0

@GucioH Akurat zarząd pracuje formalnie za darmo. ;)

6

A gdzie skład rywala?

0

@Mroziu W tych czasach to już bardziej klawiatury szkoda. :P

0

@Mroziu To swoją drogą, ale zawsze mam dobry ubaw z tych pseudoekspertów, którzy rozbierają taki czy inny transfer za czynniki pierwsze od tygodni, a później „nagle” sobie „przypominają”, że przecież można to zrobić zupełnie inaczej. A sam wałkowali to prawo Webstera bez umiaru w kontekście Neymara...

1

@YoungMan Bez żartów, to jakiś numer 149 na liście życzeń Barcelony, gdzieś tam między Milikiem a Kozłowskim...

0

Prawo Webstera odkryli! Ale byczy refleks tam w Katalonii mają. :)

5

Już ze dwunasty raz jutro ten kontrakt podpisuje. Wstydu pismacy nie mają za grosz.

1

@Aveiro Jak dla mnie to nie jest „news o niedoszłym wzmocnieniu głównego rywala ligowego”, z całym szacunkiem, tylko tym, kogo być może sobie kupią, a może nie kupią i jak w ogóle sobie układają kadrę. To co najwyżej jakaś bardzo, bardzo szeroko pojęta wariacja na temat Kyliana M...

0

Tak potężna rekompensata, że jego nazwiska nawet w tytule nie ma, bo mało kto wie, kto to w ogóle jest. :P

0

@gaucho104 Ale co to zmienia?

0

@swiergol2 No właśnie nie. Jeśli ktoś zagrał 10 pełnych meczów, to zagrał 900 minut, a nie 927 czy ile tam. ;)

Przecież nie przypadkiem pisze się np. że ktoś strzelił w minucie 45+2', bo doliczony to jest po prostu inna historia. Druga połowa zaczyna się od 46. minuty, a nie od 59. czy której tam. Czas doliczony to „powietrze”, tak jakby 45., 90., 105. czy 120. minuta zostały sztucznie przedłużone i dalej trwały „po plusie”.

0

@swiergol2 Ale się nie dolicza. ;)
Piszą 45 minut, a nie połowa, z jednej prostej przyczyny – czasem mecz trwa 90 minut, a czasem 120 minut.

0

@Yoshi94 A to ja nie piszę, że zagrał. Piszę o tym, że nie miałl żadnego znaczenia, czy zagrałBY przynajmniej 45 minut w pierwszej czy w drugiej połowie, więc żadna różnica, czy wszedłby w 1. minucie czy w 46. minucie. ;)

0

@yoli 45 minut to JEST połowa zgodnie z Przepisami Gry, choćby doliczyli i 14 minut. Czas doliczony to jest inna historia, której nie wlicza się do sumy minut.

@gaucho104 A dlaczego miałby schodzić minutę przed przerwą? ;)

1

„W tym tygodniu odbędzie się ostatnie spotkanie” – ostatnie, ale czy ostateczne...?

2

@Dejwol A jaki wpływ miała na to Barcelona? Równie dobrze to pierwsza bitwa o Mbappé wygrana przez Jezioraka Iława. :P

0

Przecież grając od przerwy też zagrałby 45 minut, więc co to za różnica, czy na ławce usiadłby przed meczem, czy zszedłby na nią po pierwszej połowie? :P

1

No jak, już tak bez ostatecznych i decydujących spotkań, bez cotygodniowych ultimatów?

0

@Kazragore Równie dobrze może zagrać łącznie z 15 minut w trzech meczach. O ile w ogóle. Taki Michniewicz to chyba z 50 zawodników powołał...

0

@Deeespacito I na tym pewnie się skończy. ;)

5

„Martín Braithwaite, Samuel Umtiti i Luuk de Jong, którzy na pewno opuszczą klub (...)” – a ta pewność to niby skąd? Bo jakiś pismak tak sobie uważa? Nie zdziwię się, jak odejdzie najwyżej jeden z nich.

1

„Rywale mogli pokusić się o zwycięstwo” – to trochę brzmi tak, jakby mogli, ale jednak tego nie zrobili. ;)

6

Nie szkodzi. Grunt, że pismacy średnio co kilkanaście godzin serwują nam „nowe wiadomości”. :P

0

@rk Wtedy hasło „nie zdążył” traci rację bytu. ;)

0

Pewnie po raz piąty w tym roku. I co w związku z tym?

1

@Crema Catalunya No ale to raczej sprzedający licytuje wyżej, a nie kupujący...

0

Wstydu nie ma ani on, ani jego agent, ani pismacy, ani nawet Redakcja, że dzień w dzień publikuje niemal te same pierdoły.

0

@gaucho104 Otóż to. Pytanie, czy w ogóle jest taka klauzula w umowie z ligą australijską i czy jeśli jest, to biorą pod uwagę taki przypadek. Bo to jest poza terminami FIFY.

0

O, już niebawem 963. decydujące spotkanie agenta z klubem! Oczywiście poprzedzone 518. ultimatum ze strony zarządu.

4

A Kriszcianu Ronałdu był na okładce FIFY 18 w stroju Realu i później przerabiali to na Juventus, więc co z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?