1

@FcPortoFan1999 Polecam z tych starych "Niewidzialna kanalia". Ale dobre odcinki żeś wybrał.

2

@FcPortoFan1999 Ulala. Jakie odcinki żeś oglądał?

8

Puste butle wleciały na kanał Polsatu. XD Ferdek atrament pił, haha.


@gumaz @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF @PatrychoO @Szklaner @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Już nigdy jego meczu nie obejrzysz? :(

1

@escarabajo Po dublecie Jelenia i jednej bramce Dudki.

1

@gumaz Littler o 21:05, @FcPortoFan1999 będzie oglądał.

3

Moyes na te słabsze kluby to fachura. Z West Hamem puchar do gabloty wrzucił, teraz z Evertonem walczy o awans do Europy.

4

@BorzyKrzys Pozdro z San Kanapa! Ważne, że dowieźli.

1

Clayton - Białecki. Mecz wszech czasów już za chwilę. Sebek oby się chociaż postawił.

1

@michaleu Ale brameczka Misialełu! 3:1, Allegriball prime.

1

@michaleu Prawdopodobnie drugi najważniejszy mecz w historii tego sportu.

2

@Bykunn @jacobFCB Zawsze trzeba podkreślać też jego wiek. 51 lat w tym roku. I można mówić, że w snookera można grać w każdym wieku i owszem, można. Tylko nie na takim poziomie. To nie jest odkrycie, że z wiekiem zawodnicy mają gorszy wzrok, szybciej się męczą, do tego przy schylaniu się do stołu ich plecy czują to bardziej, więc długie dystanse jak na MŚ są dla nich trudne. A tu cala trójka z rocznika 1975 jest ciągle w światowym topie. Dominator Hendry ostatni solidny sezon miał w wieku 39 lat, a potem był przeciętniakiem. Niesamowicie przesunęli granicę z długowiecznością.

2

@mekston Odważny jesteś. :D

7

Ronnie O'Sullivan w finale World Open po pokonaniu Wu Yize. Niemniej potrzebny był decider do rozstrzygnięcia meczu. Chińczyk mu ładnie stracha napuścił. Ogólnie snooker w tym kraju ma się coraz lepiej - aż 5 zawodników z Chin znajduje się obecnie w top16 rankingu, do tego mają obecnego Mistrza Świata. W finale zagra z Trumpem albo Un-Noohem.

1

@mekston Szkoda, że to tak późno leciało, bo by człowiek obejrzał. Ale młody jeszcze ćwiczyć musi. :D

1

@NeroTFP1 Zawsze mi imponowało jak ktoś grał i śpiewał jednocześnie. I obie rzeczy robił na takim poziomie. Genialny wykon i genialny utwór.

2

SebastIan Białecki pokonał wczoraj 6:3 numer 20 światowego rankingu - Wessela Nijmana. I to na prawie 100 średniej. Zdecydowanie lepiej się zaprezentował niż Rataj. :D Dzisiaj bój z Claytonem.


1

@D10SLEO Ładnie Reyes zamknął mecz 160.

5

Rataj zasłużona porażka, przeciętny mecz w jego wykonaniu. Taki Popitek prime robi go dzisiaj do zera. @Popitek12

4

Ferdynand Kiepski na siedem dni tygodnia. Niedziela to jest majstersztyk. "Kur**, jak to wszystko zapie****a".

23

@shaun Tylko pomijasz to, że Suarez u nas grał, gdy miał 27-33 lata, a Lewandowski 34-38. To po pierwsze. Po drugie, Luis miał Messiego obok.

Dobrze, że jest głośno o tym wyczynie Lewego, bo to jest pisana historia. Sam uwielbiałem Suareza, ale faktem jest, że w LM był po prostu przeciętny jak na 9 tego kalibru.

1

@Colon W całej historii snookera. Padały po 155 breaki, ale na treningach, więc się nie liczą. :|

1

@mekston @FcPortoFan1999 Za miesiąc najważniejszy turniej w snookerowym kalendarzu - MŚ. W eliminacjach zagra 3 Polaków w tym 15-letni utalentowany Michał Szubarczyk. Może się wkręcisz jak w darta. :D

6

@MesQueUnClub_87 Wszystko odhaczone. Wściekły byk to jest arcydzieło pod każdym względem. De Niro prime i wszystko jasne. Scena w celi i "Why, why, why" robi na mnie wrażenie do dziś, mimo, że widziałem już to tysiące razy. Witaj Święty Mikołaju to jest mój świąteczny Kevin, którego muszę odhaczyć co grudzień. :D

26

2

@gumaz Najlepsze i tak było jak Paździoch zatrudnił Ferdka do rozciągania mu gaci. XD

2

@gumaz Panie, jak ja w robocie jestem i udaję, że pracuję. XD

4

Osa 4:0 do przerwy, 3 breaki +100, w tym jeden historyczny. Zazdroszczę przeciwnikowi oglądać z najlepszego miejsca GOATa w takiej formie. :D

1

@mekston Alcaraz - Fonseca, proszę Państwa. To chyba będzie banger? Czy młody szybki oklep dostanie?

19

O kur... O'Sullivan wbił breaka 153-punktowego. Myślałem, że w snookerze widziałem już wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?