1

@Lionel_Messi10 Chciałbym w to wierzyć, ale ta wiara nie jest niestety u mnie zbyt silna. Tyle już dat padało, że szkoda liczyć...

Nawet teraz chyba jeszcze nic się dzieje (przynajmniej z tego, co wiem), a mieli robić już w czerwcu.

5

Spadek Sportingu byłby chyba z pięć razy większą sensacją niż Legii. :P

8

Do tego czasu chyba zaczną przebudowę. A może nawet skończą. :)

0

Uczy się słówek. :P

1

Aż żal, że poprzedni kontrakt wygasł, bo pewnie już była w drodze premia za lojalność!

0

@catalanian09 To już swoją drogą. Nieraz notuje się ten dobijany strzał jako asystę, ale bez jaj, o „dobijaniu asysty” jeszcze chyba nie słyszałem. ;)

3

„Wspaniała asysta Ter Stegena, którą dobił Auba” – przecież tam niczego nie dobijał, po prostu walnął z woleja. :P

0

Coś mi się kojarzy, że kilka dni temu pewna madrycka gazetka anonsowała występ Fatiego od pierwszej minuty...

1

Ale przecież „zachował profesjonalizm w czasie badań medycznych”. :P

0

Panie Prezydencie kochany, a jak tam z pracami na Camp Nou? Dzieje się tam coś w ogóle?

0

@Lisek Nie wierzę, że nie ma ubezpieczenia na taką sytuację, w jakiej jest obecnie. Chociaż w sumie u tego matołka wszystko jest możliwe. :)

1

A to nie można bez kontraktu brać udziału w treningu? Taki Deco nie mógłby sobie przyjść i popykać?

3

Są jakieś traktaty europejskie co do spadków i awansów w futbolu? :P

0

@lukkobe Tak, masz dużo racji, ale mimo to obstaję przy nazywaniu w czasie przeszłym rzeczy już dokonanych, a nie „tylko” mocno prawdopodobnych. :)

0

Trzy lata? Mocno wątpliwe.

0

@lukkobe Mnie już nic nie zdziwi. Kiedyś anonsowano tu i Wijnalduma jako piłkarza Barçy na EURO, tak że tego. ;)

2

@lukkobe Tylko nie podpisano żadnego z nich. :P

1

@polcza Głosują na jakieś koszulki okolicznościowe, jubileuszowe itp. W zeszłym miesiącu był tam do wyboru chyba komplet Betisu na finał Pucharu Króla. Wiele lig startuje też w innych miesiącach, choćby w Ameryce i Azji.

1

@Krystian1588 Tak się szyje w gazetach, gdy się nie zna faktycznych powodów, a coś wypada podać. ;)

0

@m81 To samo wczoraj – Depay przyjechał do Barcelony, żeby rozpocząć treningi. Potężny news.

0

„Xavi prosił dyrekcję o zatwierdzenie kontraktu, ponieważ Dembélé zawsze był dla niego fundamentalnym zawodnikiem”.

No, zwłaszcza zimą Xavi był potężnym orędownikiem pozostania Dembélé. Pismacy to jednak mają krótką pamięć albo pitolą bez żenady.

5

Trzeba się pogodzić już chyba z tym, że kasa przepadła, bo nie wierzę, że ktokolwiek kiedykolwiek kupi Gomesa 2.0 od Sportingu za ponad 30 mln euro...

15

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. I tak codziennie. :)

6

„(...) chce jak najwcześniej przypieczętować swoje pozostanie w zespole Blaugrany”.

„Jak najwcześniej” w przypadku Dembélé to jakiś suchar roku. :P

2

@kejdzi Wychodzi na to, że musiał najpewniej mocno zaciskać przy tym zęby. ;)

Ja się boję tylko jednego – że kiedyś ten kult Alemanyego przerodzi się w zbiorową nienawiść, bo zostanie uznany za naczelnego winowajcę wszelkich potencjalnych niepowodzeń. Oby nie było powodów, żeby to rozważać – tego sobie wszyscy życzmy.

0

@Tiisso Pewnie mu wyrównają po nowych stawkach. ;)

9

Jeśli to prawda, to z jednej strony sukces klubu, bo narzucił swoje warunki, ale z drugiej strony można mieć wątpliwości, czy gość w ogóle zasługuje na to, żeby wyciągać jeszcze do niego rękę. Barcelonismo będzie pewnie mocno podzielone.

Nie do końca za to rozumiem, w jakim sensie wielu pisze i mówi „Alemany TOP”, skoro większość źródeł zdaje się mówić, że Alemany akurat najchętniej wywaliłby pana Francuza za drzwi.

5

@HypeR Ale z tego, co wiemy, wybrano go po prostu ze względu na to, że jest wychowankiem – a przynajmniej tak to lansowano. Chyba że faktycznie ma jakieś ukryte talenty w szatni, ale nic o tym nie słychać.

0

@tbas To faktycznie w obecnych czasach (połowa graczy z pola zwykle schodzi na zmianę) wcale może nie być takie łatwe do spełnienia.

Zobaczymy, na razie sprzecznych informacji nie brakuje, choćby to, że jedni piszą o opcji wykupu, a inni o obowiązku...

2

@tbas Napisali, że w pełnym wymiarze? Bardzo rzadko są raczej takie zapisy w umowach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?