0

To nadal mniej niż 200% na pozostanie Neymara w Barcelonie, tak że tego...

0

Czekam na te głosy, że trenerzy się na nim nie poznają. Trochę tych trenerów już się nazbierało. :P

0

@HarveySpecter A, to przepraszam.

0

@HarveySpecter Tośmy się trochę rozminęli. ;)
Ja się pytam, gdzie przeczytałeś, że ESPN coś takiego sugeruje? Napisali, że prawdopodobnie tego tournee nie będzie, więc Barça szuka alternatywy. Nigdzie nie ma tu mowy, że ona miałaby być bardziej dochodowa.

0

@HarveySpecter A gdzie to przeczytałeś? :)

0

@theOneAndOnlyKing Ale to nadal był „tylko” któryś z kolei etap jego kariery. Naciągane to jest solidnie. ;)

0

Ewidentnie wyglądało na to, że w trzeciej doliczonej minucie grali tak, jakby myśleli, że doliczył z pięć. Zbiorowe zaćmienie.

7

Też mnie to zdumiało, gdy zobaczyłem „Made in...”. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby nie zagrał przed Barçą w piłce seniorskiej, ale przecież grał, i to niemało...

1

@Hiroshima Jakieś pogłoski zimą o tym pomyśle były, więc chyba całkiem tego nie wymyślił. I mówiono właśnie o tym, że ma przyjść, jeśli odejdzie Neto, bo ten za dużo zarabia i trzeba się go pozbyć.

0

Dlatego właśnie trzeba zbudować jeszcze większy stadion!

1

Kessie i Christensen, coś przegapiłem? Przed EURO 2020 też pismacy wymieniali, że z Barcelony na mistrzostwa jadą Depay i Wijnaldum...

1

Powiedziałbym wręcz, że i do otwarcia okienka zostało sporo czasu. :P

2

Skończone hieny, nie ma świętości. Ale skoro nawet i Jana Pawła II zdążyli kilka razy uśmiercić, to co dopiero „jakiegoś agencika”. Pukają w dno od spodu.

2

A inni pismacy już to dementują. Cyrk w każdej możliwej sprawie, ta „branża” to skończony śmietnik, fale szlamu.

0

To ciekawe, czy w przyszłym sezonie będą jakiekolwiek prace na samym Camp Nou, czy na razie tylko „okolice”.

0

@BART97 Ja to akurat jestem ostrożny ze wszystkimi, bo każdy ma na koncie potężne wtopy lub czystej wody bajkopisarstwo. ;)

0

A inni pismacy twierdzą, że już w maju. Beka z nich totalna, że nawet z takimi bzdetami mają kompletnie różne „wiadomości” z ósmej ręki. :P

24

„Marzenia są darmowe, ale piłkarze nie” – to motto powinni sobie powiesić na ścianie w siedzibach tych wszystkich pseudogazetek wymyślających 17 transferów do klubu X czy Y na dobę...

0

@hugz A tego to my jeszcze nie wiemy, nie wyznaczyli sędziów ma najbliższą kolejkę. Chociaż zwykle wszystko im uchodzi płazem, bo 1) środowisko sędziowskie w Hiszpanii pławi się w samouwielbieniu, 2) i tak nie ma tam alternatywy.

0

Najlepsze jest to, że sam Naval chyba uspokajał de Jonga, gdy ten coś tam się rzucał do sędziów po gwizdku kończącym pierwszą połowę. ;)

3

Nieprawdopodobny i niespotykany wręcz przypadek. :)

1

@Marcin199310 Ale tu nie tylko o stadion chodzi. Jeszcze dwie hale, biurowce, parkingi...

0

@lech i barca Są różne pozycje na boisku – lateral, central, mediapunta, centrocampista... a Sergi gra chyba na pozycji barcelonisty. ;)

0

Jeśli Dest jest zastępcą kogoś, kogo nie ma, to kim jest Sergi R.?

0

A w jaki to sposób Araújo jest „made in La Masia”? :P

1

@Erykulus To byłby raczej pośredni, ale chłop był na tyle zagubiony, że cholera wie.

0

@wojtekfcb79 Faktycznie, przepraszam. Sam się zamotałem między oryginałem, pierwotnym tłumaczeniem i późniejszym tłumaczeniem.

1

@Azi Oni są na tyle zadufani, że myślą, że wszyscy dziennikarze nie znają się na przepisach. Otóż nie wszyscy...

0

@wojtekfcb79 To tak, tylko samo tłumaczenie – i jedno, i drugie – jest mocno wątpliwe. Tam chodzi zasadniczo o to, że według gazety oni ten awans mogli przesądzić. A to już jakieś solidne wyolbrzymienie.

0

@Bulos11 Nie no, nawet jeśli ten spalony był, to i tak kontrowersja zostaje, bo nie zobaczyliśmy ani żadnej powtórki, ani żadnego obrazu z VAR-u, ani liniowy nie podniósł chorągiewki. Jeśli był, to OK, ale nie mamy tego jak stwierdzić, a powinniśmy mieć jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?