Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ankieta się skończyła, a dalej można głosować? ;)
19
@Azi A gdzie tu widzisz zawiść? Po prostu kolega podał kwotę bez dalszego komentarza.
2
@Luccas W 2019 FIFA zdecydowała, żeby w terminie dotychczasowego Pucharu Konfederacji grać KMŚ w formule 24 drużyny (8 grup po 3 zespoły, później faza pucharowa). Pierwsza edycja miała być w Chinach w 2021, ale wiadomo, co się stało po drodze. I od miesięcy o tym cicho, zresztą niedawno były grane KMŚ w dotychczasowej formule. A teraz nie wiadomo, jak to będzie dalej.
Więcej np. tutaj:
1) http://www.fcbarca.com/91844-barcelona-musi-wygrac-lige-mistrzow-zeby-wziac-udzial-w-klubowym-supermundialu.html
2) http://www.fcbarca.com/88318-mundo-deportivo-osiem-druzyn-z-europy-w-nowych-klubowych-mistrzostwach-swiata.html
0
@Mns21 Na razie nie ma tematu Klubowych Mistrzostw Świata. Miał być ten kuriozalny turniej w Chinach w formule 24 drużyn, ale zupełnie to ucichło.
9
Mogliby się pismacy z Christensenem i Kessiem zdecydować na jedną wersję zdarzeń. Jedni piszą, że to jest na bank, inni podają, że już podpisali, ale klub nie może ich zarejestrować, jeszcze inni donoszą, że to dopiero potencjalne transfery, a i jeszcze jakaś czwarta wersja krąży, której już nie pamiętam...
Ale w sumie co się dziwić, skoro ogromna większość z nich wróży z fusów i bajdurzy.
0
@Jestjakjest Pewnie w ciemno jak ze Spotify. ;)
1
Nie no, albo „Barça rozbiła Sporting Huelva”, albo „Barça rozbiła Huelvę”, ale na pewno nie „Barça rozbiła Sporting Huelvę”. Chyba że „Lech Poznań pokonał Legię Warszawę”. :P
1
@Sttrikerr Sam już nie wiem, czy on był w ostatnich tygodniach tak beznadziejny na treningach, czy po prostu Xavi kompletnie go olał, skoro zwykle nawet się nie rozgrzewał. Jeśli nie będzie grał w towarzyskich, to ja już nie widzę szans. Powinien jeszcze ją dostać.
0
@ViscaBocian Ale nie mów, że to na serio piszesz. :P
2
Kosmiczne frajerstwo Eibaru, przegrali ze zdegradowanym od tygodni katastrofalnym w tym sezonie Alcorcónem i spadli z pierwszego na trzecie miejsce. A byli na miejscu dającym awans przez 2/3 sezonu. :P
1
@karolup Mająć ciąć zdrowego człowieka? Od miesiąca był już gotowy do gry, tylko po prostu nie grał.
0
@ViscaelBarca2007 Jestem chyba jeszcze trochę z innej epoki, bo nie uważam tego za „opóźnienie”. Gdzieś ten świat piłki chyba za bardzo przyspieszył z przedłużaniem umów na długo przed końcem. Rok to może nie jest długo przed końcem, ale przecież zostało jeszcze kilka tygodni choćby do samego okienka.
0
@ViscaelBarca2007 Salihamidżić to tam prawie z każdym ma na pieńku, to swoją drogą, ale jeśli brak oferty przedłużenia kontraktu miałaby być oznaką braku szacunku, to trochę chyba nie mój świat. ;)
0
@ViscaelBarca2007 Nie mamy żadnego dowodu na to, że Zahavi mówi prawdę. To mogą być jego czystej wody bajeczki (oczywiście mam nadzieję, że nie). Czekam na jakieś bardziej „namacalne” przykłady.
Co do nadinterpretacji – pośrednio masz rację, błędnie przeczytałem ten komentarz za pierwszym razem i później już nie miałem jak tego odkręcić. Przepraszam.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ja tak szczerze to i ogólnie nie wiem, czym ten brak szacunku się objawia. Przynajmniej ja tego nie widzę.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A gdzie akurat w tym wywiadzie widzisz brak szacunku?
4
Co może zaoferować?
Zmianę.
Niektórym potrzeba tego... i nic więcej.
0
@Fan2005 Oni nie uważają Realu za swój klub, a Hiszpanii za swoje państwo. ;)
A jak „nie napisali”? No napisali, przecież jest na okładce. Tylko nie jako główny temat.
0
@Fan2005 Nie no, to jest akurat gazeta typowo regionalna. To trochę tak, jakby oczekiwać finału LM na okładce „Tygodnika Zamojskiego”.
0
Kij z Lewandowskim, tylko czy w Barcelonie panuje optymizm? :)
1
@kejdzi I teraz ktoś pomyśli, że cegła Ci na głowę spadła, bo przecież jest prawidłowo.
A wystarczyłoby, gdy ktoś z Redakcji poprawi błąd, odpisał też w komentarzu, że poprawił, bo tak bez żadnej swojej winy wychodzisz na głupka.
A wręcz wypadałoby.
3
Zabawne – jak przychodzi dzień finału LM, to nagle szalejący rynek transferowy w tych pseudogazetach niemal się wycisza na jeden dzień. Po prostu nie ma potrzeby produkować tylu historii, bo jest czym zapełnić wydanie. ;)
3
Nie no, samo rozważanie tego teraz to jest jakiś żart.
1
@monsterrize No czasem lepiej nie mówić nic. Ja mam poczucie, że on sam nieraz te plotki nakręca, na zasadzie „niech mówią i piszą cokolwiek, byle o nas”, choćby to były najdurniejsze wymysły.
0
@monsterrize No ale te odklejone bajki opowiada nieraz przecież... sam Laporta, nie wiadomo po co. A z tego trudno się nie śmiać.
20
Tak szczerze to ten tekst jest w zasadzie o niczym.
4
No jak, przecież nie tak dawno El Presidente coś tam majaczył o Haalandzie. :P
26
Jeśli chcesz, żeby Dembélé przeszedł do PSG, kupujesz „AS-a”, ale jeśli wolisz go tam jednak nie zobaczyć, poproś w kiosku o „Sport”. :P
1
@Azi Mam wręcz wrażenie, że skala przecieków jest podobna jak za czasów JMB, tyle że jeszcze więcej opowiada osobiście Laporta.
0
@Nhyz Naprawdę nie uważasz, że lepsze byłoby podanie w tytule, która jest Barcelona?