0

@patryk12224 Poprzedni też. ;)

0

@Tom_Sta Tu nawet nie chodzi o frekwencję. Camp Nou i Palau mniej lub bardziej się sypią. To nie jest tylko inwestycja, to też ratowanie sytuacji.

0

@Tom_Sta Z tego stadionu nie da się już praktycznie nic wycisnąć, a trzeba byłoby dokładać coraz więcej do jego doraźnego utrzymania. Zmarnowano już tyle lat, że więcej nie można.

2

Słowo „priorytet” traci przez tych bajkopisarzy jakiekolwiek znaczenie i aż szkoda zwracać na nie uwagę...

0

@Tom_Sta Ale z tym stadionem to tak na serio, czy jednak robisz sobie trochę jaja?

0

@ka3fcb Już widzę, jak Getafe i Alavés zabijają się o usługi Sergiego R., a w tle już czai się Valladolid, rzucając na stół 4 mln € i zamykając licytację. :)

Chłop jest dzisiaj kotem w worku.

13

@gaq Gdzieś od trzech, czterech sezonów jest uniwersalnie przeciętny na wszystkich pozycjach. Najłagodniej mówiąc.

0

Na obrazku zmieścili kadry z większości udanych zagrań Sergiego R.!

A już bardziej na serio – i tak jestem w szoku, że tylko na rok.

1

400 milionów?! Będzie z czego schodzić. :P

Być może przed nami pierwsze negocjacje w dziejach futbolu, gdzie proponowana oferta byłaby jakieś 100 razy mniejsza od klauzuli...

1

Czekamy zatem na „pełny” artykuł na temat tego wiekopomnego wydarzenia, a później na kilka dni przekomarzanek pismaków co do jego nowej pensji...

2

Nie no, to już jakieś chyba pierdoły. Co to jest, że nagle Laporta miałby stawiać takie warunki? Aż tak bezczelny chyba nie jest.

1

@fcbarcafan19 Nie jest niewolnikiem i dlatego jako wolny człowiek podpisał kontrakt na pięć lat.

Mam wrażenie, że jakieś 85% komentujących albo ignoruje argumenty Bayernu, albo Lewandowskiego, tymczasem obie strony do czegoś się zobowiązały. Jak dla mnie Lewandowski rozgrywa to źle, ale też nie wiemy zapewne wszystkiego.

1

Nie podoba mi się zachowanie Lewandowskiego, ale z drugiej strony niektóre media niemieckie odleciały w stratosferę.

0

@Fenelon Albo Laporta „nie będzie miał czasu ma wspólne zdjęcie z Roberto”, jak to kiedyś Bartomeu tłumaczył zwłokę z przedłużaniem kontraktu Messiego. ;)

7

Skończy się tym, że Xavi „będzie liczył” na 35 zawodników. :P

0

„Barça prezentuje system ochrony dzieciństwa” – raczej jednak „ochrony dzieci”. ;)

7

To i Gündoğan znalazł się na liście około 385 nazwisk przymierzanych przez pismaków do Barcelony w letnim okienku transferowym? Aż się zaczynam zastanawiać, kogo na tej liście... nie ma.

0

Casemiro udzielił pośmiertnego wywiadu, żałoba w Madrycie po dublecie, czy o co chodzi z tymi kolorami...?

0

Ktoś serio na konferencji prasowej przed meczem o Puchar Pasztetowej zapytał o MŚ 2010? :P

0

Oho, zaczyna się urabianie katalońskich czytelników, coby się aż tak nie zdziwili, gdyby z Lewandowskim wyszła figa...

1

@panczo Ale jak przegląd niespójnych i sprzecznych plotek transferowych miałby być spójny i logiczny?

0

@SirChuck Tyle że to nie jest normalny rynek pracy...

0

@Barca1922 Nie rozumiem jego taktyki przekazu medialnego, a nie samej chęci zmiany klubu. Przecież on sam dolewał do ognia, a jeszcze bardziej Zahavi, teraz coś mówi o „ciszy”. Trochę zabawne.

A na prawo Webstera za póżno, zresztą żaden znaczący gracz nigdy z niego nie skorzystał i raczej sam Lewandowski nie rozważałby tego na serio.

0

Trochę się już Lewandowski pogubił albo tej „strategii” nie kumam. Najpierw rzuca jednoznacznymi hasłami typu „moja historia w Bayernie się skończyła”, a później „cisza jest ważna na rynku transferowym”. ;)

A „Marca” też dobra. Świetnie, że trafili z jednym transferem, tylko że u tych pismaków jeden trafiony przypada na pięć, osiem czy dziesięć przestrzelonych. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rafix98 Szum medialny wokół kontraktu Araujo to małe piwo w porównaniu z tym mąceniem wokół Gaviego...

5

Z przeproszeniem niemal codziennie te same pierdoły. Jak się dogadają, to się dogadają, jak nie, to nie. Zero nowości, w kółko jakieś ogólniki, które mógłby napisać praktycznie każdy z nas, siedząc w Zambrowie, Kartuzach czy Dzierżoniowie.

„Kluczowy etap negocjacji” to już tak któryś tydzień się rozpoczyna według pismaków, niemal tak samo długo, jak cotygodniowe przedłużanie kontraktu przez kapitana S.R. Takie teksty to tylko strata czasu (na szczęście mała, bo i treści prawie nie ma).

EDIT: Aż sprawdziłem z ciekawości – pierwsze doniesienia o rozpoczęciu negocjacji z Gavim były tu w listopadzie, a w lutym czytaliśmy, że „obie strony uważają, że dojdą do porozumienia”, ale „brak porozumienia ws. przedłużenia umowy Gaviego”. Tyle z „newsów” tych pseudopismaków.

6

Oho, już się zaczyna odkręcanie nadętych do obłędu plotek i ploteczek...

0

@totalcrack No, tyle że przez większość tego czasu na jakąś wybitnie dużą liczbę turystów zagranicznych nie było co liczyć. Chociaż nie zdziwię się, jeśli tych nacisków faktycznie zabrakło...

1

@totalcrack „Klub nie potrafil długo dogadać się miastem aby szybko powiększyć limit widzów na Camp Nou” – tu dla jasności nie decydowały władze miasta, tylko po części rząd centralny i rząd kataloński. Mimo wszystko za to nie miałbym raczej pretensji do Laporty, nie mógł wiele wskórać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?