Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 Nowy format LM, chociaż kuriozalny, nikomu niczego akurat nie gwarantuje bez wyników.
0
Jestem zdumiony, myślałem, że Piqué będzie za Superligą wszystkimi kończynami...
0
@norbi77 A gdzie to u niego przeczytałeś?
2
@bibub W ogóle „jakość” tego newsa jest mocno wątpliwa, aż mam wrażenie, że Redakcja narzuciła sobie dzienną normę jakichkolwiek wrzutek na Tiki-takę.
0
„MKOl zdecyduje, czy istnieją dwie kandydatury do organizacji igrzysk w 2030 roku”.
Tam nie chodzi o Międzynarodowy Komitet Olimpijski, tylko o COE, czyli Hiszpański Komitet Olimpijski, który będzie prawdopodobnie musiał rozstrzygnąć spór między rządami Katalonii i Aragonii co do igrzysk 2030. Oba rządy pokłóciły się i chcą przedstawić dwie różne kandydatury, a COE musi postawić na którąś z nich.
0
A kiedy przedłużenie kontraktu potężnego Pucia?!
0
@mauysz Nie ma jej w obecnym regulaminie ligowym RFEF.
0
@tbas Zdarza się, nie szkodzi. Gorzej, że tylu innych Kolegów/Koleżanek też nie skojarzyło. ;)
8
„Kupno Erlinga Hålanda przez Manchester City i prawdopodobne przyjście do Realu Madryt Kyliana Mbappe powoduje, że Barça potrzebuje także topowego transferu”.
Z całym szacunkiem, ale na razie Barça potrzebuje przede wszystkim wyjścia na finansową prostą i rozpoczęcia odkładanej od tylu lat przebudowy Camp Nou. Pismaki trochę jednak żyją marzeniami i blaskiem minionych lat. I tak ostatnie okienko to majstersztyk jak na obecne możliwości.
1
@mauysz Usunęli zasadę bramek na wyjeździe także w Primera División, ale to nadal remis (było 4:2 i 0:2).
0
@tbas No jak, było 4:2 dla Barcy i 2:0 dla Atlético, czyli remis.
0
Spokojnie, wtedy jeszcze Atlético nadal może odrobić 11 goli w trzech meczach i przegonić Barcę ogólnym bilansem bramek. :P
2
@HypeR Według niektórych dziwaków to taki trochę lepszy Rasiak, od którego piłka odbija się jak od sęka. Aż dziw, że sam Rasialdo nie otarł się w takim razie o Złotą Piłkę. :P
0
@PJ777 Ja to przynajmniej chciałbym mieć wrażenie, że próbował, bo tak przesadnie go nie mam. ;)
0
Nie no, myślałem, że jednak Puig.
Chociaż nie. W sumie tylko on sam pewnie tak kiedyś myślał.
0
@Janas11224 W sumie racja. ;)
0
@Janas11224 A kto tu napisał, że się go pytali? Sam z siebie pewnie doradzał...
0
Drodzy pismacy, macie jeszcze jakieś świeże „newsy” w zanadrzu? Może coś nowego o tym, jak Wenger chciał ściągnąć Messiego do Arsenalu?
0
@tomgron Przyjść do ośrodka zawsze sobie mogą i nieraz przychodzą w wolne dni...
3
Szykuje się potężna walka o to, czy będziesz na 10. miejscu, czy jednak na 23. miejscu. :P
2
@MatiFCB2000 A podpisał? Musiałem zupełnie przegapić potwierdzenie. A jeśli nie ma potwierdzenia, to jak dla mnie są to na razie domysły.
2
„Zakontraktowanie Andreasa Christensena otworzyło Francuzowi drzwi do odejścia z Barcelony”.
Jakie „zakontraktowanie”? Takie jak Wijnalduma? Coś przegapiłem?
10
Kolejny tekst z cyklu „Barça śledzi go od dawna i w sumie jest chętna, piłkarz nawet chce, tylko pieniędzy brak”. Niekończące się pseudookienko transferowe i niewnoszące nic bajki pismaków.
0
@waletpl A to dlaczego? Chyba lepiej dostać 50% z jakiejkolwiek kwoty niż okrągłe zero po wygaśnięciu kontraktu. ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Jakie przepisy i jakiego każdego klubu? Przecież choćby na Camp Nou nikt tego nie stosuje. Wszędzie w Hiszpanii na każdym meczu widać koszulki kibiców rywali rozsiane po stadionie. W Polsce też nie ma takich przepisów, co najwyżej zwyczaj (ale też zależy gdzie).
Może klub ma rację, ale w Hiszpanii zwyczaje są zupełnie inne i stąd zdumienie w tej konkretnej sprawie.
1
@AxelF Dziękuję za kolejną owocną i sensowną dyskusję!
3
Niestety wygląda to na bezprawne naginanie własnych i ogólnych regulaminów co do imprez masowych i samego obiektu. Jeśli tak ma wyglądać próba uniknięcia „drugiego Eintrachtu”, to chyba ktoś się pomylił...
A już tym bardziej dziwi to w warunkach hiszpańskich, gdzie jest powszechna akceptacja dla noszenia cudzych barw na wszystkich „normalnych” trybunach i sektorach.
0
@Pstryk To jest jednoznacznie niewykonalne w systemie kołowym ligi. Zresztą... to byłoby na korzyść słabszych, bo lepsi traciliby punkty wyłącznie między sobą. Absurd zupełny.
No chyba że chcesz od pewnego momentu podzielić ligę na grupy jak Ekstraklasę kilka lat temu, ale to też niewykonalne przy 20 drużynach z powodu terminów.
0
@AxelF Ja nie mam pojęcia, na co tak naprawdę UEFA przejada aż tyle kasy. Niby to wszystko jakoś tam raportują, ale zupełnie do mnie nie trafia.
Natomiast to, że chodzi o „próbę wyautowania biednych”, to akurat zasadniczo się zgadza. UEFA oczywiście bawi jako „obrońca biednych”, bo sama płaszczyła się od lat przed możnymi i w zamian za betonowanie pucharów rzuciła maluczkim jakieś ochłapy w piłce reprezentacyjnej (Liga Narodów i łatwiejszy awans do finałów ME czy finały w Tiranie czy innym Belfaście). Ogólnie coś na głowie stoi.
2
@Chunjae To nie ma żadnego znaczenia w rozstawieniu. Osobno rozstawiani są tylko mistrzowie najsilniejszych lig, obrońcy tytułu i zwycięzcy LE.
Dla Barcelony nie ma znaczenia, czy zajmie 2, 3 czy 4 miejsce – wtedy decyduje współczynnik klubu. A ten Barça ma wysoki. Drugi koszyk dla Barcelony jest już pewny, ma 6. współczynnik w Europie.