Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 Otóż to. Pytanie, czy w ogóle jest taka klauzula w umowie z ligą australijską i czy jeśli jest, to biorą pod uwagę taki przypadek. Bo to jest poza terminami FIFY.
0
O, już niebawem 963. decydujące spotkanie agenta z klubem! Oczywiście poprzedzone 518. ultimatum ze strony zarządu.
4
A Kriszcianu Ronałdu był na okładce FIFY 18 w stroju Realu i później przerabiali to na Juventus, więc co z tego?
0
Ciekawe, jak to połączą z grą w Australii tego samego dnia. Przecież rzekomo Xavi jest zobowiązany kontraktowo zabrać tam „wszystkich zdrowych graczy”.
0
@NaFazieHitman I tak od paru ładnych lat. ;)
0
Dawać jeszcze któregoś z De Boerów i będzie tryplet!
1
@Sttrikerr Ale też nie skorzystał z szansy wypożyczenia do innego klubu.
0
Nie uwierzyłbym nawet, że te pierdoły doznają zaszczytu wrzucenia na śmieciową dość Tiki-takę, a tu... osobny tekst. :P
0
Może też przejść się po plaży.
0
@FearTheBeard I w sumie tak jest też w oryginale. ;)
1
@catalanian09 Niestety nie tam. W Hiszpanii to bardziej element przemysłu rozrywkowego, czego najjaskrawszym przykładem są obecne wygłupy Gerarda Romero. Czasem nawet z czymś trafia, ale to jest z deczka cyrk. ;)
1
@zeko0 Ale to był mimo wszystko jeden jedyny moment, epizod. Nawet wtedy ta przewaga byłaby minimalna (chyba jednopunktowa), a i tak udało się odrobić naprawdę dużo.
2
„W poprzednim sezonie powinniśmy zdobyć mistrzostwo, mieliśmy je w rękach i to my je przegraliśmy”.
To mimo wszystko dość odważne teza, gdy weźmie się pod uwagę, że Barcelona przez ogromną większość sezonu była i za Atlético, i za Realem. Wiem, że końcówka była, jaka była, ale to było naprawdę duże osiągnięcie, że w ogóle to mistrzostwo było cokolwiek realne po stratach z jesieni...
0
@JarekS W sumie tak, mógł się powstrzymać z tym, że to Lewandowski mu to powiedział. Ale bez tego wycinka problemu nie widzę.
1
@JarekS Ale tak po prawdzie Lewandowski to samo powiedział przed kamerami po ostatnim meczu sezonu.
31
Jeszcze Czesia na Tiki-tace brakowało. :P
0
@Piorun Uznali tabelę ligi ukraińskiej sprzed inwazji za ostateczną i mają teoretycznie grać w Europie na tej podstawie.
0
@Kamiloza91 Rosja miała dwa miejsca w LM. To w grupie dostała Szkocja, a to w eliminacjach dostała Turcja.
2
@Sekstet2009 Pewnie tak, widocznie ta wycieczka była w ogóle tajna.
3
Jedna wielka kupa gnoju – nawet jeśli nie wszystko jest prawdą.
Swoją drogą to jakieś jaja, że gość jedzie kompletnie sam, bez jakiegokolwiek przydupasa z RFEF, na rozmowy z ONZ-em i inne takie bajki, i w sumie nikt się niezorientował, że w zasadzie nie ma po tych „rozmowach” ani śladu, ani efektu.
Sprawę detektywa szkoda nawet komentować.
0
@Tasde Nie, że mają go zwolnić, tylko że mogą skrócić kontrakt bez większych komplikacji, gdyby sam Alves tak uznał. W taką stronę zmierzały poprzednie spekulacje na ten temat.
0
@Tasde Ale to raczej byłby jego warunek, żeby móc odejść zimą. Przynajmniej tak to zdaje się wyglądać.
2
@jeyx77x O tej samej godzinie grają tylko ci, którzy grają o ten sam cel. Villarreal i Athletic o LKE o 22:00, grupka walczących o utrzymanie bodaj o 20:00, a reszta jest rozstrzelona. Kombinują jak koń pod górę.
0
Tak, tak, a 6 maja niejaki Moretto donosił o Sergim R., że „złożenie podpisu pod nową umową nastąpi w przyszłym tygodniu, ale ani nie w poniedziałek ani wtorek”, tymczasem zaczął się jeszcze dalszy tydzień i nikt już o tym nie pamięta. :P
0
@krzywy Interesuje się tak mocno, jak pewnie 25 innymi. ;)
Ale przynajmniej to wieści z tej samej ligi, chociaż to.
0
@kejdzi A czego Ty się spodziewasz po miejscowych pseudodziennikarzach? ;)
Pamiętali o nim chyba tylko przy 94 próbach wpechnięcia Neymara z powrotem do Barcelony. O takim wariancie w przypadku Lewandowskiego przypomną sobie dopiero wtedy, jak już będzie za późno. O ile w ogóle.
A już bardziej na serio – być może jednak chodzi o podwyżkę w Bayernie i co najwyżej tutaj prawo Webstera się Lewemu przyda. Cholera wie.
0
Ten tekst mimo wszystko ma z Barceloną bardzo, bardzo, bardzo luźny związek...
0
I tak dobrze, grunt że jest przynajmniej utrzymanie, bo tak przynajmniej przez pół sezonu znacznie bliżej było do strefy spadkowej. Za to Barjuan raczej może już pakować walizki.
0
@siara10 Może chcieć długiego kontraktu w Bayernie, ale poza nim już niekoniecznie.
2
@siara10 A skąd Ty wiesz, jakie żądania stawia Lewandowski? Masz pluskwę w gabinecie Laporty/Alemany'ego?