1

@lukasz222 Mam nadzieję, że to jedyna przeszkoda, bo jeśli są jeszcze jakieś formalne, to już tego nie kumam.

3

To jak, Gavi nie może przedłużyć kontraktu, pozostając zawodnikiem rezerw? Aż tak pogmatwane przepisy mają?

0

@StephanosCrushes Zasadniczo powinni być na tę kołomyję przygotowani z góry, przecież koniec okienka jest w końcu tylko dwa razy w roku. Chociaż jak widzę inne cyrki z biurokracji hiszpańskiej (np. taki Vinicius czekający już chyba ze dwa lata na rozpatrzenie wniosku o obywatelstwo) i ogólny bałagan w LaLidze, to nic mnie już nie zdziwi...

2

@Gall Albo typowa zagrywka Romero, żeby rzucić najpierw ogólnik, później nazwiska, a i tak nie da się tego ani potwierdzić, ani zdementować. :P

1

@Tomek97 To zależy od kwot, a nie od liczby zawodników. Jednak jest różnica, czy miałby przyjść Silva, czy jednak bardziej Alonso. ;)

0

@Tomek97 Do rejestracji są zgłaszani piłkarze, a nie plany transferowe. Rola LaLigi zaczyna się i kończy na rejestracji. Kija im do tego, ilu ma przyjść, a ilu ma odejść.

Przedziwne są zwyczaje w Hiszpanii.

0

@Barcelonista94 Kończy się pojutrze.

2

A po kiego grzyba LaLiga miałyby w ogóle dostawać wiadomości o planach transferowych jakiegokolwiek klubu?

0

@preemo Też miałby odejść za darmo? Znalazł się kupiec z konkretną kwotą, procent też zagwarantowany. Równie dobrze mógłby nie odpalić w Belgii i Barça miałaby za niego okrągłe zero.

1

@halfnolife Mingueza czy Puig odeszli na tych samych warunkach, a z tym raczej Piqué nie miał nic wspólnego. ;)

0

Tam jest chyba błąd, miało być „Duże kluby interesują się Sergiño Destem, tylko jeszcze o tym nie wiedzą”. :P

0

@pax Chyba faktycznie są jakieś cyrki z jego rejestracją/limitem płac, skoro nie wzięli go ani na mecz pierwszej drużyny, ani na drugiej...

0

Trochę się to już mimo wszystko ciągnie, koniec okienka za pasem.

0

@kynio302 Dziękuję za dobrą radę, może kiedyś nawet ją zrozumiem. :)

34

Jeśli to prawda (w sumie nie sposób wykluczyć, humorki Pjanicia wychodziły w niejednym wywiadzie), szkoda trzymać tego jegomościa w szatni. Zwłaszcza, że nie gra za miskę ryżu.

Thank you and good luck!

2

@MateuszDoniec „Cyrk na kółkach” to komplement dla tej biurokratycznej bandy...

1

O co chodzi z „przesunięciem Pablo Torre do zespołu rezerw”? On był zgłoszony do pierwszej drużyny? Przecież od początku media pisały o tym, że zostanie zarejestrowany w rezerwach.

0

Nikt pewnie nie dzwonił. Maila wysłali.

0

@kejdzi Pismacy już tam potrafią wyciszyć to, co im każą wyciszyć. Tak jak trąbili dzień w dzień o tym, że Gavi przedłuży kontrakt po urodzinach, a później cisza, tak i z tymi niby „nieprawidłowościami”...

0

No to albo całość pensji, albo część. Pismacy jak zwykle w formie.

1

@KibicBarcy84 Zawsze można wyjść z drugiego miejsca. ;)
Rok temu problemem Barçy nie był Bayern. Problemem była Benfica...

0

@MesQueUnClub_87 Nawet jeszcze inaczej – był w zeszłym tygodniu tekst o tym, co mówił po prezentacji w Los Angeles i akurat o tym braku zaufania gadał niemal słowo w słowo to samo: http://www.fcbarca.com/106203-riqui-puig-w-barcelonie-nigdy-nie-mialem-trenera-ktory-by-mi-zaufal-przez-co-stracilem-pewnosc-siebie.html

0

„(...) nieobowiązkową opcję kupna” – jak to opcja, z samej swojej natury jest nieobowiązkowa. :P

0

@prodigy I oni wszyscy „oferują” się swojemu pracodawcy? Całe szczęście. :P

4

„Barcelona rozważa tylko pozyskanie Marcosa Alonso na lewą obronę”? Chyba chodziło o to, że „Barcelona rozważa pozyskanie na lewą obronę tylko Marcosa Alonso”. Sens jednak inny.

0

@johny11 Nie dostał.

0

@Kimirionum Nawet jeśli tylko żółtą, to i tak to jest kolejny kamyczek do ogródka „najlepszych sędziów świata”, za jakich się uważają. A wręcz głaz, bo przecież jeszcze oglądali to na powtórkach.

Ogólnie jak dla mnie pozwalał na zbyt wiele.

3

@polcza Przy ataku łokciem impet ma – łagodnie mówiąc – średnie znaczenie. Brak jakiejkolwiek kartki w tej sytuacji to skandal, nie mam pojęcia, jak wytłumaczyłby to sędzia.

0

@Arczinho7 Nie był zarejestrowany nie z powodu okienka, tylko z powodu limitów...

15

@Bobski Każdy chyba rozumny człowiek zdaje sobie sprawę, że posprzątać trzeba w cholerę dużo. Ale jednak drogi wychodzenia z takiego bagna mogą być różne – obecny zarząd wybrał jazdę po bandzie.

Z całym szacunkiem, ale „zero godności i zrozumienia sytuacji” pachnie solidnym populizmem. To nie jest takie proste....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?