Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KichuBlaugrana Już ileś lat ten przepis znieśli.
2
Nawet i 10 lat po zakończeniu kariery przez Neymara medialny przemysł rozrywkowy będzie go wciskał Barcelonie...
1
Spokojnie, do tygodnia poznamy jeszcze pięć różnych wersji. :)
1
@sylweste.r Gdyby się pożegnał „oficjalnie”, to wydałby jakieś oficjalne stanowisko. Wydał czy nie? Nie sprawdzam jego mediów.
To tak, jakby napisać „według Sportu Barcelona wygrała 2:0 z Eibarem”. Wygrała albo nie wygrała, a nie „według Sportu”.
0
„Christensen pożegnał się już oficjalnie z Chelsea, a według Sportu Kessie zrobił to również w przypadku Milanu”.
Co to znaczy „według Sportu”? Albo się pożegnał oficjalnie, albo się nie pożegnał oficjalnie. Zdanie „Sportu” nic tu nie zmienia.
2
@pacior95 Griezmann był cztery lata temu na trzecim miejscu, gdy ZP zdobył Modrić...
1
@meg23 To ja nie wiem, jak liczysz „top 3” europejskich lig, bo Bundesliga była w pierwszej trójce rankingu UEFA przez 8/12 sezonów, które Lewandowski spędził dotąd w Niemczech...
0
@stepkovski Cóż, tym razem widocznie nie dojechałem intelektualnie do sensu Twojego komentarza...
2
@Guess Ramowy terminarz, czyli daty kolejek, a nie dokładny układ par.
W Hiszpanii też raczyli podać daty kolejek dopiero przy losowaniu terminarza w zeszłym tygodniu, a dla takiej E-klapy w lutym...
2
„Terminarz Serie A został ogłoszony kilka dni temu, już po podpisaniu kontraktu z Barceloną”.
Ci w lidze włoskiej też są udani, aż się nie dziwię, że chcieli Tebasa na szefa. Toż nasza Ekstraklasa podała ramowy terminarz ponad cztery miesiące temu, a Bundesliga ogłosiła go w październiku...
0
@stepkovski Nie słyszałeś nigdy o transferach przyklepanych przed rozpoczęciem okienka? :P
0
Mam nadzieję, że te rzekome niezliczone „ostateczne” oferty nazywają „ostatecznymi” tylko pseudopismacy, a w negocjacjach tak tego nie przedstawiają. Bo jeśli nie, to klub się ośmiesza jakąkolwiek nową ofertą.
Chociaż znając hiszpańskie przemysł dziennikarsko-rozrywkowy zaraz ktoś „doniesie”, że według agenta i OTOCZENIA żadnej oferty nie ma. :P
1
@Mroziu Wątpię, żeby nie mieli. A przynajmniej mam nadzieję...
0
@Mroziu Ale na coś się dogadali i teraz klub musi znienacka szukać zastępstwa, a to nie jest takie proste na dni przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu. To nie jest jakiś sparing dla 200 widzów z Izolatorem Boguchwała, za który w kilka dni znajdzie się Partyzant Targowiska (z całym szacunkiem dla obu ekip).
3
@Mroziu Nie tak bez sensu, bo sprzedawali już bilety na mecze z tym konkretnym rywalem (mecze obu sekcji). Nawet jeśli to tylko Gamper.
2
@Firestone Audycja którejś z rozgłośni katalońskich.
0
Czy ktoś dla dobra La Ligi mógłby go wreszcie zamknąć na jakiś czas w „ośrodku odosobnienia”?
0
@VbamboeB Kajam się, na tak ultrakrótkim urywku widocznie miał jakiegoś laga... Tak czy inaczej nie za bardzo się resztą stroju chwalą (w sumie szkoda).
1
Czekam na dzień, w którym minie moda na herby monochromatyczne. Po co to w ogóle jest? Naprawdę komuś aż tak przeszkadza herb we właściwych barwach?
Ogólnie sama koszulka całkiem ładna. Szkoda, że nie pokazali od razu całego stroju (wbrew mylącemu tytułowi).
2
Czekamy jeszcze tylko na premię za lojalność!
0
Nic o Gavim tym razem pismacy nie wymyślili? A przecież potrafią średnio co dwa dni podawać to samo innymi słowam. Widocznie to akurat nie ten dzień. :)
5
A ja miałem koszulkę Odry Wodzisław, ale nie dałbym się dziś pokroić za to, że koniecznie chciałbym tam grać. :P
0
@matirix20 Transfer jak się patrzy!
8
Oho, gazetki barcelońskie wytaczają już najcięższe działa w ramach „ofensywy transferowej”, czyli kto miał jaką koszulkę w dzieciństwie i czyj plakat wisiał mu nad łóżkiem 74 lata temu. :)
0
@Harnas2 Ja nawet aż tak pesymistycznie nie podchodzę do tego, ale naprawdę trudno nie mieć czasem wrażenia, że niektóre własne cele transferowe klub poznaje z prasy...
10
„Plany opierają się na sprowadzeniu przede wszystkim trzech graczy: Julesa Koundé, Roberta Lewandowskiego i Bernardo Silvy”.
I na tym fragmencie wielu zakończy lekturę tego tekstu, bo szanse są „niezbyt” duże. Marzenia przecież nic nie kosztują, a czymś trzeba zapełnić gazetę...
0
@HypeR Grają tam sobie zespoły hiszpańskie z amerykańskimi, taki układ „biznesowy”.
6
Jestem zszokowany dotychczasowymi wynikami, choćby po lekturze tutejszych nastrojów spodziewałem się niemal odwrotnych rezultatów i gdzieś z 60–65% na nie.
5
@TadeuszK Jak można ukraść wolnego zawodnika? Kradły to u nas kluby wojskowe i milicyjne pod pretekstem odbębnienia służby..
0
@rubbishartur Hainer jest prezesem klubu, Kahn jest szefem sekcji piłkarskiej, tak z grubsza można to ująć. Inna struktura.