7

@barcelonaLM Nie to co DR Kongo i Uzbekistan. To już jest death group.

1

@mekston Drabinka im się prawdopodobnie fajnie ułoży, do tego Messi nakręcony i ciągle najlepszy.

9

Messi już wszedł na taki poziom, że specjalnie pudłuje karnego, żeby sobie utrudnić. On nie chce złapać króliczka, tylko go ciągle gonić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Messi najlepszym strzelcem w historii MŚ. 17 goli. W sumie z 16 też był, ex aequo z Mirkiem, ale teraz jest samodzielnym liderem.

1

@escarabajo Przebił ostatnio z golami najprzystojniejszego Oliviera Żiru. :(

@michaleu

7

@Laminedependencia We Wielkiej Brytanii owszem.

6

Gość ma mocne CV, kilka drużyn z top 5 lig prowadził i młodzieżówki Barcy, ale zero tituli to jest zbyt potężna klątwa i skończy tak jak wszyscy jego poprzednicy.


1

@FcPortoFan1999 Dupeczki czekają aż im odpiszesz, a Ty sobie w pracy siedzisz. Nieładnie.

3

@FcPortoFan1999 No i Ci telefon zabierają na 10 godzin Maniek.

3

@Lionel_Messi10 Mocna 11, chyba tylko boki obrony trochę odstają, ale ogółem jest moc.

1

@FcPortoFan1999 Czyli uważasz, że ten projekt Widzewa nie ruszy? Mimo mocnego zawodu mam jakieś wrażenie, że w tym sezonie będzie dużo lepiej. Może nie miejsca 1-2, ale 3-4 prawdopodobne.

4

@FcPortoFan1999 Z jednej strony może być to śmieszne, ale z drugiej... Jakiego innego klubu by się nie dało w to miejsce, to dalej to będzie niepoważny kandydat. XD

3

Na dwóch z trzech najbardziej popularnych zakładach bukmacherskich, to Widzew jest drugim największym faworytem do zdobycia Mistrzostwa Polski w sezonie 26/27.

STS:
2.75 - Lech Poznań
4.50 - Widzew Łódź
5.00 - Legia Warszawa

Fortuna:
2.75 - Lech Poznań
4.50 - Widzew Łódź
5.00 - Legia Warszawa

Superbet:
3.00 - Lech Poznań
5.00 - Legia Warszawa
5.50 - Widzew Łódź

Tylko w Ekstraklasie zespół, który rok temu ledwo się utrzymał, teraz jest jednym z faworytów do tytułu. Choć z drugiej strony ciężko oprócz Kolejorza dać jakiś "pewnik", bo ta liga jest zbyt nieprzewidywalna.

7

@bartulek98 Mega sentyment się załącza, ale też jest w końcu trochę świeżości, bo ile można wałkować znowu Almerie, Las Palmas czy Valladolid. A tak to chociaż kluby z fajną historią i kiedyś jako poważni gracze (zwłaszcza Deportivo i Malaga).

5

Panie, Pan masz taką czaszkę kwadratową to u Pana na mandolinę by było dobre.

2

@AmigoBlancos To przychodzę jako Pan maruda i powiem, że dla mnie mocno średni odcinek jak na tak wysoko oceniany. Ale oczywiście obejrzę, bo jak to tak, Panie Ferdku?

8

O kurde, Haaland ma 57 goli w 51 meczach dla repki. XD Zdrowy.

2

@Coutinho007 Też się Scooter trochę zmienił przez lata.

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2025/06/AlTPjb2VP07GxM2S.jpg

1

@MesQueUnClub_87 Proszę o oznaczanie, choć serialów tyłu zaliczonych nie mam, ale chętnie poznam. :D

3

@Spider_Man Ciekawe po jakiemu zaczniesz mówić po całym turnieju. XD

2

N(a)ijman wygrywa turniej na Słowacji. Holender w świetnej formie. W finale sklepał Crossa 8:3 na średniej prawie 104. Remember the name.

Tylko w tym sezonie: 6 zwycięstw w Playersach i 2 w europejskim touru.


3

Pięknyyy Egipt, brawo!

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce potężny terminarz. Życzę strefy spadkowej.

5

Grało się, ofkors.

1

@PatrychoO Co Pan powie?

1

@PatrychoO Mmm, cymes.

6

Dopiero teraz zauważyłem, że Polsat wrzucił jeden z najlepszych odcinków "Euro". XD



@FcPortoFan1999 @gumaz @Sinirsey @PatrychoO @1LY0 @DragonxNF @Szklaner

6

Tańcz Yamal, ten mundial Ci się należy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?