23

Co oni biorą w tych gazetach? Przecież Guardiola powiedział: „nie chcę mieć graczy, którzy nie chcą być z nami, ale myślę, że on CHCE ZOSTAĆ”. To jakie drzwi otwiera?

Ja wiem, że tamtejsi pismacy potrafią budować całe sagi na podstawie tego, czy ktoś wszedł na schody lewą lub prawą nogą albo założył na spacer z psem białą koszulkę zamiast czerwonej, ale bez jaj. :P

4

@vangoor A tak naprawdę taki zapłon ma „Sport”, oni to naprawdę dziś opublikowali jako „news”. Za dużo czasu schodzi im na wymyślanie tych różnych bajek, no to aż dwa tygodnie zajęło im odkrycie tej wypowiedzi. :P

1

@Sienkiewko Świetnie, tylko pismacy czasem opisują ten pierwszy etap tak, jakby to on trwał całe miesiące. ;)

0

@michelos O co chodzi? O to, że zaciera się kompletnie różnica między faktami i bajkami, prawdą i bujdą. I z czasem trudno wierzyć w cokolwiek, bo nawet niby poważni ludzie co jakiś czas wymyślają totalne brednie z palca wyssane.

0

„Oficjalne negocjacje jeszcze się nie rozpoczęły, ale doszło już do rozmów”.

Zawsze mnie ciekawiło, gdzie jest granica między rozmowami a negocjacjami. Stenogram z negocjacji robią, czy jak? Przynoszą wodę gazowaną i paluszki?

0

Ten tekst wnosi okrągłe zero.

0

@kejdzi Oj, sekcja hokeja na wrotkach byłaby oburzona! :)

11

Przecież niby wszyscy grają w City tylko dla pieniędzy, a tu i Bernardo Silva zarabia rzekomo mniej od de Jonga? Panie Bartomeu, coś panu o tym wiadomo?

0

@jabber21 A to ja nawet nie poruszam tego, czy słusznie to wyciąga do mediów, czy nie. Tylko jest być może ostatnią osobą, która powinna teraz apelować, żeby tego... nie robić.

0

Co to znaczy „wygląda jednak na to, że od teraz przepisy się zmieniły”? Albo się zmieniły, albo nie, niech sobie pismacy znajdą i poczytają, bo to raczej tajne nie jest.

Dziennikarstwo hiszpańskie w pełnej krasie.

1

To dobrze, problem w tym, że to sam Lewandowski wyszedł z tym do mediów. Ale chyba faktycznie sytuacja się uspokoiła z obu stron – i dobrze, bo nikomu to nie służyło.

6

@mm_ Próbowały sprzedać media, nie klub. Zresztą „skupienie w 100% na piłce” to jest jakiś bełkot i nieporozumienie, nie ma takiej osoby na świecie.

5

@Striker Tak niby powinno być według pismaków. :P

1

@Azi Wiadomo, że nie to samo, ale wytłumaczenie było podobne – „teraz szczegółów podać nie możemy”. A i tak kiedyś będą musiały wyjść...

5

@Azi Cóż, za Spotify też głosowali praktycznie w ciemno, a głównym i decydującym argumentem było to, że Laporta powiedział, że to dobre...

0

Cudowny tekst – może to spotkanie się odbyło, może nie, ale jeśli nawet nie, to może się odbędzie. :P

6

„Sevillistas nie są w stanie opłacić nawet 40% pensji Lengleta” – bez komentarza.

3

„Dodatkowym aspektem sprawy jest to, że Alves nie grał za duże pieniądze, więc przedłużenie jego kontraktu nie wiązałoby się z oszczędnościami na poziomie księgowym”.

Co oni biorą w tych gazetach? Jednym z argumentów za tym, żeby nie przedłużać kontraktu z Alvesem miałoby być to, że i tak nie zaoszczędziliby prawie na jego „benzji”? Kupa śmiechu, argument z d...

0

@tutajBagno Nie zdziwię się, jak dowiemy się za rok lub dwa...

0

@masik86 A teraz mamy okienko? :)

0

@Zieliniak Sorry, ale nie da się pogodzić „mówi wprost” i „trzeba czytać między wierszami”. :P

0

@HypeR A, pewnie chodzi o to, że chciałby, żeby „Lewandowski grał w jego drużynie” i że „czuje się szczęśliwy w Barcelonie”. Jeśli to są te „deklaracje”, to faktycznie musiały zrobić potężne wrażenie w Manchesterze...

Myślałem, że walnął coś w stylu Pjanicia czy Braithwaite'a, a to chyba tylko te oklepane frazesy.

0

@HypeR A gdzie i kiedy one padły? Widocznie przegapiłem.

0

„Mimo ostatnich deklaracji Holendra Manchester United nie rezygnuje z prób jego pozyskania” – jakich deklaracji?

0

Po co takie wiadomości wrzucać równocześnie na Tiki-takę i tu? Chyba tylko dla klików.

1

Okienko letnie 2023 czas zacząć!

0

@gaucho104 Manchester City. A chcieli przecież jeszcze do tej zabawy wciągnąć PSG...

0

To jak to jest, że jeden z tych najbardziej oczywistych „klubów-państw” jest współzałożycielem Superligi?

Rozumiem pewne argumenty, ale ten jest przestrzelony.

0

@blazeq Ale i w drugą strone też to działa inaczej – u nas normą jest, że piłkarze idą po meczu pod sektory ultrasów czy tam innych dopingujących, a tam to wielkie wydarzenie...

0

Tydzień temu większość plotek transferowych kończyła się zdaniem „operacja jest skomplikowana ze względu na stan finansów Barçy”, a teraz jest śpiewka „zawodnik X czeka na ruch/decyzję Barcelony”.

Potężny poziom „konkretu”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?