Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Chciałbym w to wierzyć, ale ta wiara nie jest niestety u mnie zbyt silna. Tyle już dat padało, że szkoda liczyć...
Nawet teraz chyba jeszcze nic się dzieje (przynajmniej z tego, co wiem), a mieli robić już w czerwcu.
5
Spadek Sportingu byłby chyba z pięć razy większą sensacją niż Legii. :P
8
Do tego czasu chyba zaczną przebudowę. A może nawet skończą. :)
0
Uczy się słówek. :P
1
Aż żal, że poprzedni kontrakt wygasł, bo pewnie już była w drodze premia za lojalność!
0
@catalanian09 To już swoją drogą. Nieraz notuje się ten dobijany strzał jako asystę, ale bez jaj, o „dobijaniu asysty” jeszcze chyba nie słyszałem. ;)
3
„Wspaniała asysta Ter Stegena, którą dobił Auba” – przecież tam niczego nie dobijał, po prostu walnął z woleja. :P
0
Coś mi się kojarzy, że kilka dni temu pewna madrycka gazetka anonsowała występ Fatiego od pierwszej minuty...
1
Ale przecież „zachował profesjonalizm w czasie badań medycznych”. :P
0
Panie Prezydencie kochany, a jak tam z pracami na Camp Nou? Dzieje się tam coś w ogóle?
0
@Lisek Nie wierzę, że nie ma ubezpieczenia na taką sytuację, w jakiej jest obecnie. Chociaż w sumie u tego matołka wszystko jest możliwe. :)
1
A to nie można bez kontraktu brać udziału w treningu? Taki Deco nie mógłby sobie przyjść i popykać?
3
Są jakieś traktaty europejskie co do spadków i awansów w futbolu? :P
0
@lukkobe Tak, masz dużo racji, ale mimo to obstaję przy nazywaniu w czasie przeszłym rzeczy już dokonanych, a nie „tylko” mocno prawdopodobnych. :)
0
Trzy lata? Mocno wątpliwe.
0
@lukkobe Mnie już nic nie zdziwi. Kiedyś anonsowano tu i Wijnalduma jako piłkarza Barçy na EURO, tak że tego. ;)
2
@lukkobe Tylko nie podpisano żadnego z nich. :P
1
@polcza Głosują na jakieś koszulki okolicznościowe, jubileuszowe itp. W zeszłym miesiącu był tam do wyboru chyba komplet Betisu na finał Pucharu Króla. Wiele lig startuje też w innych miesiącach, choćby w Ameryce i Azji.
1
@Krystian1588 Tak się szyje w gazetach, gdy się nie zna faktycznych powodów, a coś wypada podać. ;)
0
@m81 To samo wczoraj – Depay przyjechał do Barcelony, żeby rozpocząć treningi. Potężny news.
0
„Xavi prosił dyrekcję o zatwierdzenie kontraktu, ponieważ Dembélé zawsze był dla niego fundamentalnym zawodnikiem”.
No, zwłaszcza zimą Xavi był potężnym orędownikiem pozostania Dembélé. Pismacy to jednak mają krótką pamięć albo pitolą bez żenady.
5
Trzeba się pogodzić już chyba z tym, że kasa przepadła, bo nie wierzę, że ktokolwiek kiedykolwiek kupi Gomesa 2.0 od Sportingu za ponad 30 mln euro...
15
Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. I tak codziennie. :)
6
„(...) chce jak najwcześniej przypieczętować swoje pozostanie w zespole Blaugrany”.
„Jak najwcześniej” w przypadku Dembélé to jakiś suchar roku. :P
2
@kejdzi Wychodzi na to, że musiał najpewniej mocno zaciskać przy tym zęby. ;)
Ja się boję tylko jednego – że kiedyś ten kult Alemanyego przerodzi się w zbiorową nienawiść, bo zostanie uznany za naczelnego winowajcę wszelkich potencjalnych niepowodzeń. Oby nie było powodów, żeby to rozważać – tego sobie wszyscy życzmy.
0
@Tiisso Pewnie mu wyrównają po nowych stawkach. ;)
9
Jeśli to prawda, to z jednej strony sukces klubu, bo narzucił swoje warunki, ale z drugiej strony można mieć wątpliwości, czy gość w ogóle zasługuje na to, żeby wyciągać jeszcze do niego rękę. Barcelonismo będzie pewnie mocno podzielone.
Nie do końca za to rozumiem, w jakim sensie wielu pisze i mówi „Alemany TOP”, skoro większość źródeł zdaje się mówić, że Alemany akurat najchętniej wywaliłby pana Francuza za drzwi.
5
@HypeR Ale z tego, co wiemy, wybrano go po prostu ze względu na to, że jest wychowankiem – a przynajmniej tak to lansowano. Chyba że faktycznie ma jakieś ukryte talenty w szatni, ale nic o tym nie słychać.
0
@tbas To faktycznie w obecnych czasach (połowa graczy z pola zwykle schodzi na zmianę) wcale może nie być takie łatwe do spełnienia.
Zobaczymy, na razie sprzecznych informacji nie brakuje, choćby to, że jedni piszą o opcji wykupu, a inni o obowiązku...
2
@tbas Napisali, że w pełnym wymiarze? Bardzo rzadko są raczej takie zapisy w umowach.