 35-latek zrobił sobie dobrą reklamę przed klubowymi wyborami prezydenckimi w przyszłości”.

Co to jest za kuriozalny fragment. Dlaczego obecnemu zarządowi miałoby zależeć na jakichś tam wyborach w przyszłości?

0

@insp1re Zgadza się.

1

@Simusamu10 Jak dla mnie dwa razy. Trzeciego nie jestem pewien, ale trafił dwa razy. Ogólnie coś rąk nie umiał upilnować.

0

Ale im powiedział, ho, ho!

1

@michelos Może za 75 lat dożyjemy dnia, że te rozmowy z VAR-em będą jawne. Choćby nawet miało być to już po meczu...

0

@Azrik Możliwe, ze ten kontrakt będzie po prostu obowiązywał od kolejnej rundy, a zimą zrobią „podmiankę”.

0

@michelos Ale skąd wiesz, że nie sprawdzali? Nie słyszymy przecież tego, co ma sędzia w słuchawce.

0

@WiernyKibic111 I on układał tę umowę wypożyczenia, serio?

0

@Koriolan Ale co ma do tego Bartomeu? Od roku już go nie było w klubie.

5

Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gość nazywa się Hainer, a nie Heiner.

1

„Real - Mallorca 1:4”.
No chyba jednak nie. :P

2

@reloaded Ale też nic nie wiadomo, żeby miał jakiś uraz. Bo co to jest, żeby profesjonalny piłkarz nie był „gotowy do gry”, gdy prawie mamy połowę września?

1

@DJ6 W sumie rzeczywiście też można tak do tego podejść – że i nie zdążyłby go zatrzymać. ;)

0

@DJ6 Wiesz, mimo wszystko chłop uciekał mu na czystą pozycję. To nie do porównania z jakimiś szarpaczkami przy rożnym itp. Christensen zaspał i ratował się dość rozpaczliwie.

0

@DJ6 Nie no, łapanie przeciwnika nie jest częścią walki o piłkę, a przynajmniej nie w rozumieniu Przepisów Gry w tym przypadku. Grunt, że dobrze się skończyło. Co do upadku – oczywiście, tu nie ma wątpliwości.

0

@DJ6 Ale łapał tego napastnika i to mógłby odgwizdać, gdyby nie ten cios.

1

@Gandalf55 Może sprawdzał, tego na 100% nie wiemy. Nasłuchu ze słuchawki sędziego przecież nie mamy.

0

Gdzie w ogóle jest niejaki Pablo Torre? Był w kadrze na mecz, a nie ma chłopa na ławce. Do tego podali wczoraj 24 nazwiska zamiast 23. O co tu chodzi? Machnęli się w sztabie?

3

0

„Bramkarz tym razem nie zachował czystego konta, ale ciężko go winić za utratę gola”.
Jak dla mnie zmylił resztę obrony, miał dużą szansę zdążyć do tej piłki. Głównym winowajcą bym go nie uznał, ale też trudno mi zrozumieć jego całkowite „uniewinnienie”.

0

@Xonar Tak czy inaczej trzeba zaznaczyć, że Christensen zaspał i miał szczęście, że dostał cios. Jak dla mnie nic już by nie wskórał. Trochę aż byłem zażenowany, jak można się zagapić w tak prostej sytuacji.

2

@Midast Jest napisane, kto wystawiał oceny. ;)

2

@Xonar Nie. Obecne brzmienie tego przepisu jest takie:
„Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku, które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli przewinienie wynikało z walki o piłkę; we wszystkich pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony”.

Niewątpliwie podchodziłoby to pod jedną z sytuacji wymienionych w nawiasie.

0

@Xonar Nie chodzi o brutalność. Próbował łapać uciekającego rywala w klarownej sytuacji bramkowej bez szans na odebranie mu piłki. Za to jest karny i czerwona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?