Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Polecam z tych starych "Niewidzialna kanalia". Ale dobre odcinki żeś wybrał.
2
@FcPortoFan1999 Ulala. Jakie odcinki żeś oglądał?
8
Puste butle wleciały na kanał Polsatu. XD Ferdek atrament pił, haha.
@gumaz @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF @PatrychoO @Szklaner @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Już nigdy jego meczu nie obejrzysz? :(
1
@escarabajo Po dublecie Jelenia i jednej bramce Dudki.
1
@gumaz Littler o 21:05, @FcPortoFan1999 będzie oglądał.
3
Moyes na te słabsze kluby to fachura. Z West Hamem puchar do gabloty wrzucił, teraz z Evertonem walczy o awans do Europy.
4
@BorzyKrzys Pozdro z San Kanapa! Ważne, że dowieźli.
1
Clayton - Białecki. Mecz wszech czasów już za chwilę. Sebek oby się chociaż postawił.
1
@michaleu Ale brameczka Misialełu! 3:1, Allegriball prime.
1
@michaleu Prawdopodobnie drugi najważniejszy mecz w historii tego sportu.
2
@Bykunn @jacobFCB Zawsze trzeba podkreślać też jego wiek. 51 lat w tym roku. I można mówić, że w snookera można grać w każdym wieku i owszem, można. Tylko nie na takim poziomie. To nie jest odkrycie, że z wiekiem zawodnicy mają gorszy wzrok, szybciej się męczą, do tego przy schylaniu się do stołu ich plecy czują to bardziej, więc długie dystanse jak na MŚ są dla nich trudne. A tu cala trójka z rocznika 1975 jest ciągle w światowym topie. Dominator Hendry ostatni solidny sezon miał w wieku 39 lat, a potem był przeciętniakiem. Niesamowicie przesunęli granicę z długowiecznością.
2
@mekston Odważny jesteś. :D
7
Ronnie O'Sullivan w finale World Open po pokonaniu Wu Yize. Niemniej potrzebny był decider do rozstrzygnięcia meczu. Chińczyk mu ładnie stracha napuścił. Ogólnie snooker w tym kraju ma się coraz lepiej - aż 5 zawodników z Chin znajduje się obecnie w top16 rankingu, do tego mają obecnego Mistrza Świata. W finale zagra z Trumpem albo Un-Noohem.
1
@mekston Szkoda, że to tak późno leciało, bo by człowiek obejrzał. Ale młody jeszcze ćwiczyć musi. :D
1
@NeroTFP1 Zawsze mi imponowało jak ktoś grał i śpiewał jednocześnie. I obie rzeczy robił na takim poziomie. Genialny wykon i genialny utwór.
2
SebastIan Białecki pokonał wczoraj 6:3 numer 20 światowego rankingu - Wessela Nijmana. I to na prawie 100 średniej. Zdecydowanie lepiej się zaprezentował niż Rataj. :D Dzisiaj bój z Claytonem.
1
@D10SLEO Ładnie Reyes zamknął mecz 160.
5
Rataj zasłużona porażka, przeciętny mecz w jego wykonaniu. Taki Popitek prime robi go dzisiaj do zera. @Popitek12
4
Ferdynand Kiepski na siedem dni tygodnia. Niedziela to jest majstersztyk. "Kur**, jak to wszystko zapie****a".
23
@shaun Tylko pomijasz to, że Suarez u nas grał, gdy miał 27-33 lata, a Lewandowski 34-38. To po pierwsze. Po drugie, Luis miał Messiego obok.
Dobrze, że jest głośno o tym wyczynie Lewego, bo to jest pisana historia. Sam uwielbiałem Suareza, ale faktem jest, że w LM był po prostu przeciętny jak na 9 tego kalibru.
1
@Colon W całej historii snookera. Padały po 155 breaki, ale na treningach, więc się nie liczą. :|
1
@mekston @FcPortoFan1999 Za miesiąc najważniejszy turniej w snookerowym kalendarzu - MŚ. W eliminacjach zagra 3 Polaków w tym 15-letni utalentowany Michał Szubarczyk. Może się wkręcisz jak w darta. :D
6
@MesQueUnClub_87 Wszystko odhaczone. Wściekły byk to jest arcydzieło pod każdym względem. De Niro prime i wszystko jasne. Scena w celi i "Why, why, why" robi na mnie wrażenie do dziś, mimo, że widziałem już to tysiące razy. Witaj Święty Mikołaju to jest mój świąteczny Kevin, którego muszę odhaczyć co grudzień. :D
26
153-break O'Sullivana.
@gumaz @mekston @Safrani @mmaciass @Starrk @NeroTFP1 @Colon @JimMorrisonFCB @budel17 @macio_944
2
@gumaz Najlepsze i tak było jak Paździoch zatrudnił Ferdka do rozciągania mu gaci. XD
2
@gumaz Panie, jak ja w robocie jestem i udaję, że pracuję. XD
4
Osa 4:0 do przerwy, 3 breaki +100, w tym jeden historyczny. Zazdroszczę przeciwnikowi oglądać z najlepszego miejsca GOATa w takiej formie. :D
1
@mekston Alcaraz - Fonseca, proszę Państwa. To chyba będzie banger? Czy młody szybki oklep dostanie?
19
O kur... O'Sullivan wbił breaka 153-punktowego. Myślałem, że w snookerze widziałem już wszystko.