Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeśli to prawda, to z jednej strony sukces klubu, bo narzucił swoje warunki, ale z drugiej strony można mieć wątpliwości, czy gość w ogóle zasługuje na to, żeby wyciągać jeszcze do niego rękę. Barcelonismo będzie pewnie mocno podzielone.
Nie do końca za to rozumiem, w jakim sensie wielu pisze i mówi „Alemany TOP”, skoro większość źródeł zdaje się mówić, że Alemany akurat najchętniej wywaliłby pana Francuza za drzwi.
5
@HypeR Ale z tego, co wiemy, wybrano go po prostu ze względu na to, że jest wychowankiem – a przynajmniej tak to lansowano. Chyba że faktycznie ma jakieś ukryte talenty w szatni, ale nic o tym nie słychać.
0
@tbas To faktycznie w obecnych czasach (połowa graczy z pola zwykle schodzi na zmianę) wcale może nie być takie łatwe do spełnienia.
Zobaczymy, na razie sprzecznych informacji nie brakuje, choćby to, że jedni piszą o opcji wykupu, a inni o obowiązku...
2
@tbas Napisali, że w pełnym wymiarze? Bardzo rzadko są raczej takie zapisy w umowach.
0
Uwielbiam ten hiszpański fetysz poszukiwania historyjek z dzieciństwa typu: „kto tam za dzieciaka prosił babunię o koszulkę klubu X”, „komu tam nad łóżkiem wisiał jaki plakat” i to jeszcze ma być dowodem na cokolwiek, jakimś dodatkowym atutem takiego czy innego grajka. :)
1
@pt9 Nie, to akurat była „Marca”.
0
@barteq I tak zaraz napiszą, że naprawdę to problemem jest jego pensja. :P
3
@Michal1995 Zerwane więzadło krzyżowe przednie.
2
@Elvisek Ale jak dla mnie i gadka o Lewandowskim i innych podobnych jako „niewolnikach” to z deczka żenada i nieporozumienie.
1
@Awauhan Ogólnie za dużo jest w tej sprawie wszelkich „podobno”, „ponoć”, „mówi się, że”, „rzekomo” itd., a niektórzy (nie mówię konkretnie o Tobie) rzucają się na jedną czy drugą stronę tego sporu jak wściekłe psy. A przecież niemal wszyscy z nas nie wiedzą o szczegółach nic, no bo skąd? Nie siedzimy w gabinetach Bayernu, nie siedzimy w głowach Lewandowskiego, Kahna czy innego Salihamidżicia.
Za dużo emocji wokół Lewandowskiego, zwłaszcza przy tylu niewiadomych. Ale sam sobie trochę jest temu winien.
0
@anxted Ale jak to brzmi. :P
Swoją drogą nie rozumiem, o co chodzi z „oddaniem za darmo”. Pewnie ma być wypożyczony na koszt Watfordu, bo aż mi trudno uwierzyć, że nie da się na nim zarobić nic oprócz „zaoszczędzenia na pensji”.
1
Lekkie zniesmaczenie Xaviego, jak widzę na zdjęciu. :P
6
„Gdyby nie było pandemii, nic by się nie wydarzyło”.
Tak jakbym słyszał samego JMB, ta sama gadka.
9
Jeśli nawet w przypadku Minguezy problemem jest rzekomo pensja, to ja nie mam pytań.
0
@Kulakula Przeczytaj jeszcze raz, bo nie wiem, o co chodzi. ;)
0
Nie zasłużył nawet na prezentację na stadionie rezerw, czy tam też murawę wymieniają?
0
@HavertzKai Jedne media donosiły, że dostanie tydzień wolnego dłużej jak wszyscy, którzy byli na zgrupowaniach, a inne media donosiły, że właśnie nie, bo nic i tak wtedy nie grał. ;)
0
Przecież według pismaków różnej maści Bernardo Silva „chce wykonać krok w kierunku transferu do Barcelony” gdzieś od dwóch miesięcy, więc co to za news? Zabrakło tylko „confidencial” czy innego „TOP SECRET”. :P
1
@kejdzi Trochę ich tam. Chyba najbardziej znany jest Ismaël Bennacer.
1
@FabregasOnlyInMyHeart Nie, nie o to chodzi, tylko o to, że najprawdopodobniej mydlił wszystkim oczy tygodniami, jeśli nie miesiącami.
1
@jamesbond6 Nie no, to musi być jakiś wyjątkowo durny wymysł pismaka. Nie uwierzę, żeby tacy idioci pracowali nawet w zarządzie Bartomeu.
Pewnie to jakaś przykrywka dla innych powodów rezygnacji, tylko naprawdę słaba.
2
Oby tylko z konkretnym powiązaniem pensji z wynikami i występami, bo jak nie, to słabo.
11
„Zarząd Barçy nie jest już tak przekonany co do sprzedaży tak wysokiego procentu BLM, ponieważ spowodowałoby to utratę całkowitej kontroli”.
No tak, pewnie teraz komuś tam w klubie przyszło to głowy, tydzień temu jeszcze o tym nie pomyśleli. :P
Niesamowite, za jakich tępaków, łykających bezkrytycznie każdy wymysł, uważają swoich czytelników hiszpańscy „dziennikarze”.
1
A z Gavim od kilku ładnych dni cisza jak makiem zasiał. Tak jakby ktoś rzeczywiście sterował przekazem medialnym, bo to jest aż niemożliwe, że naraz wszyscy o nim „zapomnieli”.
2
Czy Dembélé „opróżnił już swoją szafkę” w Ciutat Esportiva?
0
Musi się uczepić ostatniej deski ratunku, w końcu czasem z pięciu czy sześciu zarzutów sąd może ten jeden jedyny odrzucić. ;)
5
@Vaven I nie o tym jest właśnie ten tekst, co zebrała policja?
0
Taki artykuł wyłącznie ku pokrzepieniu serc, bo merytorycznie wnosi okrągłe zero. Niech mu się wiedzie, to będzie o czym pisać. :)
1
Ten cały pseudoaudyt to jedna z największych „instytucjonalnych” kompromitacji w historii klubu. To i bez śledztwa było widać, a teraz może być już tylko gorzej. Wstyd i hańba.
0
@kokos_xd Nie znam żadnego potwierdzenia tego, że Lewandowski zgłosił formalnie chęć rozwiązania kontraktu. Jeśli Ty jakieś masz, to poproszę, ale jednak chyba nie przegapiłem, a dawno byśmy już wszyscy o tym wiedzieli.