2

@kijopek77 Z powodu rozgrywania 5. kolejki ligi. :)

0

@Explode Tak, tu na pewno wszystkie sekcje są wliczone, ale wątpię żeby zarobki sekcji poza piłkarską przekraczały 25% ogółu.

1

Tu już nawet nie jest tak, że jeden rabin powie tak, a drugi powie nie. Po prostu samych rabinów jest już zbyt wielu...

0

@miguel8 Socios muszą poznać te liczby, są też sprawozdania roczne.

1

@miguel8 Przecież to i tak musiałoby być ujawnione, choćby z powodu FFP, a przede wszystkim struktury właścicielskiej klubu.

0

A o de Jongu z każdym dniem coraz ciszej. I teraz warto się zastanowić, czy jego odejście oddala się, czy paradoksalnie przybliża...

1

@korn234 „Niby”. ;)

1

@Arczinho7 To nie jest opinia. Mamy cztery warianty do wyboru: ubrać się w coś, założyć coś, nałożyć coś albo włożyć coś. „Ubrać koszulkę” to nie jest żaden z nich. ;)

1

@Elvisek O, to też jakaś opcja. ;)

0

@cules100pro Ale co jest w tym XD? Serio pytam.

5

Koszulkę się zakłada, a nie ubiera. Albo nawet bardziej wkłada. ;)

3

Genoa dopiero co spadła, więc jednak raczej nie z Serie A...

1

@SeboPro I w tych sprawach ogromna większość „doniesień” była wyssana z małego palca dużej stopy. Bo tak działa obecne „dziennikarstwo”, zwłaszcza w Hiszpanii. Coś tam czasem prawdy w tym jest, ale czasem. ;)

0

@maciej7852 Dlatego to jest właśnie zbiór plotek bez komentarza od Redakcji, taki śmietnik plotkarski. Takie jest założenie tego cyklu.

2

Trochę mało wiemy o tym, dlaczego nie doszło dotąd do „aktywacji drugiej dźwigni”, a to może mieć znaczenie.

1

@wildzenon12 Nie no, ale mimo wszystko nazywać 21-latka „wygasłym talentem” to jednak trochę za wcześnie. ;)

0

@Proxi A, myślałem, że chodzi o liczbę dni od złożenia papierów, a nie od pobytu e kraju X czy Y. Tylko wtedy i tak klub powinien po prostu ogłosić, że Xaviego nie będzie, a tak znowu wychodzi na cyrk.

0

@Proxi No to przecież daty wyjazdu do Stanów nie ustalili bynajmniej trzy dni temu...

1

@Firestone Inna sprawa, ze wystarczyło, żeby klub podał tę kwotę oficjalnie, a wtedy te bajdurzenia „El País” nie miałyby nawet jak powstać.

8

Tak jak Braithwaite jest symbolem desperackiego szukania „wzmocnień” na wariackich papierach, tak Pjanić pozostanie na zawsze najbardziej zgniłym owocem kreatywnej księgowości Bartomeu i jego przydupasów. Chyba naprawdę tylko sam Bośniak (i może jeszcze jego rodzina) uwierzył w to, że trafił do Barcelony z powodów sportowych, a nie jako element księgowego wałka JMB.

6

Tak, tak, jeszcze 5 mln za utrzymanie się Barçy w Primera División i 3 mln za udział w półfinale Superpucharu Hiszpanii...

0

Trzeci czy czwarty już „decydujący tydzień” w sprawie de Jonga. :P

0

@Plama Posłem nie jest, ale tak samo jak posłowie musi się martwić o ponowny wybór...

1

@Pawlak1992 Pismacy gubią się w tłumaczeniu. Hainer jest prezesem całego Bayernu, a Kahn kieruje „sekcją” piłkarską.

1

@michelos Wiesz, Legia nigdy po wojnie nie spadła, a w ostatnich 10 latach to z sześć czy siedem razy zdobyła mistrzostwo, więc ten ich ostatni sezon to był szok. A Sporting to już w ogóle nie spadł nigdy i nawet chyba w dolnej części tabeli nigdy był.

0

Oby najpierw udało się ruszyć z ofensywą po rejestrację tych, którzy już przyszli. To już byłoby coś.

0

@michelos No to ma, że spadek Legii byłby sensacją (nawet jeśli ostatnio nie był tak daleko przez większość sezonu), ale spadek Sportingu były hipermegaultrasensacją, więc jeśli tam faktycznie mają być zmienne o braku spadku, to to jest jakaś beka roku.

A co ma do tego poziom Ekstraklasy, to rzeczywiście nie wiem, bo nie o nią chodzi, tylko o prawdopodobieństwo spadku. ;)

0

@michelos A ja nie rozumiem, czego nie rozumiesz. :)

0

@Antimadridista_WR Szanujmy się. :)

0

@skelert Ale wtedy Messiego już nie było. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?