Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Ale nieraz tak jest, a koronnym przykładem jest to, że to „Marca” podała jako pierwsza, że coś jest nie tak z nowym kontraktem dla Messiego...
1
@blazeq Nie jest łatwo się przestawić mentalnie na to, że większość fanów Barçy z innych stron dałaby się pokroić za to, żeby zobaczyć na Camp Nou choćby jeden mecz na w życiu, a socios mają to na wyciągnięcie ręki i z tego nie korzystają. ;)
6
Ta gadka o „skupieniu się w 100%” na czymkolwiek (piłce, rzeźbiarstwie czy puszczaniu baniek) to jest jakieś totalne pitolenie i nic nieznaczący bełkot. Nawet Janusz Tracz nie skupiał się w 100% na hajsie...
1
Oni się jakoś ścigają na wywiady z Tebasem? :P
1
@PatrickKluivert999 Wymienili tylko zawodników niewypożyczonych, bo formalnie Pjanić i Trincão przed 30 czerwca nie wrócą do Barcelony.
0
Przypuszczam, że pozostali szefowie innych lig z TOP 10 rankingu UEFA razem wzięci nie kłapią dziobem tygodniowo tyle, co señor Tebas. Gość jest nie do zdarcia.
0
@David_Martin Formalnie trzeci (przed Albą), ale chłopa tak często nie było nawet w kadrze meczowej, że już wielu zapomniało. ;)
0
@Gwyn Za rok jego klauzula będzie wynosiła okrągłe zero. Więcej – nawet jej już nie będzie...
1
@talizmo Jakich dwóch sezonów? Przedłużył o jeden sezon.
Zresztą co to za rachuby, skoro miałby odejść w tym roku...
1
@blizniakpiotrek Jeszcze gorzej, gdyby o tym, że wie, dowiedział się z gazety. ;)
1
Teraz będzie szedł przekaz, że to Roberto był pierwszy ze wszystkich do obniżenia pensji. :P
2
„Także dla Polaków drugi występ na Camp Nou był nieudany, ponieważ w półfinale mundialu przegrali z Włochami 0:2”.
Ale my graliśmy wtedy trzy mecze na Camp Nou – drugi to było 0:0 z ZSRR, z legendarnym tańcem Smolarka przy chorągiewce na utrzymanie wyniku.
4
Jak to ktoś niedawno wspomniał tu cytat podobno z Gomułki: „Gdybyśmy mieli więcej blachy, produkowalibyśmy najwięcej konserw na świecie. Ale nie mamy mięsa”...
1
@Fan2005 To jest cykl bekowo-kabaretowy, więc i tytuł taki jest. :)
0
@raggafaja W sumie gdyby tę „Kwestię godzin” zapisać w cudzysłowie, to nie byłoby niby wątpliwości. Chociaż nie wpadłbym na to, że w ogóle można je mieć. ;)
5
@panczo Ja tam na Deco bym nie narzekał. Wiem, że to taki Portugalczyk „przyszywany”, ale jednak. :)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Gdyby jechali według klucza stażu w klubie, jak ostatnio, to jednak niestety Rysiek Golfista jest pierwszy w kolejce. :P
6
@Krystian1588 I jeszcze to pyszałkowate podejście pismaków katalońskich, że „jak ktoś mógłby śmieć nie chcieć grać w Barcelonie?!”...
0
@333tricampeones333 Przecież on niby „made in La Masia” według żartownisiów z klubowego działu PR. :P
6
Przypuszczam, że chciałby zagrać nie tylko na Camp Nou. „Marca” zaraz napisze, że chciałby grać na Bernabeu, a inni że na Allianz Arenie, Old Trafford, Parc de Princes, San Siro... Zależy, kto zapyta, taką dostanie odpowiedź. :)
0
@Scross To nie wydaje mi się, żeby kapitanowie obniżyli je jeszcze później, a reszta nie. Coś tu jest pomieszane zdrowo. Bo jak obniżyli, aneksami do umów? To dlaczego nikt o tym nie informował?
3
@Bartas7VeB Tam niby część pensji miała być obniżona, część odroczona, ale to już tylko Duch Święty jeden chyba wie, bo gmatwanina komunikatów klubu i wszelkich mniej lub bardziej zmyślonych doniesień pismaków w tej sprawie jest wręcz nie do opisania.
0
@wroclawskifan Stworzyć spółkę, w której większość akcji będzie miało stowarzyszenie socios. Tak jak np. w niemal wszystkich profesjonalnych klubach w Niemczech. Tylko nie wyobrażam sobie, żeby sami socios kiedykolwiek się na to zgodzili.
3
Nikt poza kapitanami nie obniżył pensji? A to ciekawe, bo swego czasu powszechnie znana była wersja, że zgodzili się też ter Stegen, de Jong i Lenglet...
4
Najlepsze jest to, że gdyby nadal się upierali, że wszyscy kapitanowie koniecznie muszą być wychowankami, to gdyby odszedł Sergi Roberto, głównym kandydatem na czwartego kapitana byłby... Riki Tiki Puć. :P
0
Wywiady z tym gościem są straszliwie „nierówne”. W tej samej rozmowie potrafi sypać konkretami i mówić wprost, a w innym miejscu wali takie banały, ogólniki, owija w bawełnę lub po prostu bełkocze (jak np. w sprawie wypowiedzi Busquetsa).
19
Z de Jongiem i jego postawą wobec rzekomych negocjacji poznaliśmy już w ciągu ostatnich kilku tygodni takie oto wersje:
1) nie ma oferty, a i tak nigdzie się nie rusza,
2) jest oferta, ale nigdzie się nie rusza,
3) jest podekscytowany możliwością gry pod okiem ten Haga i zgodził się odejść,
4) „projekt ten Haga” przekonuje go coraz bardziej, ale nadal woli zostać w Barcelonie,
5) chce odnieść sukces w Barcelonie i zmieniłby zdanie tylko wtedy, gdyby klub zmusił go do odejścia,
6) mógłby odejść, ale akurat nie do United, bo ci nie grają w Lidze Mistrzów.
I to wersje tylko o samych przemyśleniach, chęciach i rozważaniach de Jonga, nie mówiąc o rzekomym przebiegu rzekomych negocjacji Barcelona – Manchester United.
Dezinformacja, manipulacja, bajkopisarstwo i fantasmagorie w skali sięgającej zenitu. Beka wieczysta z ogromnej większości tych pseudopismaków.
0
Ja tam bym się nie rozpędzał, jak to mają w zwyczaju podjarani pismacy. Nic tu się raczej „nie przybliża”, tylko jak już to Guardiola po prostu nie zamyka takiej drogi.
A między jednym a drugim jest dość daleko, zwłaszcza w obecnej sytuacji klubu...
0
@Chicken1992 Świetnie, tylko jak zgłosić taką liczbę zawodników do rozgrywek?
42
„Rubiales to chodzący dyktafon”.
A Tebas to chodzący mikrofon. Gęba mu się nie zamyka.