13

@Bernard777 Okraść złodzieja to dobry uczynek.

1

@michaleu CzekaMY, Panie Misialeu.

0

@Colon Słuchałem. Dire Straits znam na wylot. :|

6

Klasyk. Knopfler na gitarze to jest inny rodzaj brzmienia. Geniusz.

1

@gumaz Rataj - van Veen, mówi to Panu coś?

8

Ale komentarze pod tym postem się źle zestarzały. XD Wszyscy wieszali na Panu Leszku psy, a on w rok wyciągnął ich z bagna, a obecnie są liderem Ekstraklasy. Cytując klasyka "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".

1

@FcPortoFan1999 Nie obrażaj Pan, dobre? Jak gra Krzysiu to zawsze jest święto!

@gumaz

1

@FcPortoFan1999 O awans do kolejnej rundy europejskiego Touru. Przy okazji zobaczymy jak Krzysiek wypadnie na tle topowego rywala.

3

Ratajski dzisiaj podejmuje obecnego wicemistrza Świata. Także starcie jednego z najlepszych darterów świata z... van Veenem. :|

4

Piosenka pobudzająca wspomnienia. Podstawówka, dyskoteka szkolna. Jakiś piątek godzina 17:00 (piękny czas na rozpoczęcie dyskoteki, ale dla gówniarzy to wiadomo XD). Odstrzelony w nowe adidasy z bazaru za 20 złotych, jeansy i koszule. Włosy na żel, zapach perfumu Twojego ojca, którym się psiknąłeś. Na wejściu płacisz złotówkę za wstęp. Pan od muzyki dj'em i puszcza ten utwór. Prosisz do tańca najładniejszą koleżankę z klasy i mimo, że nie rozumiesz kompletnie tekstu piosenki to wiesz, że to o Was. I masz totalnie gdzieś, że niedawno skończyłeś 8 lat. Czujesz się jak młody Bóg. Nostalgiczny kawałek bez dwóch zdań. :D


0

@Roobo Pamiętam jak X lat temu się jarałem jak Renaud Lavillenie łamał barierę 6 metrów. :D A tu taki wybryk natury, który jeszcze nie ma dość. Piękne.

3

@BojanKriKicz To jeszcze się postaraj, żeby przed przecinkiem były dwie cyfry, a nie trzy. :|

A tak na poważnie to gratulacje.

1

@gumaz Panie, Pan żeś jest zwykły erosoman. A wódki to ja żem w życiu nie pił!

0

@mekston Wiadomo czy finał IW będzie o jakiejś normalnej godzinie?

1

@Piorun No tak. Jemu ostatnio coś często w ważnych momentach głowa siada. A Clayton top, gość ma prime po 50 roku życia. :D

2

Clayton ale brutal. 6:1 złomowanie.

1

@Mario96w MŚ najważniejsze. Przełom grudnia i stycznia. World Matchplay też jedno z ważniejszych, to w lipcu. World Masters styczeń/luty. Grand Slam w listopadzie. Ale MŚ to jest święto, wiadomo. Największa kasa, najlepsza atmosfera itp. :D

5

@FcPortoFan1999 Humphries 6:5 Littler. Czyli jednak Nuke jest człowiekiem jeszcze.

1

@mekston Pięknie jest żyć w erze Carlosa i Luke'a. :D

0

@mekston Krótki dystans w sumie. Mu nie idzie w długich meczach. :D

1

@Mario96w Tak. :D

1

@Mario96w Jeszcze trzy mecze z rzędu. Dwa półfinały i finał. Właśnie się zaczyna.

0

@mekston A jak Grzesznik? Dominacja?

@FcPortoFan1999 Oski, a to dopiero ćwierćfinał był.

3

@D10SLEO Price dwa +150 checkouty z rzędu. Littler 109 średnia i 10x180. Poebane.

2

Znowu decider potrzebny. I znowu Littler górą. Na luźnej średniej prawie 109. Geniusz.

2

@FcPortoFan1999 Smoka też trzeba.

4

@FcPortoFan1999 Luke "The Nuke" Littler za chwilę. Trzymaj kciuki. Rywalem Mistrz Świata z 2021 roku - Gerwyn Price.

1

Ostatnie 8 meczów Humphriesa z van Veenem to jest 7:1 dla Holendra. Mocno nie leży Luke'owi.

1

Fiorentina znowu drugim składem. Może jest szansa.

4

@michaleu Przecież jedyny erosoman w tej konserwacji to @FcPortoFan1999. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?