Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qbic17 A jak mieli na razie zdobyć więcej? :P
Czy i w Barcelonie nie mówi się o trypletach przed zdobyciem jakiegokolwiek trofeum? W sumie podobne fantazje.
0
@xavi890 Wiesz, z 90% drużyn poza Hiszpanią nie ma wyznaczonych czterech kapitanów i jednak kogoś tam wskazują w razie potrzeby. To bardziej miejscowy zwyczaj.
0
@MESSIah16 To świetnie, tylko ten aktualny drugi kapitan, niby pierwszy w kolejności zastępca, ma akurat najmniejsze szanse na grę. ;)
0
Po polsku to „sekstet”, przez „ks”. ;)
2
To się Koundé rozgadał. :P
0
Generał opowiada o grze i podsumowuje „nie możemy być zadowoleni”, po czym za kilkadziesiąt sekund stwierdza „jestem zadowolony z gry”. :P
3
Mało zdecydowany przy bramkach, takie mam wrażenie. Mimo wszystko trudno mieć dużą pewność w kluczowych momentach, gdy gra się jakieś 200 minut w sezonie...
0
@Recha_0684 Jak „ponownie zawieszali”? Na razie ta kara była zawieszona raz. ;)
1
@Recha_0684 Ale to klub odwołał się od obu kar – i jednego meczu za czerwoną, i dwóch za gesty.
0
@Kondziubarca Z trzeciej, więc jeszcze więksi mocarze. ;)
To ligowi rywale Barçy Atlétic.
0
@Mroziu Cóż, Międzynarodowa Federacja Narciarska obraduje nieraz gdzieś w Acapulco, Kapsztadzie czy na innych wyspach greckich, więc już nic nie dziwi. ;)
0
To jest niebywałe, ile u nich trwają takie mimo wszystko dość proste postępowania.
Inna sprawa, że to powinno być jawne – niech jeszcze coś Laporta poopowiada o „przejrzystości”, może oprócz niego samego ktoś jeszcze potraktuje to poważnie.
0
„30-latek odpowiada za niemal połowę dorobku bramkowego Crystal Palace (ma sześć goli i dwie asysty)”.
Potężny dorobek strzelecki ma Crystal Palace, jeśli osiem bramek to prawie połowa. Nie ma co gadać. :P
0
Ja rozumiem, że niektórych trzeba temperować ze skakaniem i pyszczeniem do sędziów (akurat Alba ma bogaty dorobek pod tym względem), ale z kartkami za kłótnie między zawodnikami trzeba się obchodzić bardzo ostrożnie. Widocznie ten łysawy Mateusz nie umie czasem i tego.
0
To już naprawdę nie wiadomo, który lepszy. Jednemu i drugiemu włącza się czasem tryb sieczki w mózgu...
0
@dowi8 Chyba faktycznie, masz rację. Tylko to też byłby jakiś osobliwy gest.
0
@kejdzi Nie wiem, nie widziałem, tylko cytuję.
1
„Wystarczał jednak kontakt palca z twarzą lub krótka dyskusja z arbitrem, by obejrzeć żółtą kartkę”.
Co jak co, ale pomijając niekonsekwencję i zwykłe pajacowanie właśnie dokładnie tak powinno być z „kontaktem palca z twarzą”. Sędzia jest nietykalny, KROPKA.
A to, że mają syndrom oblężonej twierdzy i zwykle do tego zero charyzmy to zupełnie inna sprawa. Tyle że kopacze muszą znać granice, a tych często w Hiszpanii nie znają.
0
@Kluivert1999 Ale to nie ten sąd zawiesił Lewego. ;)
0
@Chlebek23391 I tak od lat sobie można liczyć. ;)
Ja tam życzę mu bardziej, żeby przeszedł wreszcie na odroczoną emeryturę sędziowską, chociaż jak tak dalej pójdzie, to i do EURO dociągnie...
8
Oho, już widzę, jak te wszystkie sądy i trybunały robią w gacie, bo zarząd Espanyolu nie pojawi się na meczu.
1
„Cała sprawa może zająć trochę czasu” powinno być oficjalnym mottem Hiszpanii, najlepiej wpisać je pod herbem państwowym. Tu półtora miesiąca rozpatrywania dyskwalifikacji na trzy mecze, tam ktoś inny czeka dwa lata na rozpatrzenie wniosku o przyznanie obywatelstwa. Przecież to są jaja jak berety.
Najlepiej niech to rozstrzygną w 2156 roku.
0
@Chlebek23391 Nie, można też nie mówić nic. Nie wpadłeś na to? :)
0
@Kondziubarca To Alba jest trzecim kapitanem. Sergi jest drugim. Nie wiem, skąd się utarło (nawet w mediach), że jest odwrotnie.
6
@KichuBlaugrana Nie dostaje się w Polsce, ale w Hiszpanii jest z automatu mecz pauzy za jakąkolwiek czerwoną.
0
@HavertzKai Cóż, ani nie ma DNA, ani nie miałby jak wykłócać się z sędzią o każdą pierdołę...
3
No to skoro Busquets słyszał od Xaviego „w szczerych rozmowach tysiące razy”, że jest kluczowy, a teraz jeszcze jakaś kolejna rozmowa „diametralnie zmieniła sytuację”, to aż się boję myśleć, co mu tam Generał naopowiadał...
5
Kochani pismacy! W ciągu dwóch czy trzech tygodni zaserwowali nam (jak zawsze z pełnym przekonaniem!) takie oto wersje, co dalej z Busquetsem:
• chce odejść już teraz
• na razie nie chce odejść wcale
• przedłuży kontrakt o pół roku
• ani jemu, ani klubowi nie pasuje przedłużenie tylko o pół roku
• na razie w ogóle się nad tym nie zastanawia
• podjął decyzję, ale da znać klubowi w styczniu
• to samo, co wcześniej, ale nie w styczniu, tylko najprędzej w lutym
• swoje plany przedstawi jeszcze w grudniu
• chce koniecznie zostać
To tak mniej więcej. Cyrk się kręci, kliki się zgadzają, kija wiedzą. :)
0
@Kibic3000 Co to znaczy „obiektywnie”? To jest oparte na niezmiennych od lat metodach obliczania współczynników UEFA, tak po prostu wychodzi. Realowi nadal zalicza się tu dwa sezony, gdy wylecieli z LM w 1/8 finału.
1
@Pustelnik Z tego, co wiem, nie odpadli jeszcze z Pucharu Króla...