5

@zgiru No typowe cebulactwo ze strony Lecha i karma ich dopadła z wynikiem i golem w doliczonym. Trochę pokory by im się przydało.

7

@Criss18Barca Nie chcę tu bronić Wojtka, bo oczywistym jest, że na tym etapie kariery to Garcia jest lepszy, ale weź pod uwagę, że Szczena bronił z PSG i Realem, a Hiszpan z żadnym topowym rywalem. No i Garcia gdy stał w bramce nie mieliśmy tylu kontuzji co teraz, zwłaszcza najważniejszych graczy (Pedri, Raphinha). Dziwne porównanie po prostu, bo to nie od jednego czynnika zależy. Ja się cieszę, że ktoś taki jak Wojtek jest naszym numerem 2. I gorsze wyniki to nie jest tylko wina Wojtka, tylko znowu większości czynników.

7

@Ojciec_Dyrektor Gdyby strzelił 3 gole to już miałby hattricka.

1

Każda kolejna porażka Legii cieszy bardziej. Piękne to Celje.

2

@barcelonaLM Nie no, jak można pisać, że on jest GOATem, skoro nie wygrał wszystkiego, nie ma najwięcej szlemów, nie ma dodatniego H2H z Djoko, nie ma najwięcej trofeów i tak dalej? XD Dumnie walczy z Federerem o bycie tym drugim. :P

1

@Arkon Fajnie, że Celje wygrało. Naprawdę ciekawa drużyna.

5

Legia odpuszcza Ligę Konferencji, żeby skupić się na Pucharze Polski.

3

Shaqiri dublecik dla Bazylei.

12

@Lionel_Messi10 Ile Real wygrał LM po jego odejściu, a ile Barca po odejściu Leo? :) To pokazuje kto był ważniejszy dla swojego klubu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Osimhen jest za dobry na ligę turecką. Czekam aż zawita ponownie do topowej ligi, bo szkoda go tam marnować.

1

Fermin pod kątem suchych liczb to jest jakiś fenomen. Dwa sezony temu 11 goli sobie strzelił licząc wszystkie rozgrywki. W poprzednim sezonie 8 goli i 11 asyst, a w tym już ma 6 goli i 4 asysty w 10 meczach. FERMINATOR.

2

@Faro Tylko tam każdy zapierdziela. Widziałeś poprzedni sezon? Doue czy Kvara nie byli zwolnieni z zapindalania na boisku i pomagania w defensywie. A u nas wakacje.

3

Erling Braut Haaland:

W Salzburgu: 29 goli w 27 meczach - 1,07 gola na mecz
W Dortmundzie: 86 goli w 89 meczach - 0,97
W City: 142 gole w 160 meczach - 0,89
W reprezentacji Norwegii: 51 goli w 46 meczach - 1,11
W Lidze Mistrzów: 54 gole w 52 meczach - 1,04

Tutaj jest potencjał na pobicie wielu rekordów strzeleckich. Trzeba mu tylko życzyć zdrowia, bo o profesjonalizm można być u niego spokojnym. Kosmos, że najniższa średnia gola na mecz jest w City, a i tak wynosi 0,89. XD Czyli tam gdzie Wiking ma podłogę, tam większość 9 nigdy się nie zbliży. Życzę mu wielu rekordów, bo one są po to, żeby je pobijać. I fajnie, jakby kiedyś założył nasze barwy, choćby za 5 lat. :)

1

@4drian0 Nie potrafię jakoś iść z tym modowym trendem męskich fryzur. Jak wszyscy robili sobie fryza na samuraja, który był kilka lat temu modny, to też zostałem w tyle. Teraz co drugi ma takiego fryza, a moje zwykłe, czarne krótkie włosy zostają i sprawiają, że są niezwykłe, bo to już rzadkość. Tak jak z kobietami i ostrzykniętymi ustami. Te normalne to już nie taka codzienność.

3

@escarabajo To był gol numer 150 dla Sassuolo. :) Klubowa kariera zmarnowana trochę pod kątem trofeów i gry w Lidze Mistrzów, ale myślę, że gość zostanie zapamiętany na długo nie tylko przez kibiców tego klubu. Dobrze, że chociaż z reprezentacją coś wygrał.

4

@blakkudium Cienko to wygląda. Kiedyś najlepsi boczni obrońcy świata - Cafu, Marcelo, Carlos, Alves, Maicon, Luis, a teraz jakieś kiepy. W ataku to samo. Dinho, Nazario, Kaka, Rivaldo, Robinho. Makabryczny zjazd. XD

2

@Stinger_ Nawet mi ich nie szkoda. Co ciekawe, Cecherzowi już drugi raz podziękowali za współpracę. Pierwszy raz w 2021 roku, po 2 latach pracy w niższych ligach, gdzie zanotował 54 mecze, 51 zwycięstw i 3 remisy, bez żadnej porażki, robiąc dwa awanse z rzędu. No, ale przecież trzeba było go pożegnać, bo na "wyższe" ligi nie pasował. :) Teraz to samo. Zrobił historyczny awans, zostawił na 2 miejscu w tabeli i go zwalniają. XD Klub mem. Wrócą do niego na kolanach.

2

@takisobiektos Vidić się zrespił.

4

@krycha2201 Ujdzie. Film takie 7/10, ale lepiej obejrzyj dla samej roli Bale'a, która jest 10/10. :D

2

Nawet mi Wieczystej nie szkoda. Zwolnili trenera, który zrobił im awans i zostawił na 2 miejscu w tabeli, a teraz, pod wodzą nowego szkoleniowca idą po 1 punkt na 9 możliwych i spadek na 6 pozycję.

10

Haaland 107 mecz w Premier League i 98 goli. Rekord Shearer'a, który potrzebował 124 meczów do strzelenia 100 bramek będzie pobity za max 2 kolejki.

3

Kto by się spodziewał, że po odejściu Urbana z Górnika ten klub tak dobrze sobie będzie radził. Imponujące.

1

O'Sullivan lekko podkręcił tempo i nie ma co zbierać. 4 breaki +100 z rzędu. XD

7

Moim zdaniem pod względem kunsztu aktorskiego najlepsza rola Leo. Wybitnie zagrana osoba z niepełnosprawnością umysłową. I zrobił to jako 19 latek. Ponadczasowy talent.

3

Haha, właśnie leci odcinek Kiepskich, w którym Ferdek i Boczek śmigają po stronie barabarafigofago.pl xD Erosomany jedne.

1

3

@lajcior Moim zdaniem obie części przeciętne. Na plus tylko aktorstwo Damięckiego.

38

Człowiek wstaje, widzi, że Legia przegrała i wie, że to będzie dobry dzień.

1

@kubix05 To samo można powiedzieć o Spallettim, który mówił, że innego klubu niż Napoli już we Włoszech nie poprowadzi, a dzisiaj został trenerem Juve. Albo Fabregas mówiący, że nigdy nie założy koszulki Chelsea... ;) Wierzyć piłkarzom i trenerom trzeba tak jak politykom, czyli w ogóle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?