9

Littler kończy mecz big fishem. 111 średnia. Zdrowy.



@gumaz @FcPortoFan1999 @mekston

1

@michaleu Niewykluczone. Ty też z J. powinieneś wpaść.

1

@michaleu Szkoda, że nie Polska - Iran. :|

4

@karolup Witam. Jako specjalista do spraw biletowych spieszę z odpowiedzią. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i fakt, że to są derby, to nie wiem. Miłego wieczoru.

6

@ACMaldini3 Tylko po co Rabiot ma iść do słabszego klubu?

@Karol145 @takisobiektos @michaleu

5

Za moich czasów solanke to się w gimbazie na chemię robiło, a nie gole strzelało z Crystal Palace.

2

@Derean Nie zmienia faktu, że z Tudorem za daleko nie zajadą.

2

@Eklerek I uj bombki strzelił, bo spalony. :|

2

Tudor geniusz trenerski. XD

1

@RobiS Clayton to fenomen, chłop po 50 roku życia zaczyna się rozkręcać. Życzę mu tytułu MŚ.

0

@RobiS I elegancko. :D

12

Strasbourg/Nice/Toulouse/Lyon/Lens - ktoraś z tych pięciu drużyn wygra Puchar Francji. Przyjemnie tak bez PSG. Oby Lyon to zgarnął.

2

@FcPortoFan1999 Tylko potem erosomanisz tutaj tak, że posty usuwają, hultaju jeden.

2

@FcPortoFan1999 Jak tam, Pannicę jakąś obracasz już w Siedlcach?

1

@MesQueUnClub_87 Wszystko żem widział. Pogrzeb kartofla najlepsze z listy. Duma, bo polskie! Świetny film, jeden z moich ulubionych z naszego podwórka. Stan łaski zajebiste kino ze świetną obsadą.

P.S, elegancko, że wraca forma, bo niedługo trzeba grilla odpalać.

4

@Roobo Już był Paździoch Wiedźminem!

https://i.ytimg.com/vi/yF75YR2Xggo/sddefault.jpg

2

@blakkudium Panie, Puchar Włoch też będzie wrzucany? Właśnie naziole dostają bramę.

A jednak gówno, cofnęli.

1

@BorzyKrzys Dobra lista. Nie widziałem Hołoty i Szalonego Piotrusia. Kolory niedawno sobie odświeżyłem, po śmierci Duvalla. Świetne kino. Ogólnie ciekawe te tytuły, nieoklepane.

6

Poziom aktorski jaki prezentował De Niro w swoich najlepszych latach to jest unikat. Tego nawet nie można nazwać odgrywaniem roli, tylko wcielaniem się w postać całym sobą. Jedna z wieeelu moich ulubionych scen Boba. Zasłużony Oscar za te kreacje bez dwóch zdań.



@MesQueUnClub_87 @Safrani @Gary @Colon

1

@Gary On ma taką manierę. Nawet posunę się o stwierdzenie, że chyba aktora z większą charyzmą nie widziałem. Nawet Clint chyba takiej nie ma. :Do Przez ekran było to czuć. Zero skandali, piękna kariera, wiele świetnych ról i długie, udane życie. Uwielbiam. Missisipi w ogniu polecam, film o rasizmie, oprócz Hackmana świetny Dafoe choćby. :)

1

@Gary No jak jest Hackman to jest impreza. Uwielbiam tego gościa. Charyzmy ma za pięciu chłopów, do tego solidny warsztat aktorski. W Missisipi w Ogniu genialny. Co do listy to widziałem wszystko, przyjemne tytuły. Masz chłopie gust. :D

2

@Chimera Już tu jeden jest. @gumaz

0

@tomek8756 Koty zawsze wolą ciasne miejsca do odpoczynku. Mój ma legowisko tak duże, że mógłbym z całą rodziną na nim leżeć, a i tak wjebie się do kartona 15x15 cm i będzie spał w jakiejś dziwnej pozycji.

23

Najlepszy trener Barcelony od czasów Lucho. A gdyby tak wygrał LM to nawet postawiłbym go nad Hiszpanem, ze względu na kadrę, jaką dysponuje. A jest ona na pewno słabsza niż ta z 2015. Prowadź, Mister Flick.

2

@michaleu Maksymilian Wielki zostaje w Mediolanie.

2

@kocuur Grubas dzisiaj nie wie czy ciepło, czy zimno, a jutro pójdzie do Łodzi trenować. I nie zdziwi się Pan, jak pojutrze obudzisz się Pan w I lidze.

1

@MesQueUnClub_87 On i Mahershala Ali to trochę... Nie wiem jak to nazwać. Aktorzy, którzy nie zasługują (moim zdaniem oczywiście) na taką gablotę nagród, jaką mają. Obaj po 2 Oscary. Więcej niż Pacino choćby, śmiesznie trochę. Ali jest dobry, ale tylko dobry. Clooney to tragedia. Przeciętny aktor.

3

Yamalinho już ponad 100 goli i asyst w seniorskiej piłce, a chłopak jeszcze 19 lat nie skończył.

2

@FcPortoFan1999 Wiem, że jest pomnikową postacią tam. Jestem z Chorzowa, także do Katowic rzut beretem i gość ma status Boga w tym mieście. Zasłużenie.

1

@MesQueUnClub_87 Okręt był zajebisty, najlepszy z listy. Spadkobierców nie oglądałem tylko i chyba już nie obejrzę, widząc w obsadzie Clooneya. No nie siedzi mi ten gość totalnie, jeden z najgorszych aktorów o dużym nazwisku jakich oglądałem na dużym ekranie. O ile nie najgorszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?